Oldal: 344 / 344 ElsőElső ... 244294334342343344
Eredmény: 3.431 - 3.439 (3439) összesen
Like Tree171Likes

Téma: Hand Of The Day

  1. #3431
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Téged tudom, hogy nem zavar, hiszen te vagy a fórum főlakája, de egyébként más még nem szólt érte bedbítdonkin meg rajtad kívül. De kérésed számomra parancs, fölvázolom, amit kértél:
    Mint említettem engem nem zavar,hogy rám mondod,hisz tudom,hogy egy ostoba fráter vagy Nem veszed észre magad,hogy mennyire faragatlan bunkó vagy általában (nem mindig,csak 90%ban.) Aki ott leragadt,hogy az a menő,hogy azzal dicsekszik nap,mint nap,hogy mennyire berúgott,annak kár is magyaráznom. Kicsit több tiszteletet is mutathatnál embertársaid iránt (nem a moly féle prosztókra gondolok) persze tudjuk,hogy az internetes világban ez megtehető. Kíváncsi vagyok,hogy egyszer face to face is ilyen menő lennél-e,akár egy kis csíra ember ellen is.

  2. #3432
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Te most kioktatni meg nevelni akarsz, mint öreg fater a fiát? Mint említettem, senki más nem tette még szóvá az inasozást, valamint hogy "faragatlan bunkó" lennék, állításod szerint téged se zavar, akkor meg nem teljesen mindegy neked, hogy másoknak hogyan, milyen hangnemben írok? Úgy látszik, nem, mert idegesítelek, ennek örülök, de van megoldás rá, amit én már korábban megtettem veled: Hozzáadás a mellőzött listához, s többé nem kell elviselned. Visszatérve az inasozáshoz, 4 éve itt vagy, de nem tűnt még fel, hogy ez a kifejezés kb. semmi degradáló jelentéssel nem bír már, annyit használtuk itt, nem véletlen nem vette magára senki, a való életben is sokszor donknak meg inasnak szólítom a haverokat, ösmerőket, és ez kölcsönös, semmi baj nincs vele. Face to face biztos nem lennék ilyen "menő" józanul, ahhoz innom kéne jó pár stampót, amit ma estve meg is fogok tenni, és ezt is vedd megint dicsekvésnek, menőzésnek.

  3. #3433
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Csiga itt valamit félreértett mert amugy szokta érteni a humort nyilván poén ez az inasozás mégha nem is a legmagasabb szintű. Bár én hétköznapokon nemigen használom csak itt poénból de egy Gerwen féle pronyó igen. Csiga te amugy utálod Gerwent ? Ha igen miért?

  4. #3434
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Téged tudom, hogy nem zavar, hiszen te vagy a fórum főlakája, de egyébként más még nem szólt érte bedbítdonkin meg rajtad kívül. De kérésed számomra parancs, fölvázolom, amit kértél:
    Még jelölget meg szinkódot használ a 25centes Spinen a pró Oriási
    Alehandro and van Gerwen like this.

  5. #3435
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te most kioktatni meg nevelni akarsz, mint öreg fater a fiát? Mint említettem, senki más nem tette még szóvá az inasozást, valamint hogy "faragatlan bunkó" lennék, állításod szerint téged se zavar, akkor meg nem teljesen mindegy neked, hogy másoknak hogyan, milyen hangnemben írok? Úgy látszik, nem, mert idegesítelek, ennek örülök, de van megoldás rá, amit én már korábban megtettem veled: Hozzáadás a mellőzött listához, s többé nem kell elviselned. Visszatérve az inasozáshoz, 4 éve itt vagy, de nem tűnt még fel, hogy ez a kifejezés kb. semmi degradáló jelentéssel nem bír már, annyit használtuk itt, nem véletlen nem vette magára senki, a való életben is sokszor donknak meg inasnak szólítom a haverokat, ösmerőket, és ez kölcsönös, semmi baj nincs vele. Face to face biztos nem lennék ilyen "menő" józanul, ahhoz innom kéne jó pár stampót, amit ma estve meg is fogok tenni, és ezt is vedd megint dicsekvésnek, menőzésnek.
    -Természetesen nem az a gond,hogy a haverokat leinasozod,de neked már mindenki az kezdve T-rix,iván,admin etc.,etc.
    -Nyílván semmi degradáló jelentéssel nem bír,sőt,a tisztelet legnagyobb jeleként használod!
    -Szerintem 2 kezemen nem tudnám összeszámolni,hogy hányan küldtek el melegebb éghajlatra az idióta kommentjeid miatt!

  6. #3436
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csiga itt valamit félreértett mert amugy szokta érteni a humort nyilván poén ez az inasozás mégha nem is a legmagasabb szintű. Bár én hétköznapokon nemigen használom csak itt poénból de egy Gerwen féle pronyó igen. Csiga te amugy utálod Gerwent ? Ha igen miért?
    Csiga érti a humort,ezért sem vertem még be a képed:-)
    . Nehéz megfogalmazni ezt,de te "kúltúráltabban" és szellemesebben játszod a h.ülyét. Gerwen meg nem tudja hol a határ sokszor. Kérdésedre válaszolva nem útálom,csak rohadt unalmas elolvasni minden nap 4szer ugyanazokat a kommenteket. 5000 hszből 4800 berúgtam,inas,befostam,tő,25 centes spin. Ez az 5 szó variálva.
    sakkos000 likes this.

  7. #3437
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.304

    Alapbeállítás

    Ez a topik nem arra való, hogy a személyes problémátokat megbeszéljétek (ezt az Offtopik témák közt, a fórumszabályzatot betartva, megtehetitek). A továbbiakban minden nem ide illő hosszászólást törölni fogunk.

  8. #3438
    Tag
    Csatlakozott
    2015. 09. 29.
    Hozzászólások
    168
    Buksisak likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •