Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás AJo Deep stack FO-n

    Helló!

    Tegnap az alábbi handet játszottam és érdeklődnék, hogy mit kellett volna tennem, mi volt a helyes játék?

    Élő 10+2 Freezeout Miamiban. 104 induló 3. vakszinten járunk 300/600 a vakok, kezdőstack 30k volt. Elég jó imagem volt eddig, mutattam AA, KK, AK, sor, mikor emelgettem. Asztal elég lightos, preflop 3bet szinte nem is volt a több mint 1 óra alatt, és kb a partik 90%-a limpelt volt.

    Konkrét leosztás:

    UTG+1-ben ülök kb 30k chippel. Lapom Ac Jd.
    Én limpelek utg+1-ből, utánam körfold, SB (kb 45k chip) egészít, BB (kb 35k chip) check.

    Flop:
    Pot: 1800
    As Ks 6h

    SB előröl bet 1100, BB fold.
    Én raise 3000.

    SB gondolkodik, majd reraise 13k.
    Nah itt elgondolkodtam kicsit, de az SB-nél nem sok lapot tudtam elképzelni ami verhet, konkrétan A6, K6 vagy 66, de ezekkel meg nem hiszem, hogy ennyire visszaemelne, szóval az emelését egy erős dobató 3bet-nek vettem.

    Aztán én itt allin mentem, amit ellenfelem easycallolt.

    Mutat: Ts 6s

    Turn: 4s
    River: Jc

    Erről a handről várnám a véleményeket, kritikákat.

  2. #2
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Preflop emelj vagy dobj! Ha túl loose az asztal és azt gondolod, hogy nem tudod egy emeléssel leszűkíteni a mezőnyt, és postflop nem akarsz egy multiway potban oop játszani AJ-val, akkor inkább fold. Ez tutista módszer.
    A másik módszer, hogy sok partit játszast te is, és jól readelsz, illetve játszasz postflop, mint ahogy azt most is tetted.

    Ahogy ment, úgy tűnik jól readeltél. Habár, ha jobban belegondolunk coin flip szituban toltad be a pénzt, és simán mutathatott volna egyet azok közül a lapok közül is, amelyet te magad is felsoroltál, akkor meg elég sansztalan vagy.

  3. #3
    Gus
    Gus nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Gus avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 28.
    Hely
    Australia
    Hozzászólások
    613

    Alapbeállítás

    en abban latom a hibat, hogy nem vetted figyelembe, mennyi zsetonotok van... 30K 600 BB nel, az 50 vak, ami minden tournyn "DEEP" -nek szamit.. Vagyis nagyon az elejen vagytok a tournynak, nem kell feltenni egy szin draw ellen az osszes csipidet.. Ennek kovetkezmenyekent en valoszinu nem hivtam volna vissza a flop raise-re, hanem megprobalom vegigjatszni (es vegignezni ahogy szinsort kap) ugy, hogy probalom alacsonyan tartani a potot, mivel nem nuts-om van....

    eloben nincs tul sok tapasztalatom, de az elso amit megtanultam : urgek nagyon nem szeretnek kiesni az elejen , tehat ha Te ugy dontessz, hogy reraiseled az emeleset a flop utan es megadnad egy all in-jet is- mint ahogyan megadtad- , jobb ha Te mesz all in es O meg esetleg nem kockaztatja minden csipszet egy szinsor draw-ra..

    ebben van kicsit pszichologia is: eloben mas ha Te vagy az aki all in megy eloszor ,akkor Te vagy a tokos csavo.. aki "csak" megadja, az mindig csak a "masodik"...azert nem jar baber.....
    többet ésszel mint ész nélkül...

  4. #4
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon gyenge játék volt. Mindenképpen emelni kellett volna pf. Az meg hogy erősködtél egy top párral, emeletlen partiban a vak ellen.... inkább nem is kommentálom. A legjobb mutatás, amiben itt reménykedhettél, az 50-50, amit meg is kaptál. Simán lehetett volna két pár is. Az hogy most neki jött le, van ilyen, de szerintem hiba volt hogy nem emeltél pf, és tönkrementél ezzel a lappal.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 08. 11.
    Hozzászólások
    716

    Alapbeállítás

    eloben PF 1500 (online 1526
    limpelt potban AJ-val szerintem nem erdemes fuggetlen tanacsot kerni, mert nem elhanyagolhato szempont, hogy te ott vagy az asztalnal mi meg nem

    en arra gondolnek, hogy a SB-nal Ax, 2 pikk, ket par, 66, air lehet
    eloben nem valoszinu, hogy el tudod dobatni a drawt (foleg nem egy kvazi minraise-el) szal amit eldobathatsz, az max az air es az Ax pont amiket versz

    szal en egy call flop/megnezzuk mi lesz a turnon line-t preferalok az elmondottak alapjan

    miutan 4s a turn, es varhatoan megint belehiv, ott mar hagyatkozz az emberismeretedre
    ha beteli az airt akkor wp (szinte kizert, hogy beteli az Ax-et ket utcan, ugyanis effektive semmit nem ver)

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    128

    Alapbeállítás

    Véleményem szerint az allin-t csak jobbal fogja callolni, felesleges volt ilyen lappal kiesni ebből a tornából. szvsz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •