Oldal: 29 / 30 ElsőElső ... 1927282930 UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (300) összesen
Like Tree35Likes

Téma: Microgaming Network

  1. #281
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 05.
    Hozzászólások
    214

    Alapbeállítás

    De most ezért újra megpróbáltam, s én is be tudok most lépni...

    Edit: Megkérdeztem az Ügyfélszolgálatot. Tényleg nem lehet Magyarországról játszani, de amíg zajlik a procedúra, addig feloldották a korlátozást, s el lehet játszani a jegyeket. Na akkor neki is állok, mert van 17 jegyem.
    Utoljára módosítva: kamon által: 2019. 01. 11. 11:19
    törpiszörpi likes this.

  2. #282
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    glgl foszd ki őket!
    kamon likes this.

  3. #283
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    másnál is haldoklik most a kliens??! elsőre lost connection-t dobett fel de vagy 5 percig nem csatlakozott így újra indítottam az egészet. alig tudott belépni, megnyitottam 4 asztalt (be sem ültem) és eléggé akadozik a játék, sőőőőt!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  4. #284
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    másnál is haldoklik most a kliens??! elsőre lost connection-t dobett fel de vagy 5 percig nem csatlakozott így újra indítottam az egészet. alig tudott belépni, megnyitottam 4 asztalt (be sem ültem) és eléggé akadozik a játék, sőőőőt!
    mivel a stars topicban is felmerült kliens probléma kb egyidőben, én inkább a netszolgáltató házatáján keresném a hibát, de ez csak tipp a részemről

  5. #285
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    "HAND HISTORY POLICY CHANGE

    Hi everyone,

    There has been a great deal of debate about hand histories, HUDs and tracking software in recent weeks. It’s something we have discussed extensively at MPN HQ, both among our management team and with our customers.

    We will elaborate further on this decision in the coming days, but the short version is that, after reviewing all of the feedback we have received since the launch of our new software, and considering the ongoing debate, we have come to the conclusion that our current policy on hand histories is not right. Therefore, we are going to make some changes.

    The general principles behind these changes is that players should be able to track their own game, learn, and improve. We also want to be more transparent, and allow players to verify that we are doing a good job of keeping the games free of cheating. Finally, we want to comply with the law around data portability.

    However, we wish to discourage players from using hand history data in a way that gives them an unfair advantage over other players. This includes the use of HUDs, seat or table selection software, and real-time advisory tools.

    1. Request Hand Histories

    From tomorrow, June 18th, players will be able to request a download of their hand histories. To request this, players should contact their poker room’s support team, specifying the date range for which they would like the hand history file(s). Hand histories from the last 3 years are available.

    The hand history will be provided as a .DAT file (which is compatible with HEM v8465 or earlier and PT v4.14.23 or earlier), with complete information about all hands you were dealt into, whether you contributed to the pot or not.

    Until we have been able to assess demand, requests are limited to one per week.

    2. Hand History Files in Prima

    In the future, most likely in Q4 this year, we will add support to our new software to download hand history files to your device. Currently, we plan for the download to be available after a short delay (e.g. 24 hours) to strike a balance between tracking your own results, and enabling HUDs.

    Hand History files in the older ‘classic’ software will not be changed.

    3. Easier Alias Changes

    Currently, players on the MPN can change their poker alias every 30 days, or 1,000 hands (whichever comes soonest). At some point in the future, we will make these changes easier and more prominent.

    We are keen to hear feedback on these proposals. Please feel free to leave your comments here, or contact us on Twitter @ThrillOfPoker."

    https://mpn.poker/hand-histories-hud...king-software/
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2019. 06. 17. 23:30
    peraspera and kacsa1st like this.

  6. #286
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

  7. #287
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nagy érvágás lesz a micro tétes grindereknek.
    Csak azt nem vágom akkor minek feccoltak pénzeket az új kliensbe, miért foglalkoznak a hh kérdéssel, miért hozták nyilvánosságra mikor mennyi botot/felhasználót bannoltak stb... Minek a "sok erőfeszítés" ha úgyis bezárják a kaput?!

    Biztos ezért nem én vagyok az ilyen vállalatok tulaja/izgatója mert még ezeket az alap szitukat sem értem.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  8. #288
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Végig olvastam, hmm ... lehet az első pár mondat alapján túl reagáltam. Ebből még jó is kisülhet, de óriási reményeket nem fűznék hozzá. Majd meglátjuk mit hoz a jövő.
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  9. #289
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Unibet kiválása cseszett be a hálózatnak, azóta folyamatosan csökken a forgalmuk.

  10. #290
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Teljesen érthetetlen leközlés az UCOP kellős közepén... Nonszensz mit művelnek egyes vállalatok
    kacsa1st likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •