Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (81) összesen
  1. #1
    Handelemző pindrokk avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hely
    top of the range
    Hozzászólások
    994

    Alapbeállítás Non-showdown winnings növelése

    Sziasztok!

    A fenti témában kérnék tőletek tippeket!

    Csatoltam a statjaimat, valamint a showdown illetve non-showdown vonalak alakulását. Tudom, hogy egyedül az számít, hogy a zöld vonal menjen minél meredekebben felfelé, de jó lenne ha a piros vonalt is legalább nullán tudnám tartani. Nem tudom ez nl100-on mennyire lehetséges(ongame 5max), megnéztem az összes olyan regular grafikonját akikről 10K+ handem van, és egyikőjüknek sem volt pozitív a piros vonala.

    A statjaim pár helyen eltérnek az optimálistól( sok cbet, nagy agg%, kis river aggresszió)

    Várom a véleményeteket!
    Köszönöm!
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Sztem csak is a maniac hiperaggro emberkéknek van +-os non SD winning vonala,de a zöld szépen ível lefelé.
    Csak kicsit belegondolva,több 100K hand alatt mindenkit lekéne játszanod ha partiban vagy,az azért elég durva

  3. #3
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Szerintem ez nagyon jó. Nagyon sok TAG-nak meredeken megy lefelé. Ha sok a fish, akkor nagyon nehéz pozitívban tartani a non sd-t. Nekem most talán olyan mint a tiéd(Még rosszabb sokkal). Sok munkámba került ezt is elérni. Több call, többször játszok vissza lap nélkül. Megcsinálom a határeset megadásokat. Többet squeezelek. Így is tart rendesen a mínusz végtelenbe. Inkább minthogy riveren mindenki dobjon vaulebetre.

  4. #4
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Szoktam írni a blogomban, amikor egy-egy rövidebb session erejéig pozitívban tudom tartani. 2k handes session fölött ez már nem igazán sikeredik.

  5. #5
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Ez nekem is nagy rákfeném. Mos az utóbbi párK handben annyit tudtam elérni, hogy nem olyan meredeken zuhan, vagy néha stagnál. Fishek között kb lehetetlen elérni véleményem szerint.

  6. #6
    Fanatikus tag styxxx avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    322

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez nagyon jó. Nagyon sok TAG-nak meredeken megy lefelé. Ha sok a fish, akkor nagyon nehéz pozitívban tartani a non sd-t. Nekem most talán olyan mint a tiéd(Még rosszabb sokkal). Sok munkámba került ezt is elérni. Több call, többször játszok vissza lap nélkül. Megcsinálom a határeset megadásokat. Többet squeezelek. Így is tart rendesen a mínusz végtelenbe. Inkább minthogy riveren mindenki dobjon vaulebetre.
    +1

    Szerintem is ez a normális. Sőt ha aggróbbak lennénk, és mégtöbb akció lenne akkor meg az ingadozásunk nőne meg, de lehet, hogy semmivel sem lennénk eredményesebbek, mert akkor a showdown görbénk csökkenne.
    van az a pénz...

  7. #7
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Ki lehet hozni nullára a nonSD-t, sőt plusszra is.

    Itt van két blogbejegyzésem statokkal és grafikonnal:
    Pokerakademia.com - Póker blogok / BaLa / Október | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    Pokerakademia.com - Póker blogok / BaLa / November | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

    2009 elején kicsit lazább játékkal nagyobb minta alapján sikerült plusszba hozni, de akkor SD-ben buktam (mondjuk ha a 70%-os helyzeteket 70%-ban nyertem volna meg legalább, akkor az SD is legalább 0 lett volna...).

    Most NL400-on egy elég laza preflopjáték mellett nagyon kicsi nyereségem van nonSD-ben (szinte elenyésző) és szép plussz SD-ben. De kicsi a minta még.

    Egyébként meg azt tudom mondani, amit mindenkinek mondtam, aki a nonSD-ről kérdezett: kit érdekel, hogy SD-ben vagy nonSD-ben nyersz, ha nyersz? NL600 fölött is sok olyan játékos van, akiknek minuszos a nonSD és mégis nagy nyerők.
    Utoljára módosítva: BaLa által: 2009. 04. 08. 16:15

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    én is próbálom javítani, mert nagyon mínusz volt és a limit nálam jobb játékosai közül szinte mindnek nonsd a főbb nyereségforrása, hát előző 10k hand kb nullás nonsd már, de amikor sok a fish akkor vesztőbe fordul, mert azok ellen nem lehet pókerezni, csak sd nyerni. Rossz table selecttel simán tudnám hozni pluszra, de akkor meg kisebb lenne a winrate, mert sd nem tudnék annyit nyerni.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    pindrokk,


    emlekszel meg a priman jatszottunk egyutt, onnan lehet valami keped arrol, hogy en hogy jatszom. alapvetoen nem nagyon kulonbozoen toled es a statjaim is hasonloak ha belekalkulalom azt is, hogy ez 5 max nem pedig 6 max.

    ehhez kepest nekem az osszes (216K) primas handemet nezve (kb 80% nl100 es 20% nl200) a grafikon azt mutatja, hogy a sd winnings (kek vonal) kb. pont a nullan van, viszont a nsd winnings (piros) meg pont ott ahol a zold, tehat a teljes (!) nyeresegem nsd winnings-bol szarmazik. olyan sessionjeim nyilvan nekem is vannak, ahhol nem igy alakul a grafikon, de hosszutavon ez a helyzet.

    ja, valaki irta, hogy igy csak hulye maniacek jatszanak es igy nem lehet nyerni, erre azt tudom mondani, hogy lehet .

    a kulonbsegre en sem tudom a magyarazatot, kulonosen a te esetedben, mert rad igazan nem lehet azt mondani, hogy nem vagy aggro.

    gondolkodom mostanaban amugy, hogy megnezem az ongamet, ebben a dontesben oriasit segitene, ha a diszkreten kitakart bb/100-at atkuldened pm-ben, mert azt tudom, hogy te hogy jatszol es igy lenne mihez viszonyitanom. de ha nem akarod az sem gaz!
    Utoljára módosítva: sariboxer által: 2009. 04. 08. 16:38

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 27.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    499

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és a limit nálam jobb játékosai közül szinte mindnek nonsd a főbb nyereségforrása
    ugye-ugye


    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de amikor sok a fish akkor vesztőbe fordul, mert azok ellen nem lehet pókerezni, csak sd nyerni.

    ez nekem is pontosan igy van, de olyankor (hetvege) *****ra nem is zavar

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •