Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás Jackal DoN videója DC

    megnéztem mind a hármat tegnap éjjel. hát igazából semmi extra. pár dologgal nem voltam kibékülve: leírom ti mit gondoltok róla?

    sajnos nem írtam időt.
    2. videó: J9s 125-250-nél 700 körüli zsetonnal nálam push CO-ból. igazából már minden normális lap push ha openpusholhatok. ezzel szemben ő várt és várt, majd kipottyant, mert Q10-et be kellett vállalni bb-ről.
    2. videó 50-100-nál 109s-el rátolta sb-ről 1300-as stackjét egy hasonlóra. feltétlen kell ez szerintetek?

    - kevés lopást láttam tőle, szinte csak pusholt. 3. videóban láttam egy Q9o-t btn lopásra, kb. ennyi.

    valóban ennyit kell pusholni? mert én is gyakran pusholtam, majd ceewyl leírta, hogy jobb lenne a 2,5bb KJs-el. de aztán peti gondolkodik és azt mondja: ugyanígy blöffbe fordítom a lapomat, mert restealre nem tudok callolni, ezért kb. mindegy mivel emelek 2,5bb-t.

    ti mit gondoltok a videóról?

  2. #2
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Én még az elsőn vagyok csak túl, de már itt is voltak érdekes moveok. Az AQ call bubiban 2600 körüli stackkel szerintem nemhogy nem jó, hanem egyenesen rossz játék. Valóban sokat pusholt és szinte alig stealelt. Timebanket sem csekkolt soha.
    less qq more pewpew!

  3. #3
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    en csak most kezdtem el nezni de 1 hand mar szemet szurt

    1.video 02:40-nel AJ utg-bol pf raise 10/20 vakoknal? errol ti mit gondoltok? sztem eleg nagy hiba, persze kettonk kozul jackal a jobb jatekos szoval lehet h en tevedek
    Utoljára módosítva: hgt1 által: 2009. 03. 09. 17:11

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet hgt1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en csak most kezdtem el nezni de 1 hand mar szemet szurt

    1.video 02:40-nel AJ utg-bol pf raise 10/20 vakoknal? errol ti mit gondoltok? sztem eleg nagy hiba, persze kettonk jackal a jobb jatekos szoval lehet h en tevedek
    1. vakszinten szinte semmivel nem játszok, nemh utgbol pfr AJ-vel
    nem láttam még a videót, de a leírtak alapján nem tartok rá nagy igényt...

  5. #5
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Idézet technoinside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. vakszinten szinte semmivel nem játszok, nemh utgbol pfr AJ-vel
    nem láttam még a videót, de a leírtak alapján nem tartok rá nagy igényt...

    ha megnezed a sharkscopen jackal69-et (stars) lathatod hogy eleg jol csinal vmit....

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet hgt1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en csak most kezdtem el nezni de 1 hand mar szemet szurt

    1.video 02:40-nel AJ utg-bol pf raise 10/20 vakoknal? errol ti mit gondoltok? sztem eleg nagy hiba, persze kettonk kozul jackal a jobb jatekos szoval lehet h en tevedek
    Játék variálás nem lehet?

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játék variálás nem lehet?
    oktatóvideóban? nem.

  8. #8
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    Idézet szigma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játék variálás nem lehet?
    igazabol 5$-os szinten keszitette a videot szoval nemhiszem. kesobb magyarazott vmit az AJvel meg a smallball jatekkal kapcsolatban (bar nem vagyok tul jo angolos hallas alapjan) en azt nem ertem hogy fog ezzel a jatekkal egy ilyen laza mezonyben annyi kis potot nyerni hogy az +EV legyen

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet hgt1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igazabol 5$-os szinten keszitette a videot szoval nemhiszem. kesobb magyarazott vmit az AJvel meg a smallball jatekkal kapcsolatban (bar nem vagyok tul jo angolos hallas alapjan) en azt nem ertem hogy fog ezzel a jatekkal egy ilyen laza mezonyben annyi kis potot nyerni hogy az +EV legyen
    Smallball-al már érthető az AJ,de azért elég bevállalósnak kell lenni hozzá.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  10. #10
    Újonc vdkhu avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 24.
    Hely
    Veres
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Meg csak az elso videot neztem vegig, de alapvetoen szerintem hasznos, nalam komoly leak a 6-7 fos jatek. Mivel tolni, mikor inkabb ne. Az egyik asztalon pl meg mutatta a standard hibamat hogy ATvel lecallolok SS vagy nalamnal kisebb stack allinjet.

    Illetve ha hallgatod is amit mond akkor az AJ jatekot sajat maga mondja hogy ne tedd. Mondjuk az a resz is tetszett hogy 3-4 vakszintig figyeld meg az ellefeleid jatekat es akkor tudni fogod kire erdemes tolni. Egy adott asztal szam felett azert ezt mar eleg nehez nyomon kovetni hogy ki az aki 23oval triplazott fel AA es KK ellen es ki az aki legitim kezzel csinalt 3k chip-et.

    Es bar ezt lehet rosszul vettem le de a jateka meg tovabb erositette hogy itt a turelem a gyozelem kulcsa.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •