Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás Melyik termet ajánljátok?

    Gondolom alap kérdéssel fordulok hozzátok. Bónuszvadászat szempontjából melyik termet ajánljátok nekem?

    Az alábbi dolgokat szeretném igénybe venni:

    - 100% FD bónusz
    - minél nagyobb rakeback, cashback
    - napközben is legyen elegendő (10+) asztal nl20 és nl50 limiten
    - verhető legyen a mezőny, kevés regulár
    - használható szofver
    - esetleg akadémiás rakerace
    - dollár alapú játék
    - korrekt support
    - 10-20$ buyines MTT-k naponta több
    (gondolom ez lenne az álom, persze ez mind egy helyen nem hiszem hogy megvan

    Havi szintem kb. 45-55 ezer hand lejátszára vagyok képes. A teremben esetleg hosszabb távon is maradnék.

    Tehát, mit javasoltok, hova tegyem (tovább) a pénzem?
    Köszönöm a segítségeket!
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Nem tudom mennyi időre tervezel, de én a helyedben kivenném a Ladbrokes 500 dolláros FD bónuszát. Nagyon jó ajánlat, az említett szinteken kivehető. Persze NL50-en kevesebb játékkal. Összesen 30 nap alatt kell megszerezned a szükséges pontokat. Ha mégsem jönne össze, akkor lehet kérni a felét, ha az megvan. Persze a terem nem minden feltételednek felel meg, de egy 30 napos próbát és 500 dollárt (plusz nyereményt) megér.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mennyi időre tervezel, de én a helyedben kivenném a Ladbrokes 500 dolláros FD bónuszát. Nagyon jó ajánlat, az említett szinteken kivehető. Persze NL50-en kevesebb játékkal. Összesen 30 nap alatt kell megszerezned a szükséges pontokat.
    akár hosszabb időre is tervezek.
    van itt rakeback, ha igen mekkora vagy mifelé?
    nl20-on (sajnos csak arra elegendő BR-t tudok depositolni) kb. hány hand alatt tudnám kivenni ezt az 500$-os bónuszt amit említettél?

    holdem managerrel feltudom dolgozni a labdbrokes-os HHkat?
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    én a bossot ajánlom. bár euros terem, de nagyon gyenge mezőny. vagyis NL25/50 nekem nagyon verhetőnek tűnik. gyenge, passzív emberek value, value, value.

    rb 30% + bónusz + most kicsi cashrace, de kijöhet 40-45%-ra az egész. NL10-ről nem tudok nyilatkozni, de kis gyakorlással és ha ráérzel hogyan kell játszani a passzív emberek ellen, akkor simán jó.

    ezenkívül everest, ami még jó a feltételeknek. bár ott nincs rb, csak bónusz.

    de ettől függetlenül elmondható, hogy bónuszvadászkodni igazából NL50-től lehet.

  5. #5
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet BenkiQB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akár hosszabb időre is tervezek.
    van itt rakeback, ha igen mekkora vagy mifelé?
    nl20-on (sajnos csak arra elegendő BR-t tudok depositolni) kb. hány hand alatt tudnám kivenni ezt az 500$-os bónuszt amit említettél?

    holdem managerrel feltudom dolgozni a labdbrokes-os HHkat?
    Amióta a Microgaming hálózathoz tartozik a terem, nincs havi cashback, pedig volt (20-30% között, teljesítménytől függően).

    NL20-on vettem ki én is a bónuszt, de nem emlékszem pontosan mennyi időbe telt. Viszont simán megvolt a teljes, nem kellett csak a felét kérnem.

    Működik a Holdem Manager a teremben. A nem publikus dolgokról küldtem PÜ-t is.

  6. #6
    Lelkes újonc Zseti avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás Melyik termet?

    Sziasztok, jelenleg nl10 sh-n játszom, de lassan elég lesz a roll nl20-ra és termet szeretnék váltani.
    Eddig ipokeres termekben játszottam de most 3 terem között vacilálok:
    Everest, Partypoker, Cake.
    Kérdés hol a leggyengébb a mezőny, legkönyebb kiszedni a bónuszt nl10-20-on? Illetve jólenne, ha lehetne visára kiutalni.
    Havi kb. 50-60k handet tudnék lejátszani a nyáron.

  7. #7
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet Zseti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, jelenleg nl10 sh-n játszom, de lassan elég lesz a roll nl20-ra és termet szeretnék váltani.
    Eddig ipokeres termekben játszottam de most 3 terem között vacilálok:
    Everest, Partypoker, Cake.
    Kérdés hol a leggyengébb a mezőny, legkönyebb kiszedni a bónuszt nl10-20-on? Illetve jólenne, ha lehetne visára kiutalni.
    Havi kb. 50-60k handet tudnék lejátszani a nyáron.
    Egyértelműen Everest, bár én a másik két teremben nem jártam még. Meg is van az oka...
    Everest. Szerintem a legjobb fd bónusz: 500$ kijön 35K hand alatt NL25SH-n, támogatja a PT, HM, gyenge mezőny, mi kell még?
    A support általában lassú, de nem is volt gondom itt soha. Kisebb a hand/hour, mint máshol, de nyitsz még egy asztalt és kész. Én az Everest-et ajánlom.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  8. #8
    Lelkes újonc Zseti avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Köszi a választ. Meggyőzőek az érveid.
    (Azonban érdekelne, hogy ezen a szinten érdemes-e nézni a rakebacket. Ahogy számolgatom 33%-os rakeback-kel, nl10-en is lenne havi 200 dollár rb-m.)

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyértelműen Everest, bár én a másik két teremben nem jártam még. Meg is van az oka...
    Everest. Szerintem a legjobb fd bónusz: 500$ kijön 35K hand alatt NL25SH-n, támogatja a PT, HM, gyenge mezőny, mi kell még?
    A support általában lassú, de nem is volt gondom itt soha. Kisebb a hand/hour, mint máshol, de nyitsz még egy asztalt és kész. Én az Everest-et ajánlom.
    Üdv, engem az érdekelne az everest terme melyík hálózatba tartozik????

  10. #10
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet ParagulisNyh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv, engem az érdekelne az everest terme melyík hálózatba tartozik????
    Független terem, szóval egyikbe sem
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •