Oldal: 30 / 30 ElsőElső ... 20282930
Eredmény: 291 - 297 (297) összesen
Like Tree81Likes

Téma: Mi a Te célod a pókerrel?

  1. #291
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Most keltél amugy? Megint drogoztál vagy mi a ****t müveltél?

  2. #292
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Ezt az inasozást is érdemes lenne tisztázni .Mindenki inasozik itt mindenkit jobbra balra de a szerepek abszolut nincsenek letisztázva.Én például azt érzem h neked semmi jogod nincs inasozni engem.A lakáj az az inastól egy fokkal lentebb helyezkedik és csigára tökéletesen illik mégis alig használjuk rá pedig mintha rászabták volna.

  3. #293
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ne offold szét a topikot inas, inkább lökjed a hörögnivalót a másik topikban. Amúgy igen, most keltem, drogot továbbra is hanyagolom, de a tő természetesen nem maradt el.

  4. #294
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 07. 02.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás nincsenek terveim

    nincstervem. nektek?

  5. #295
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Chris90 likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  6. #296
    Újonc Andie avatara
    Csatlakozott
    2019. 06. 04.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Felélesztem ezt a régen alvó topikot.

    Az én célom a pókerrel elsősorban az, hogy szórakozzak, kikapcsoljak, közben pedig tanuljak a nálam jobbaktól. Ezért is kezdtem el igazi pénzes oldalakon játszani.
    A játékzsetonos oldalak eljuttatják az embert egy bizonyos szintre, látnak, átélhetnek érdekes, fura, bosszantó, vagy akár örömteli helyzeteket, leosztásokat. Sokféle játékossal lehet ott is találkozni a suta kezdőktől a nagyon jókig, az egészen szelídektől a bingózó vadállatokig. Viszont éppen azért, mert nem "vérre" megy, más a játékstílus, nincs valódi tétje a dolognak, így lazábban kezeli az ember még a nagyobb veszteségeket is. Bátrabban belemegy dolgokba, hiszen semmi veszíteni valója nincs.
    Igaz, ezekben is törekedtem az ésszel való játékra, de ettől függetlenül időnként én is szabadjára engedtem magam és nem érdekelt a végeredmény, csak játszottam, mert jólesett.

    Az igazi pénzes játékot most ízlelgetem, így kevés tapasztalatom van benne. Eleinte annyira tehernek éreztem azt, hogy valódi pénz a tét, hogy alig mertem játszani. Rengeteget dobtam, szinte alig emeltem, vagy egyértelmű helyzetben sem mertem megadni a nagyobb emelést. (Vicces, mert mikrotétekről beszélünk, ami gyakorlatilag szinte semmi.) Ez tartott pár napig, aztán hozzászoktam, most már nagyjából visszataláltam a saját játékstílusomhoz. Erről persze, mármint a saját stílusomról, majd kiderül később, mennyire eredményes ebben a közegben. Egyelőre nagy sirámaim nincsenek, nyerek is, vesztek is, összességében meg pluszban vagyok.

    Szeretnék majd idővel kilépni a mikrotétek világából. Valamiért azt képzelem, hogy minél magasabb tétes asztalnál játszik az ember, annál több nála jóval tapasztaltabb ellenféllel hozza össze a sors, akiktől lehet tanulni. Igaz, a tanulópénzt azonnal meg kell fizetni, de kap is az ember cserébe valamit, amit legközelebb már ő vethet be másokkal szemben.
    Hogy mikor tehetem meg, hogy elhagyom a mikrotéteket és rátérhetek az alacsony tétes játékra, nos, ezt nem tudom. Elég türelmes emberke vagyok és kötélből vannak az idegeim, de már most szívesen mennék nagyobb téttel játszani, azonban a józan eszem azt súgja, hogy még korai.

    A hosszabb távú elképzelésem a pókerrel az, hogy ha már úgyis szeretek játszani, akkor egy kis fizetéskiegészítésnek remek lehet. Miért ne köthetném össze a kellemeset a hasznossal?
    Utoljára módosítva: Andie által: 2020. 09. 10. 20:45
    szroli and SötétEgér like this.

  7. #297
    Idegen
    Csatlakozott
    2023. 04. 28.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Az én célom a pókerrel alapvetően az, hogy minél magasabb szintre jussak. 5-6 éve ismerkedtem meg a játékkal barátok által. Nem játszottunk annyira sűrűn, viszont a játék maga megtetszett. Komolyabban fél éve kezdtem el foglalkozni a pókerrel, igyekszem minél többet tanulni a játékról. Könyvek, videók, blogok, fórumok segítségével. Jelenleg nem játszom nagy téteken, sok freeroll, alacsony nevezési díjas tornán indulok, alacsony tétes cash game asztaloknál játszom (NL10 zömében, bár már kicsit kóstolgattam NL50-ig). Fél év alatt sikerült már pár száz dollárnyi rollt építenem. Közel 200 tornán értem el fizetős helyezésekig. Még ebben az évben szeretnék eljutni arra a szintre, hogy NL50-en stabil játékossá váljak, és szeretnék még idén NL100-NL200-as asztalokra is beülni.

    Ami az ennél hosszabbtávú céljaimat illeti, szeretnék 5 éven belül eljutni egy olyan szintre, hogy a pókerből éljek meg.
    banoster likes this.

Oldal: 30 / 30 ElsőElső ... 20282930

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •