Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (83) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Világjáró - utazóna

  1. #1
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás Világjáró - utazóna

    Elindítok egy új témát.
    Tapasztalatom szerint elég sok világjárta, nagy utazó fórumos található itt. Ha vkinek különleges élménye van vhonnan a világból, akkor ide leírhatja, esetleg kikérheti mások véleményét, tapasztalatát. Kiváncsi vagyok, ki merre járt, milyen tapsztalatokat szerzett. Mit ajánl, mit nem!

    Kezdeném is

    Nyáron barátnőmmel Barcelonaba készülünk. Gondolom többen jártatok már ott... Jelenleg szállást keresünk, ebben szeretném a segítségeteket kérni.

    De szívesen veszem (gondolom mások is) az élménybeszámolókat, esetleg más spanyol városról (és persze bárhonnan), ahova érdemes lenne elutazni.

  2. #2
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Nagyon jó kezdeményezés!
    Mi is spanyolba készülünk a nyáron. A tervek szerint Madridtól Malagáig mindent megnézünk 10 nap alatt. Már nagyon várom!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Elvileg mi is egy barati tarsasaggal 2 het spanyolt terveztünk. de többüknek közülük most eléggé betett a válság, kinek munkahely, kinek pl. hiteltörlesztés formájában, így lehet, hogy változik a terv.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    én is barcelonát tervezem. már nagyon itt az ideje.
    főleg hogy 8 éve gördeszkázom és az kb. így a mekkája

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Én Mallorcán voltam 3 éve, nagyon szép.
    Fehér homok, tiszta víz, pálma végig, nagyon pazar volt.
    Árba sem volt olyan veszett 130eft/fő debreceni repülő indulással szállodában félpanzióval.
    Igaz az árak nem a legolcsóbbak (1 adag steak került olyat 10eft-ba) de én spec. úgy vagyok vele ha nyaralok akkor tényleg nyaralok és nem a 400Ft-os zöldborsó főzelékes helyet keresem.
    Van egy óriási aquapark is nem messze, ahova bérelt motorral (10eft/nap) is elég
    könnyen el lehet jutni.
    Az emberek nagyon barátságosak és nonstop sunshine volt.

  6. #6
    Fanatikus tag cnut01 avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    223

    Alapbeállítás

    Én is három éve voltam Mallorcán. Te melyik vároban voltál? Mert ahol én voltam ott csak egy kicsivel voltak magasabbak az árak mint itthon. Pont ettem steak-et, de annak az árára nem emlékszem, de úgy általában egy ebéd kijött 2-3Ft -ból. Nagyon jó hely, szép, tiszta, jó a tenger, csak túl sok a német.

  7. #7
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Milánóba készülünk a Milan-Juve meccsere, és ha már ott vagyun pár napot el is töltenénk a városban. Valaki nem tud relatíve olcsó, de normálisabb minőségű szállást Milánóban?! Az sem lenne baj, ha közel lenne a stadionhoz
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 23.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    Idézet cnut01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is három éve voltam Mallorcán. Te melyik vároban voltál? Mert ahol én voltam ott csak egy kicsivel voltak magasabbak az árak mint itthon. Pont ettem steak-et, de annak az árára nem emlékszem, de úgy általában egy ebéd kijött 2-3Ft -ból. Nagyon jó hely, szép, tiszta, jó a tenger, csak túl sok a német.
    Azt hiszem Playa de Palma !
    Pedig én annyit fizettem és nem azért mert egy átverés áldozata lettem !
    Nem azt mondom hogy egy pizza kerül annyiba vagy egy hamburger de erre konkrétan emlékszem.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Las Palmasra ne menjetek, mert Las Palmas rossz! Ja és San Remo még rosszabb!

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    gnhiwgb
    Hozzászólások
    165

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Las Palmasra ne menjetek, mert Las Palmas rossz! Ja és San Remo még rosszabb!
    egyik ismerősöm mesélte decemberben 20 fok van las palmas-on, de nagyon sokat fúj a szél, meg állítlólag sok a rovidgatyas, strandpapucsos német. Biztos nem mennék, nem tudom ő hogy bírta ki. pfúj

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •