Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
  1. #1
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás NL50 SH Squeezelt pot; Fd+2over donk reg ellen

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    4 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN hanibal131 ($87.23)
    SB Arkan788 ($48.00)
    BB Hero ($50.00)

    Pre-flop: ($0.75, 4 players) Hero is BB
    hanibal131 raises to $2, irrider calls $2, Arkan788 calls $1.75, Hero raises to $9.25, hanibal131 calls $7.25, irrider folds, Arkan788 folds

    Flop: ($22.50, 2 players)
    Hero checks, hanibal131 checks

    Turn: ($22.50, 2 players)
    Hero bets $12, hanibal131 raises to $46.75, Hero folds

    Final Pot: $81.25

    hanibal131 wins $79.75 ( won +$23.75 )
    Arkan788 lost -$2
    Hero lost -$21.25
    irrider lost -$2


    Ellen statok: 653 hand 27/19/29% agg freq; Fold to 3bet 14%(14 alkalom); 4bet 0%; Went to SD:33%
    Note: Setmining 3bet potban HU; Call 3bet 88-al 3way. 9 high fd-s floppon call fish donk, call reg shove.


    A partival kapcsolatban: Nagyon tanácstalan voltam floppon. Jó eséllyel valami pocket van nála amit c.bet re nem dob, és fe nélkül barrelezhetem(pusholhatom) a turnt. Ha nem jön neki scare card(amikre pont szükségem van)nagyon valószínű, hogy lecallol, és ott már nincs ilyen nagyszerű equitym. A flop overbet shove is eszembe jutott, szerintem nem lett volna rossz. C/R all in mellett döntöttem végül, mert van historynk, és sok 3bet potunk volt. Eddig jó lappal mindig beteltem. Próbáltam AK-t/AQ-t reprezentálni, amitől úgy érezheti egy bettel elveheti a potot.(+védi a lapját fd-től, overektől) Viszont ha ott a betjére rátolom, akkor valószínűleg dobnia kell minden közepes/kicsi pocketet Kb csak a rosszabb fd-k és s monsterek maradnak bennt, de ha továbbra is donk, és callol akkor is két lapot látok jó equityvel. Kaptam free cardot, és a Q-ról azt hittem jó blöff lap, mert teljesen AQ-t+floppon trükköző QQ+-t reprezentálok. Sajnos rám tolta, és el kellett dobnom, mert egyáltalán nem biztosak az outjaim.12 a valószínű, de lehet akár nulla is. Szerintetek mi itt a helyes line?
    Utoljára módosítva: andree által: 2009. 04. 06. 18:30

  2. #2
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Miért nem cbetelted a flopot? PP-re szűkíteni a range-et 4way játékban szerintem nagy butaság.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  3. #3
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért nem cbetelted a flopot? PP-re szűkíteni a range-et 4way játékban szerintem nagy butaság.
    A nem pocket range ellen akkora előnyben vagyok, hogy kár lenne eldobatni vele egy olyan lapot amivel stackeli magát, ha lejön (AQ,AJ,KQ,KJ+rosszabb fd-k)a közös lap. + a C/R-el ezekből is +vaule-t nyerhetek. Most 3(2) outoktól nem parázhatok. Amúgy meg setmining sucker reg. 70%-ban PP lesz nála. JT JQ csak nem callol pre emelőként(nincs is benne mindig az Mp open rangeben)
    Utoljára módosítva: andree által: 2009. 04. 06. 18:53

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    preflop 11, flop overbet is the key

    ha nem setminer, hanem flopagró donk, akkor meg cr flop

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    En sem ertem, h miert maradt el a Cb.... tokeletes flop jott... amugyis 3betelt party-ban kb mindig kotelezo a cb

  6. #6
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Hmm. Ebből is tanultam.
    Én ennyi megadó után csak call-t nyomnék OOP.
    Jó cbetelhető flop jött. Viszont, ha megad, mert pocket-ja van, akkor turn c/f. Vagy 2nd barell inkább. Ha azt is call-ozza, akkor is még segít az A, K, pikk.
    De miért nem emelt mögöttünk flopon? És turn-ön meg ránkmoccan. Ez szerintem AQ, mert eddig semmije se volt, vagy QQ, mert eddig félt a KK, AA-tól, most meg örül, hogy lestackelhet. Nekem ez az elképzelhető. Hülyeség??
    Ezesetben viszont olcsóbban megúsztad.
    Utoljára módosítva: zsjozsef által: 2009. 04. 06. 19:17
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    QQ-val miért emelt volna vissza?

  8. #8
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet technoinside eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    QQ-val miért emelt volna vissza?
    Na, igen... Tényleg, fullja lenne! Akkor QQ kilőve.
    Lehet, hogy teljesen rossz úton járok. De a lényeg, hogy fold. Flop cbet lett volna a legjobb. (Na, persze nem okítás, félre ne értsétek!!! Tanulni jöttem!
    Utoljára módosítva: zsjozsef által: 2009. 04. 06. 19:21
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  9. #9
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet arcsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En sem ertem, h miert maradt el a Cb.... tokeletes flop jott... amugyis 3betelt party-ban kb mindig kotelezo a cb
    Azért elég sokat írtam erről. Hol a hiba a gondolatmenetben? Amúgy meg sztem nem kötelező a c.bet, pláne ha 3+ a 3bet range valakinek.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért elég sokat írtam erről. Hol a hiba a gondolatmenetben? Amúgy meg sztem nem kötelező a c.bet, pláne ha 3+ a 3bet range valakinek.
    Az egyik, hogy OOP vagy, ezért semmi baj nincs azzal, ha elviszel egy egészséges potot. Az overbet eléggé flusdrawt jelent, de akkor is van 50% felett egy kézi pár ellen, ami dead money + FE miatt +EV. És ahogy egyik barátom mondta: "tudod mit, allin, gondolkodjál te". Ha meg 77 IJB.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •