Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (46) összesen
  1. #1
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás Miben változott az életed mióta pókerezel?

    A mai nap suliból hazafelé pont ezen töprengtem, gondolom felteszem nektek is a kérdést
    Ha már megnyitottam a topicot akkor kezdem én. Rám a pókernek főleg pozitív hatásai vannak. Talán a legnagyobb változás a pénztárcámban észlelhető, teljesen átlagos családból származom, meg volt előtte is ami kellett, de mióta játszom olyan dolgokat is megvehetek/megtehetek amikről előtte csak álmodtam. Másik pozitív tényező amit sokan észrevettek akik ismernek, hogy sokkal nyugodtabb, higgadtabb lettem, kevésbé tudnak dühbe hozni.
    Azonban sajnos van ennek a dolognak is árnyoldala. Például egy csomó mindenre nem jut időm mert játszok/videózok/fórumozok. Régebben minden délután jártam focizni,horgászni,meccset nézni. Ma ezekre nincs időm. Ennek köszönhetően felszedtem kb 7-8 kilót amit nem kellett volna(ezen már dolgozok, hogy eltűnjön. A póker sajnos a sulitól is sok időt elvesz, sokszor órán is handeken jár az agyam.

    Kíváncsi lennék, hogy nektek miben változtak napjaitok mióta aktívan játszotok

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Érdekes topicnak ígérkezik
    A tapasztalataim nagyon hasonlóak...sokkal nyugodtabb vagyok, nehezebb felidegesíteni, jobban tudok összpontosítani, gyorsabban tudok gondolkodni, a fejszámolás is sokkal gyorsabban megy..Én is híztam egy keveset
    A sulival nagyon nehezen tudom összeegyeztetni, sokkal szívesebben pókerezek itthon, mint ülök előadáson az egyetemen (mondjuk így jutottam be a legutóbbi két Sunday Millionra

  3. #3
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Pozitívum:
    Hasonló dolgok mint neked, tényleg nekem is több jut mindenféle olyan dolgokra, amiket korábban nem engedhettem meg magamnak. Most ha pl. elmegyek a Westendbe meglátok egy jó dzsekit vagy valamit és tetszik, nem is nézem az árát, megvehetem, ugyanis megmondom őszintén én a pókeres pénzemet folyamatosan csapolom, egyik lényeges dolog, ami miatt csinálom pontosan ez, hogy ne jelentsen a pénz akkora gátló tényezőt számomra, ne kelljen megvonnom magamtól olyan dolgokat, amiket szeretnék, hiszen most vagyok fiatal. Korábban én különböző diákmunkákkal szívtam a derék 450Ft-s órabérért, dolgoztam én a legkülönbözőbb helyeken, téglagyárban mindenfél börtöntöletlék között, Amerikában konyhán, máshol egész nap töltögettem mindenféle papirokat, hát mondanom se kell a póker minőségi változást hozott számomra, időben sem akkora meló és még szórakoztató is (kivéve amikor nem).
    Negatívum:
    Sokkal szétszórtabbak lettek a napjaim és sajnos nem tanulok. Van egy prioritási sorrendem amik valahogy így nézett ki korábban: barátnő-edzés-egészséges táplálkozás-(bulik, haverok)-tanulás. Ez az utóbbi hónapokban kibővült napi 4-5 óra játékkal és bizony a póker valahol a tanulás szekció előtt jár az említett sorban, így gyakorlatilag tanulásra alig maradt időm. Egy ideig az edzéseket is hanyagoltam, de most keményen újrakezdtem, az is heti 4x2 óra az életemből és az még maga után vonja, hogy rendesen kellene enni is, ami meg folyamatosan főzéssel, sütéssel jár. Szóval jelenleg az egyetemi tanulmányaim látta komoly kárát az új hobbimnak (csúszok is rendesen...). Amúgy a többi dologban nem nagyon történt változás, a barátnőmmel eltöltött idő például bizonyosan nem csökkent emiatt.
    Utoljára módosítva: brainfuuck által: 2009. 03. 16. 18:09

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hehe

    még jobban felborult az alvási ciklusom, mint korábban (értsd teljesen).
    még gyorsabban hízok, mint amikor csak szimplán egyetemre jártam. (ez mondjuk remélem most meg fog fordulni... )
    egyesek szerencsejáték függőnek tartanak.

    ha ráértek, sajnálhattok
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Én kb idegbeteg lettem.
    Most értem el ahhoz a ponthoz hogy abba is hagyom sztem az egész online szarságot.
    Nekem nincs süzkség arra hogy tönkretegyem magam egy manipulativ dolgon (mert igen is az,most jöhet a szöveg hogy mert miért is lenne érdekük az akcioflop,na vajon miért...)
    És elegem van abbol hogy nem jutok egyről a kettőre,több ezere oldal irodalom van mögöttem,érzem is hogy átlátom a dolgot,de szélllel szemben nem tudok pisilni.
    Nem tom ti hogy birjátok ezt de minden respect,én nem birtam...

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Lakitelek
    Hozzászólások
    46

    Kacsint

    Hát az az igazság hogy én nekem még nemmegy olyan jól hogy rendszeresen tudjak leszedni és vásárolgatni tudjak de azért néha csurran cseppen nekem is valami.Nekem is volt már sokszor olyan hogy nemment és én is abba akartam hagyni de aztán végül mindig ugy döntöttem hogy igenis megtudom azt csinálni hogy előbb vagy utóbb tetemesebb pénzt tudjak csinálni ebből és mindig probáltam a dolgok jó oldalát nézni.A magánéletemben meg nagyon sok változás történt.Mielőtt komolyabban elkezdtem volna foglalkozni a pókerral akkor aktívan sportoltam és mostmeg már rosszul esik ha a buszhoz futnom kell egy kicsit.Főleg mivel én csak tornákat játszok mert igazábol a cg az nem nekem való ezért én nagyon sokat ülök a gép előtt és igazábol ez nekem az iskolára megy rá.Meg valóban nekem is volt már olyan hogy azon agyaltam órán hogy miért kellet azt megadnom miből kellet volna észrevennem hogy csapdát állít és ez persze a tanulmányi eredményemre ment rá.De egyébként sok ismerősöm van aki már bánja hogy elkezdett pókerezni de én nembánom egy cseppet sem,és remélem nem is fogom soha

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 07.
    Hely
    Felsőzsolca
    Hozzászólások
    179

    Alapbeállítás

    Én csak micro téten voltam így...de akkor nagyon

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hehe

    még jobban felborult az alvási ciklusom, mint korábban (értsd teljesen).
    még gyorsabban hízok, mint amikor csak szimplán egyetemre jártam. (ez mondjuk remélem most meg fog fordulni... )
    egyesek szerencsejáték függőnek tartanak.

    ha ráértek, sajnálhattok
    +1

    + ha elfelejtem használni a szemcseppem és másnap valami hivatalos elintéznivalóm van úgy néznek a szép véreres szemeimbe mintva valami másnapos alkesz lennék.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet pindrokk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai nap suliból hazafelé pont ezen töprengtem, gondolom felteszem nektek is a kérdést
    Ha már megnyitottam a topicot akkor kezdem én. Rám a pókernek főleg pozitív hatásai vannak. Talán a legnagyobb változás a pénztárcámban észlelhető, teljesen átlagos családból származom, meg volt előtte is ami kellett, de mióta játszom olyan dolgokat is megvehetek/megtehetek amikről előtte csak álmodtam. Másik pozitív tényező amit sokan észrevettek akik ismernek, hogy sokkal nyugodtabb, higgadtabb lettem, kevésbé tudnak dühbe hozni.
    Azonban sajnos van ennek a dolognak is árnyoldala. Például egy csomó mindenre nem jut időm mert játszok/videózok/fórumozok. Régebben minden délután jártam focizni,horgászni,meccset nézni. Ma ezekre nincs időm. Ennek köszönhetően felszedtem kb 7-8 kilót amit nem kellett volna(ezen már dolgozok, hogy eltűnjön. A póker sajnos a sulitól is sok időt elvesz, sokszor órán is handeken jár az agyam.

    Kíváncsi lennék, hogy nektek miben változtak napjaitok mióta aktívan játszotok
    Végre egy jó ötlet, kíváncsi leszek a hozzászólásokhoz! 10+

    Én csak egy kevéske tapasztalatot tudok hozzátenni amit 2,5 hónap alatt történ meg velem! Ezalatt az idő alatt, ha volt néhány szabad percem olvasgattam eleinte neten, mostanában Harrington könyveit, videókat néztem és elkezdtem freerollozni, nyertem egy kevéske induló tökét! Jelenleg 3 szerveren játszok azonban, csak hétvégén jut rá időm az érettségi miatt úgyhogy mostanában inkább a handalemzések ás a szakirodalmak alapján fejlesztem a "pókertudásom", kevés lejátszott partijaimból eddig mind 1-4 plusz buyinnel zárult ( kopp-kopp ) Mióta kártyázom logikusabban gondolkodok, ezáltal jobban megy a matek, önbizalommal tölt el a nyerés, higgadtságom is meg tudom őrizni még a nagyon nagy mákolások esetén is, mert ugye tudjuk a jelszó hosszútáv! Az érettségi után több időt szeretnék fordítani a pókerre és a játékom fejlesztésére! Sok sikert kívánok másnak is!

  10. #10
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet atiis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az az igazság hogy én nekem még nemmegy olyan jól hogy rendszeresen tudjak leszedni és vásárolgatni tudjak de azért néha csurran cseppen nekem is valami.Nekem is volt már sokszor olyan hogy nemment és én is abba akartam hagyni de aztán végül mindig ugy döntöttem hogy igenis megtudom azt csinálni hogy előbb vagy utóbb tetemesebb pénzt tudjak csinálni ebből és mindig probáltam a dolgok jó oldalát nézni.A magánéletemben meg nagyon sok változás történt.Mielőtt komolyabban elkezdtem volna foglalkozni a pókerral akkor aktívan sportoltam és mostmeg már rosszul esik ha a buszhoz futnom kell egy kicsit.Főleg mivel én csak tornákat játszok mert igazábol a cg az nem nekem való ezért én nagyon sokat ülök a gép előtt és igazábol ez nekem az iskolára megy rá.Meg valóban nekem is volt már olyan hogy azon agyaltam órán hogy miért kellet azt megadnom miből kellet volna észrevennem hogy csapdát állít és ez persze a tanulmányi eredményemre ment rá.De egyébként sok ismerősöm van aki már bánja hogy elkezdett pókerezni de én nembánom egy cseppet sem,és remélem nem is fogom soha
    A Poker Magazinban olvastam egy jó cikket a CG vs. MTT-ről, mindenkinek ajánlom elolvasni és így megválasztani, hogy milyen típusú játékot játszik! Ha esetleg valaki nem akarja megvenni nagyvonalakban leírhatom a cikk lényegét, tanulságos!

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •