Oldal: 1460 / 1746 ElsőElső ... 46096013601410145014581459146014611462147015101560 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 14.591 - 14.600 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #14591
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    gyakori jelenség mostanában sajna.....

  2. #14592
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 02. 24.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Bocs, hogy ide írok de a mobil klienses forum nem pörög.

    Pokerstars.eu-s appot iPadre szeretnék letölteni, de csak külföldi storeokból lehet.

    Van más megoldás vagy mindenképp csinálni kell egy külföldi apple ID-t?

    Köszi

  3. #14593
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    nincs, illetve betstars-t tudod leszedni, van benne póker is; a ****** istore bankkártyát kér, és megállapítja hogy magyar; én eddig jutottam, ha van megoldás engem is érdekelne

  4. #14594
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 23.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet Adamsky9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elképesztő, visszairtak. Bejött a tipped, hogy 245 levelet kell küldeni.

    Dear Ádám,

    Thank you for your email and explanation.

    Please be advised, your funds are safe and your withdrawal request is on hold.

    Your account is currently is the process of a routine security check that can take up to a few weeks.

    We thank you for your understanding and patience at this time.

    Best regards,

    Julia
    Payment and Security Services

    Szóval akár még heteket is várhatok. Mekkora rohadékok ezek.

    *Badbeatdonky mikor elküldtem nekik a doksikat, visszairtak, hogy köszönik, verifikálva a számla.

    Na mi lett végül, megkaptad a pénzt? Miért kaptál rutin vizsgálatot?

  5. #14595
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a ****** istore bankkártyát kér, és megállapítja hogy magyar; én eddig jutottam, ha van megoldás engem is érdekelne
    ezer eve csinaltam us, uk accountot, ugy remlik hogy le kellett tölteni barmi ingyen dalt, appot stb es akkor engedi a kartya nelküli reget
    vagy hasznalj neteller/skrill kartyat uk storehoz biztos jo

  6. #14596
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Már 2 pókeres ismerősöm is mutatta játék közben a napokban, hogy a PKO versenyén(50% -ban megy a zsebbe, a másik 50% a saját fejére) az aktuális asztalnál az ellenfelek fején látható összeg nem a szokásos módon van feltüntetve, hanem csak a felét irja ki, amennyit kapnánk a kiejtésével a zsebünkbe. Miközben a lobbyba továbbra is az ellenfélnél a "normális" összeg látható (az asztalon levő duplája). Történt kiejtés is ilyenkor, és legalább jól is irja jová a dolgokat, ahhoz képest, hogy rosszat mutat az ellenfelek fején. Találkoztatok ilyennel már Ti is? Vagy eetleg ez vmi PS kliens beállitási lehetőség, hogy csak a bezsebelhető pénzt lássuk az ellenfeleken? Előre is köszi.

  7. #14597
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nekem is feltűnt, még nem kezdtem el kivizsgálni, de majd megnézem legközelebb, hogy a jó összeget írja-e jóvá.

  8. #14598
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Azt az összeget mutatja,amit egyből megkapsz a számládra.

  9. #14599
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Na, ezt is megértük: év közben jön új stars reward program...nem is tudom volt már olyan valaha, hogy év közben változtattak?

    A kb. semmitmondó vidóból azért az talán kiderül, hogy jobban személyre szabottabbak lesznek a mostani challange-ek - amit talán daily boost-ként lehet majd használni.
    Ha minden igaz akkor a step-es rendszer marad még, ha a neve változik is viszont lehet csökkentett fix Stars Coin lesz a jutalom és egy 'Chest'. Mondjuk, ha ez tényleg igaz akkor a rackback fogalma mint olyan értelmezhetetlenné válik a random reward-ok miatt

    Persze ez csak találgatás, részletek nincsenek, de legalább van miről beszélni, ja meg persze flame-elni...
    Utoljára módosítva: Taz által: 2017. 06. 01. 14:11

  10. #14600
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 17.
    Hozzászólások
    63

    Alapbeállítás

    Idézet Taz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Persze ez csak találgatás, részletek nincsenek, de legalább van miről beszélni, ja meg persze flame-elni...
    vmelyik piacon, asszem dániában már bevezették, szal nem kell találgatni, egy nagy rakat f*s

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •