Oldal: 1 / 219 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (2186) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Poker Tracker

  1. #1
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás Poker Tracker

    Most induló cikksorozatunkban bemutatjuk a Poker Tracker működését és elemezzük mik lehetnek a jó statisztikai mutatók a No Limit Holdem cash gamehez.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás Problem

    Szevasztok.

    nem rég szereztem be a Poker Tracker-t , de nem igazán tudok rájönni hogyan működjön. elolvastam minden útmutatót, de egyikben sem volt szó az én problémámról. lehet annyira banális a dolog, de akkor sem tudok rájönni. szóval felraktam, beállitottam a partypokert, start timer.... a fájlokat be is olvassa, de egyetsem imporátl közülük. minde azt irja 2 files read, 0 new files was imported. ezt nem tudom baj-e de valszeg igen. a program bezárása után sem menti el ugye ezeket a hand file-okat. a statisztikákat pedig sehogy sem sikerül előhoznom....
    ha egy kis segitséget tudnátok adni... a statisztikát elemző írást olvastam, meg ugye a manual-t is amiben elvileg a beüzemelésről szól. de erről a rászről sehol nem találtam semmit.
    előre is köszi

  3. #3
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Auto-Import Party Poker Hand Histories funkciót használod?
    Azon belül a Program File Location be van állítva?

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Igen . be van állitva a prog files is. ujra is telepitettem pp-t, már a poker tracker patch is fent van...

  5. #5
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    A PartyPoker\HandHistory alkönyvtáraiban ott vannak a file-ok amiket be akarsz olvastatni?

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    nem. nincs is ilyen könyvtáram...hmmm... ez normális? vhol vmit nagyon elcseszhettem.

  7. #7
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    A Party kliensében (Options) be kell állítani, hogy mentse a Handhistorykat. Ez megvan?

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    igen. a pp configuration-ban yes-re van állitva.

  9. #9
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    És játszottal is már?

  10. #10
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás Mantaray:

    Az Auto-Import Party Poker (and affiliates) Hand Hsitories alatt az alábbi dolgok legyenek beállítva:

    Értelemszerűen az az adatbázis szerepeljen felül a Database felirat mellet, amelyiket használni akarsz.

    Enable Logging: legyen bepipálva
    Move processed files to the following folder...: legyen bepipálva

    A foldernél meg meg kell adni egy már létező könyvtárat a gépeden. Ide menti majd a hand history-kat.

    Auto rate players when importing...: én ezt nem használom, mert belassítja a programot
    Treat all hands as 6 Max...: nálam ez is be van pipálva (én 6 maxot játszom)

    Az Observed Hands fül alatt pedig semmi sincs bepipálva, ugyanis a Party Poker nem engedi, hogy olyan partit importáljunk, amiben nem veszünk részt.

    Mindez a játék közbeni importáláshoz szükséges.

    A Program File Location alatt nálam ez szerepel:
    Party Poker - C:\Program Files\PartyGaming\PartyGaming.exe (itt van az exe file a gépemen) - tehát emellett nincs pipa a disable oszlopban, míg az összes többi mellett van.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •