Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (89) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Eurolinx Poker privát bankroll építő sorozat - február 8 - március 4.

    $800 összdíjazás február 8. és március 4. között. Vegyél részt a négy freeroll és a négy $3 buyin versenyen és építs bankrollt az Eurolinx teremben! Befizetni a freerollokra nem szükséges, így itt az újabb ingyenes lehetőség egy kezdő online póker bankroll felépítésére. Versenyek minden vasárnap és szerdán.

    További részletek >>


    A február 25-én, vagyis ma este 20:30-kor kezdődő privát $100 addon versenyre már lehet regisztrálni.

    A szükséges jelszó háromszázhuszonkilencezernyolcszáznegyvenöt számokkal kiírva.

  2. #2
    Újonc bANDYka avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nem a direkt a cikkben szereplő linkről regisztráltam, hanbem a teremajánlóban lévő linkről, használtam a bonusz kódot is regnél és befizetésnél, jogosult vgayok részt venni a versenyeken?

    Kösz, üdv.:
    bANDYka

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet bANDYka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem a direkt a cikkben szereplő linkről regisztráltam, hanbem a teremajánlóban lévő linkről, használtam a bonusz kódot is regnél és befizetésnél, jogosult vgayok részt venni a versenyeken?

    Kösz, üdv.:
    bANDYka
    az a két link ugyanaz. szóval igen.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Lakitelek
    Hozzászólások
    46

    Üzenet

    Hi
    Tudnátok abban segíteni hogy amikor megnyitom a póker klienst akkor ezt az üzenetett kapomere has been an Error. Please contact support. és írtam is a supportnak de azok meg még nemválaszoltak.És mihamarabb leakarom tudni a problémát hogy ne vasárnap keljen ezzel vacakolni.

  5. #5
    Fanatikus tag dzsokesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    8
    Hozzászólások
    206

    Alapbeállítás

    a versenyeket a Scheduled Tournaments/Texas Holdem alponton keressem majd???
    Olyan fura, hogy nincsenek meg heti leosztásban a versenyek.Ha esetleg át lehet valahol állítani akkor szóljatok.
    köszesz.

  6. #6
    Újonc bANDYka avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet atiis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi
    Tudnátok abban segíteni hogy amikor megnyitom a póker klienst akkor ezt az üzenetett kapomere has been an Error. Please contact support. és írtam is a supportnak de azok meg még nemválaszoltak.És mihamarabb leakarom tudni a problémát hogy ne vasárnap keljen ezzel vacakolni.
    Szia Atiis!

    Nagyon jó online supportjuk van én velük próbálkoznék. Nekem is volt gondom, egy kérdés: Vistád van, illetve ha igen akkor rendszergazdaként telepítetted a kliensprogramot?

    Üdv.:
    András

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A február 8-án, vagyis ma este 20:30-kor kezdődő privát $100 freeroll versenyre már lehet regisztrálni.

    A szükséges jelszó hatszáznyolcvanötezerkilencszázhetvennégy számokkal kiírva

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 02.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás Segítség!

    Halli!

    Én sem találom a versenyt sehol, valaki tudna segíteni? Köszi!

    Sorry.... Megvan!
    Utoljára módosítva: Gaborfiu által: 2009. 02. 08. 13:46

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Lakitelek
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás András

    Persze rendszergazdaként telepítettem és soha nem volt még ilyen problémán és a support is válaszolt adtak egy ideiglenes jelszavat dehát sajnos azzal sem megy de azért rajta vok az ügyön keményen mert estére csak jónak kellene h legyen.
    Azért köszi a segítségedet

  10. #10
    Fanatikus tag eduard avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 14.
    Hely
    h
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Gaborfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Halli!

    Én sem találom a versenyt sehol, valaki tudna segíteni? Köszi!

    Sorry.... Megvan!
    Hol található a verseny? Egyet freerollt találtam 20:30-tól de az nem privát és nem is lehet rá regisztrálni még...

    Megvan...
    Utoljára módosítva: eduard által: 2009. 02. 08. 18:24

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •