Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen

Téma: NL400 HU hand

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás NL400 HU hand

    Előtörténetnek annyit, hogy kb 70-80 handen vagyunk túl amikor ez a party megtörtént. 120-szal ültem be és eddig sikerült feltornásznom magam.

    Beteszem az egész handet, kinek mi a véleménye? Mi a leghelyesebb megjátszás?

    FullTiltPoker Game #10603777690: Table Vita (heads up) - $2/$4 - No Limit Hold'em - 8:47:09 ET - 2009/02/13

    Seat 1: DAISYMAMA1 ($402)
    Seat 2: BenkiQB ($525.50)
    DAISYMAMA1 posts the small blind of $2
    BenkiQB posts the big blind of $4
    The button is in seat #1
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to BenkiQB [Kd Jd]
    DAISYMAMA1 raises to $12
    BenkiQB calls $8
    *** FLOP *** [Kh 5d 6d]
    BenkiQB checks
    DAISYMAMA1 bets $16
    BenkiQB calls $16
    *** TURN *** [Kh 5d 6d] [2d]
    BenkiQB checks
    DAISYMAMA1 bets $41
    BenkiQB calls $41
    *** RIVER *** [Kh 5d 6d 2d] [6h]
    BenkiQB checks
    DAISYMAMA1 bets $112
    BenkiQB calls $112
    *** SHOW DOWN ***
    DAISYMAMA1 shows [9d Qd] a flush, Queen high
    BenkiQB shows [Kd Jd] a flush, King high
    BenkiQB wins the pot ($361.50) with a flush, King high
    *** SUMMARY ***
    Duration 42s
    Total pot $362 | Rake $0.50
    Board: [Kh 5d 6d 2d 6h]
    Seat 1: DAISYMAMA1 (small blind) showed [9d Qd] and lost with a flush, Queen high
    Seat 2: BenkiQB (big blind) showed [Kd Jd] and won ($361.50) with a flush, King high
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    az eredményt szerintem vedd ki

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 11.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    azt tanácsolom, hogy játssz olyan limiten, ahol ezt mered 3betelni pf, és flopon az a célod, hogy bekerüljön minden.
    nem is értem az egészet

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    nem szerettem volna oop ezzel a legdomináltabb lappal kapni egy 3bet callt. nem volt túlságosan lag korongról, főleg miután 100 fölött bb-m lett. a floptól kezdve próbáltam bátorítani a barrellekre.

    ha hibáztam (szerintem igen) akkor nem pf volt véleményem szerint.
    Utoljára módosítva: BenkiQB által: 2009. 02. 17. 00:54
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet BenkiQB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem szerettem volna oop ezzel a legdomináltabb lappal kapni egy 3bet callt. nem volt túlságosan lag korongról, főleg miután 100 fölött bb-m lett. a floptól kezdve próbáltam bátorítani a barrellekre.

    ha hibáztam (szerintem igen) akkor nem pf volt véleményem szerint.
    Hát én nem sokat játszottam hu-ot, de KJ az 3betelős lap...Egyébként ez a shortstackezés jó HU asztalokon?Szerintem sokkal jobban megérni mondjuk nl50-100-on, nem tudom mire van meg a br-od full stackel.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát én nem sokat játszottam hu-ot, de KJ az 3betelős lap...Egyébként ez a shortstackezés jó HU asztalokon?Szerintem sokkal jobban megérni mondjuk nl50-100-on, nem tudom mire van meg a br-od full stackel.
    erről akartam írni egy blogot, de ha már megkérdezted válaszolok itt.

    a rollom kb. nl50-enre van meg de ennek egészét nem tudom online mozgósítani.

    kevés tapasztalatom 1/2$ és 2/4$-re van meg, tehát erről beszélhetek. 20-30 BB-vel ülök be általában 100 fölötti BB-vel rendelkező emberek ellen. Figyelem hogy inkább amerikaiak legyenek, ellenük van kellemes tapasztalatom.

    Egyértelmű célom, hogy PF kerüljön be a sztekkem számomra jó mutatással. Pengés flop, törn, river játékokra sajnos itt nincs alkalmam. Hosszútávú fejlődést ettől a játéktól nem várok, tehát ilyen téren tutira minusz evs. Viszont profitom jelenleg van belőle. Hó felénél most több a profitom mint egész januárban nl20-nl50 50k hand grindeléssel...
    Őrült dolgokkal képesek felduplázni. Eleve sokaknak habzik a szája ha 5ször annyi dollár van elöttük mint elöttem. Nem tudom ilyenkor minek fogadják el játékot.
    Sokat gondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy mindegyikben meg van a gambler lélek. Imádják ha 20-30 bbt betesznek ellenem én nézhetnek egy mutatást.
    Fordult velem elő olyan, hogy aggro ellenfél ellen limp raisen voltam AK-val és rátolta a 60$omra A2-vel 4$os potra. Illetve olyan is volt, hogy T8am ment 4bet allint nekem akkor már régen nem volt FE-m.

    Tapasztalataim szerint itt 1/2 nagyon megtudnak bolondulni. Van 1-2 "bejáratott" ellenfelem. Többször fordult elő, hogy beültem 20 bb-vel és 3szor voltam PF favorit 70-30%-ban és kiültem 160 bb-vel. Persze kell hogy hoooldoljon a JJ-m A7 ellen stb.

    Ha lesznek kérdések, akkor irok blogot. Összeszedem majd minden gondolatom a témában, mert van sok.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  7. #7
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet BenkiQB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem szerettem volna oop ezzel a legdomináltabb lappal kapni egy 3bet callt. nem volt túlságosan lag korongról, főleg miután 100 fölött bb-m lett. a floptól kezdve próbáltam bátorítani a barrellekre.

    ha hibáztam (szerintem igen) akkor nem pf volt véleményem szerint.
    Pedig szerintem mehet a 3bet nyugodtan pf.

    Másrészt mi értelme végig c/c-ozni ilyen lappal?
    Legkésőbb turnön beraknám az egész stackem, de ha már nem, riveren HU-ban megijedtél a fulltól v. a nagyobb flushtól? :S

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig szerintem mehet a 3bet nyugodtan pf.

    Másrészt mi értelme végig c/c-ozni ilyen lappal?
    Legkésőbb turnön beraknám az egész stackem, de ha már nem, riveren HU-ban megijedtél a fulltól v. a nagyobb flushtól? :S
    ezekszerint akkor elbaszott slowplayt csináltam. rosszul játszottam meg a partyt. számomra kényelmesebb limiten itt bekerült volna minden legkésőbb törnön...

    nagyon határozottan csinálta azt az értékhívást, valamiért rossz előérzetem támadt. ami helytelen volt. riveren nem láttam értelmét visszatolni, mert csak jobb lap adja, illetve a totál airekből nem huzok ki semmit már. riveren elég nagy pot volt így megakartam blöfföltetni. ekkor csak 100 $ fölötti hivésnak van értelme, nekem meg az a kassza már elegendő felmérve azt is hogy lehet verve vagyok, ekkor check-callal jutok legolcsóbban mutatáshoz. ezt a két tényezőt mérlegeltem. talán hibásan

    riveren a bet-reraise linera nem tudom hogyan reagáltam volna
    Utoljára módosítva: BenkiQB által: 2009. 02. 17. 11:35
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Na, reggel olvastam, de csak most értem ide.
    Preflop lehet így is, ez nem akkora hiba sztem, de valóban 3bet lap a KJs.
    A flopon ez sima cr v esetleg donkbet-3bet kombóban is elgondolkodnék egy aggro playa ellen, bár azzal eléggé eláruljuk a lapunkat és egy óvatosabb ellenfél még dobhat is, hiszen ha nálunk Axs van akkor gyk drawing dead. Ezt végiggondolva jó a call is, de legkésőbb a turnön ráemelnék, aztán hadd menjen...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    turn check raise-re biztos rátolta volna, de ez csak ebben a szerencsés esetben, hogy neki is flösje volt. szóval lehet, hogy aggró playa ellen ez a slowplay dolog jó megoldás, de most itt ebben a helyzetben mehetett volna minden be a turnon. és még ő hívott volna be táncolni.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •