Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás 7,500€ - 3 handed

    Érdekelne a véleményeket, hogy mi legyen a river döntés.
    Meg amúgy az egész handel kapcsolatban.
    Riveren sokat filóztam nagyon, hogy mi legyen. Ugye ha betolom és elvesszítem akkor eléggé lefogyom. Mi az a gyengébb lap amivel még lecallol? de nem veri szét az A páromat?

    Poker hand played on Boss Media with an unknown potsize - Pokerhand.org

  2. #2
    Tag boci23 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 17.
    Hely
    No-HOmE Jerome
    Hozzászólások
    198

    Alapbeállítás

    én elcheckelném a végét, simán benne van, hogy valami erős lappal csapdázik. Ez is szép pot már és gyakorlatilag ha belegondolunk, nem sok olyan lap van amivel kifizetne és te nyernél. marad a check

  3. #3
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Sztem is jó a check.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Ha itt betelsz, fölülreprezentálod a lapod. Value-t szinte sosem fogsz kiszedni rosszabb lapból, szal semmi. Ha úgy ítéled meg, hogy lehet jobb lapja, akkor sem bet, mert nem dob el jobb lapot a tiédnél, az Ax-ek nagy része is ver már.
    A line egyébként tetszik, én kézbe pocketra tennélek, mert én azokkal szoktam néha ezt a line-t játszani A magas boardon.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 08. 11.
    Hozzászólások
    716

    Alapbeállítás

    En flop utan minden uccan maskent jaccottam volna

    ellenfel fuggo, de ha a blind (legalabb kozepesen)jo jatekos, minden jobb lapjat betolja PF

    1) bet/call flop
    2) push turn
    3) bet river for value (ha gyorsan csekkelt, de szinte kizart, hogy a ket parjait elcsekkeli, es szinte kizart, hogy AJ+ nem push PF)

  6. #6
    Gus
    Gus nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Gus avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 28.
    Hely
    Australia
    Hozzászólások
    613

    Alapbeállítás

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En flop utan minden uccan maskent jaccottam volna

    ellenfel fuggo, de ha a blind (legalabb kozepesen)jo jatekos, minden jobb lapjat betolja PF

    1) bet/call flop
    2) push turn
    3) bet river for value (ha gyorsan csekkelt, de szinte kizart, hogy a ket parjait elcsekkeli, es szinte kizart, hogy AJ+ nem push PF)
    teljesen egyetertek, flopra tolod, kiderithetted volna mi ujsag.... de ahogy Te jatszottad, most mar csak csekk
    többet ésszel mint ész nélkül...

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ellenfel fuggo, de ha a blind (legalabb kozepesen)jo jatekos, minden jobb lapjat betolja PF
    Pár handel ezelött volt, hogy BB-ről betolta A7o-el amikor én BTN voltam és nálam 33 volt. Beválaltam a flipet vele, mert agresszív kép alakult ki róla.
    Akkor behúzta flopon a 7-ét és én lettem ss. Onnan szedtem vissza a stackem ennyire.
    Amúgy jó, hogy bevezették bosson a timebankot, mert ezt majdnem teljesen kihasználtam.
    Igen, nem standard módon játszottam meg a handet beválatam egy kis kockázatot. Inkább adtam neki egy ingyenlapot hátha talál valamit.
    Két párral szerintem is rámtolta volna már riveren. Inkább szeretett volna teríteni olcsón.
    Szóval betoltam és adta. ha jól emlékszem A5o volt nála.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 07. 17.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    ha a flop check line-t választom akkor turnbe sztem csak callozok egyrészt alulreppelem a lapom továbbra is hogy blöffölhessen a riverben ,másrészt mivel turn emelésed nagyon erős line ,rosszabbtól nem igazán kapsz callt.Aztán river call / vbet

    ahogy játszottad check river

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •