Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás NL100 FR KK a vakokban

    Fél órán belül 2 KK-t kaptam - egy $80-as és egy $210-es pot ment el mellettem

    1. - nagyvakban Hero (KK - Big Blind) loses - three of a kind, nines wins over a pair of kings - Poker Hand Replays

    utg limp raise allin a legkomolyabb 99-el, de AQo openraise $6.5-ig középről se semmi azér'

    2. - kisvakban Hero (KK - Small Blind) loses - a pair of aces wins over a pair of kings - Poker Hand Replays

    $20 call AK magassal is elég ****a. nehogymár elhigyjem az AA-t gombról...
    Utoljára módosítva: tdaniel84hun által: 2009. 03. 12. 12:19
    HERO calls

  2. #2
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    szerintem mindkettő hibásan van játszva!!!
    1.: mi ez a call vakról?? igazából a három ember közül te játszottál a leggyengébben szvsz. rereaise!!!

    2.: oké hogy lemákoltak, de sokkal nagyobb 3bet kell! oop leszel. 23-24ig simán mehet. postflop standard szerintem.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    első handben rájuk kellett volna borítani az asztalt körülbelül . 6,5-re vissza 21-ig minimum. akkor talán tud dobni a 99. így sztem jogos volt az allin az ő részéről.

  4. #4
    Fanatikus tag styxxx avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    csatlakoznék az előttem szólókhoz. ez biza el lett szúrva.

    1. reraise kb. 21-22-ig osszt ollé. Nem szabad weak-en KK-t játszani ilyen helyzetben! Aki le akar mákolni, az fizesse ki preflop, vagy dobjon.

    2. reraise 22-23 utána meg tolni neki amit szól!
    van az a pénz...

  5. #5
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Én azt hittem, hogy csak panaszképpen került be ide ez a két parti. Most látom, hogy ti meg elkezdtétek elemezni.
    De itt már minden le lett írva, hogy melyikben mi a rossz. Még egy érv az agresszív preflop játék mellett: Nem szeretnénk, ha egy kóbor Ax-nek olcsón lejönne az A flopon. Fizessen érte sokat, ha látni szeretné, hogy jön-e A!

  6. #6
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet Neomorf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem mindkettő hibásan van játszva!!!
    1.: mi ez a call vakról?? igazából a három ember közül te játszottál a leggyengébben szvsz. rereaise!!!
    ez csak annyi hogy a tököm se számított az utg limpelőtől egy közép-korai pozíciós openraise és egy sb call után raise-allinre. ha én ülök 99-el utg és ez lezajlik előttem, talán először átgondolom hogy mi ez a laza call sb-ről? "lássuk csak... lehet hogy nagyobb pp?" főleg hogy vagy másfél órája ültem ott TAG image-el. nagyon maximum talán esetleg egy call hátha szettesedek de azért mégiscsak na... 99 szerintem hibás játék így! amúgy nem értem ha pre bekerül a stackem KK-val egy 99 és AQ ellen akkor hogy lehet hogy gyengén játszottam? kettejüknek volt ellenem összesen 5 outja. egyébként postflop kívántam volna agresszívan tolni de mint látható pre eldőlt a dolog.
    Utoljára módosítva: tdaniel84hun által: 2009. 03. 12. 14:08
    HERO calls

  7. #7
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet Neomorf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2.: oké hogy lemákoltak, de sokkal nagyobb 3bet kell! oop leszel. 23-24ig simán mehet. postflop standard szerintem.
    ez a BB-s KK pontosan egy körrel az SB-s KK után jött és pont azon agyaltam hogy most hogy játsszam meg úgy hogy ne az előző eredményre jussak. ezért most 3betelek - gondoltam. nyilván valami pénzt is akarnék vele hozni, ezért egy D-ből elkövetett lopásra annyit akartam hívni hogy pont megadja. megadta, flop száraz, belehívok $20-at!!! és adja AK magassal. ja, hogy ott volt neki a backdoor fd nehogymár az én játékom legyen trágya
    Utoljára módosítva: tdaniel84hun által: 2009. 03. 12. 14:12
    HERO calls

  8. #8
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    köszönöm a véleményeket!
    HERO calls

  9. #9
    Fanatikus tag styxxx avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet tdaniel84hun eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a BB-s KK pontosan egy körrel az SB-s KK után jött és pont azon agyaltam hogy most hogy játsszam meg úgy hogy ne az előző eredményre jussak. ezért most 3betelek - gondoltam. nyilván valami pénzt is akarnék vele hozni, ezért egy D-ből elkövetett lopásra annyit akartam hívni hogy pont megadja. megadta, flop száraz, belehívok $20-at!!! és adja AK magassal. nehogymár az én játékom legyen trágya
    Mégegyszer megnéztem a handet, és a fél pot alatti flop emelés is eléggé meglepett, mivel oop pláne védeném a KK-t a színhúzás ellen. Miután AK kapott egy baromi weak emelést, így akár meg is adhatta, amirt a leeső negyedik szine még jobb helyzetbe hozott. Emelt és az FD + 2 overrel simán tartotta a visszaemelést.
    Hát végül is vállaltad a kockázatot, és lebővült. Ez van.
    van az a pénz...

  10. #10
    Fanatikus tag tdaniel84hun avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Sárospatak
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet styxxx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mégegyszer megnéztem a handet, és a fél pot alatti flop emelés is eléggé meglepett, mivel oop pláne védeném a KK-t a színhúzás ellen. Miután AK kapott egy baromi weak emelést, így akár meg is adhatta, amirt a leeső negyedik szine még jobb helyzetbe hozott. Emelt és az FD + 2 overrel simán tartotta a visszaemelést.
    Hát végül is vállaltad a kockázatot, és lebővült. Ez van.
    ja, riveren. amúgy nemonddmár hogy KK-val nem slowplayelhető ez a flop ilyen pre játék után. amúgy milyen félpot alatti emelésre gondolsz? a 31-be 20? a 15.5 a fele ha jól számoltam. amúgy ha van is nála A akkor 3 A tudja megölni a slowlpayt és esetleg egy treff. de még olyankor se vészes ha treff jön, mert szerintem szimpla fd-vel pár nélkül callolni elég barom lépés, így egyértelmű hogy színre nem teszem. turnon mondjuk már kemény 25%-ra javult a lapja, végülis érthető a call.
    Utoljára módosítva: tdaniel84hun által: 2009. 03. 12. 14:39
    HERO calls

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •