Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás BOSS HH? Nincs is ilyen mappám... :)

    Hali!

    Megkérdezgettem emberkéket, a boss egy, a dokumentumokban található Local Settings rejtett mappába menti a HH-kat. Ezzel csak az a baj, hogy nincs ilyen mappám. Mindent, megpróbáltam, kerestem, mappabeállitás, semmi... Mi van ilyenkor???
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

    Alapbeállítás

    Idézet Kubesz0607 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Megkérdezgettem emberkéket, a boss egy, a dokumentumokban található Local Settings rejtett mappába menti a HH-kat. Ezzel csak az a baj, hogy nincs ilyen mappám. Mindent, megpróbáltam, kerestem, mappabeállitás, semmi... Mi van ilyenkor???
    C:\Documents and Settings\'Userneved'\Local Settings\Application Data\Boss Media\'Bossos terem neve'\history\'PIN számod'

    Fontos, hogy mutassa a rejtett mappákat, mint amilyen az application data is.

  3. #3
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Köszi szépen! Mások is ezt mondták, gondoltam még egyszer megprónálom. A mappa beállitásánál bejelöltem hogy mindent mutassaon (rejtetteket is) csak vmiért elfelejti ezt a beállitást. De végül sikerült!

    Thx.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  4. #4
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Betclick-en játszott már valaki?Boss hálózathoz tartozik persze. Ami érdekelne az az,hogy a HM-et hogy tudom futtatni?Beállítottam,hogy a total commander mutassa a rejtett mappákat is,de nem jelenik meg a HUD vagy nem is lehet HUD-ot használni?

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Betclick-en játszott már valaki?Boss hálózathoz tartozik persze. Ami érdekelne az az,hogy a HM-et hogy tudom futtatni?Beállítottam,hogy a total commander mutassa a rejtett mappákat is,de nem jelenik meg a HUD vagy nem is lehet HUD-ot használni?
    FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Boss Media Setup

    FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Boss Media General Information

  6. #6
    Fanatikus tag bexi34 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 05.
    Hely
    Kecskemet
    Hozzászólások
    231

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •