Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás Nl 700 élő , turnre lejavul a 2 pár...

    élő játék nl700nak megfelelő hkdbe macauban

    full ring 9 handed, az asztal preflop iszonyat loose passziv, rengetek limpelt pot, minimális emelés mennyiség , light emelés, vagy light 3 bet nincsen , postflop viszont nagyon agresszív játék megy, repkednek a drawkra az ai-nek , tptk sokszor nuts, overpair mindig nuts

    utg: kicsit bizonytalan, fishy europai srác
    co: jó, regular, agresszív postflop, handreadingje is jó, nemrég kapott el 2. párral egy 100bb-s blöfföt

    hero: preflop loose vagyok, a limpelt potokat eddig agresszióra feladtam, viszont preflop emelőként mindig agressziót mutattam, szerintem kicsit weaktight fish imagem lehet mivel az asztal teli van reggel főleg nl1200 as regek, én új vagyok, nem értem mit beszélnek stb.. az imagemet rontja hogy a regek megpróbálták az asztalt rábeszélni hogy játszunk nl1200 at amit én elutasítottam, ki is akartam ülni amint rámér a big blind mert ilyen imagel nem igazán szeretek játszani

    utg 700$
    co 1400$
    hero 840$

    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to darklol [kh 7h]

    mindenki limpel family pot

    *** FLOP *** [9d 7d kc] - pot 63$
    utg: bets 56$
    hero: raises to 175$
    co: calls $175
    utg: folds
    *** TURN *** [9d 7d kc] [9c] - pot 469$
    darklol: ?

    remélem sikerült jól konstruálni a történéseket...


    ugyebár a probléma ha bármennyit betelünk akkor hozzáragadtunk a pothoz... viszont így már kb nem verünk semmit

    a preflop fold az egyértelmű így utólag... de ha már így alakult gondolom a flop okés, a terv egyértelműen az volt hogy a fishy srácot safe turnon ai tegyük és a többieket kirakjuk a partybol....

    turnön itt jó a check fold vagy tul weak?
    ha turn check és ő is check akkor safe riveren ( 4h) mi a játék?

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 29.
    Hely
    Bossworld
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Az Ok, hogy mindenki limpel ,de,hogy teis...lol....,már 1 K10 agyonver...csek-foldot tolnám........

  3. #3
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Én riveren check/call-t játszanék. Nem hinném, hogy egy jó reg ilyen flop akcióval (csak) callolna egy K-val. AK, KQ-val nyilván emel preflop, lehet nála esetleg KT, K8, de ezekkel úgy, hogy még vannak mögötte nagyon nem jó a flop call. K-magas flösshúzóval kötelező visszaemelnie floppon. 9-essel turn-ön valszeg emel, marad a busted draw, ami ellen check-call.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én riveren check/call-t játszanék. Nem hinném, hogy egy jó reg ilyen flop akcióval (csak) callolna egy K-val. AK, KQ-val nyilván emel preflop, lehet nála esetleg KT, K8, de ezekkel úgy, hogy még vannak mögötte nagyon nem jó a flop call. K-magas flösshúzóval kötelező visszaemelnie floppon. 9-essel turn-ön valszeg emel, marad a busted draw, ami ellen check-call.
    De még csak turnben vagyunk!
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Az a gond, hogy ha a turnön verve vagyunk, akkor gyakorlatilag nincs is outunk a visszajavulásra.

    Inkább c/f, mivel CO sztem inkább furcsán játszik meg egy nálunk erősebb lapot, mint hogy húzón van. Ugyanis utóbbi esetben 120 bb deepen cold callolna a flopon egy bet, majd raise-t (talán vmi szín + pár vagy sor, esetleg gutshot kombó draw-val???)? Ha húzón van, akkor még ott az esély, hogy a turnt és a rivert is le tudjuk chekolni és közben nem javul le.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    okés

    check/check lett a turn

    river 4h , check és kapunk egy 280$-s betet...

    crycall?

  7. #7
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Én sztem eldobnám,de nem tartok kizártnak ellen kezében egy -t sem, Várom a végét.

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Herocalloltál egy totál airt?

  9. #9
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Herocalloltál egy totál airt?
    Erre én is kíváncsi vagyok. Busted draw-on kívül el tudok képzelni nála egy KJ-t, vagy esetleg egy rosszul megjátszott set-et, de az utóbbi kettő esetében nem értem a flop játékot.
    less qq more pewpew!

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    sztem nyertél ha megadtad

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •