Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen

Téma: nl50 SH 99 ip

  1. #1
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás nl50 SH 99 ip

    najó, sírós poszt után itt az ideje hogy dolgozzunk és keresgéljük a hibákat a játékunkban.

    a felrakott hand nem nagy kasszáért megy de sokszor előfordul és kiv vagyok hogy is kéne ezt mások szerint.

    Everest No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($41.87)
    UTG ($22.80) 55/5/3,8 (62 hand) fold to cbet 40%
    MP ($54) 20/13/1,2 (130 hand), Cbet 29%
    Hero (CO) ($70.35)
    Button ($34.60)
    SB ($56.55)

    Preflop: Hero is CO with 9, 9
    1 fold, MP bets $1.75, Hero calls $1.75, 2 folds, BB calls $1.25

    Flop: ($5.50) J, 10, 3 (3 players)
    BB checks, MP checks, Hero checks

    Turn: ($5.50) 2 (3 players)
    BB checks, MP bets $2, Hero calls $2, 1 fold

    River: ($9.50) 4 (2 players)
    MP bets $9.50, Hero ?

    a flopon ilyenkor én nem emelek. lehet hogy ez hiba, majd elmonjátok. elöl van egy fish, aki nem nagyon dobja cbetre, továbbá könnyen lehet hogy mostanra jobb lapja is van mint nekem, és ch/call, ch/r akar játszani, de ez valszeg a turnre kiderül mert akkor nyitni fog.

    Turnre ez eredeti emelő nagyon gyenge hivással próbálkozik. Bubi ill overpár kizárva mert azokkal emelt volna. második pár esetleg, de sztem azzal is emelt volna, ezért úgy döntök csak megadok. Ha jobb a lapja kevesebbet bukok, ha nem akkor hadd blöfföljön tovább és valszeg 3-6-8 outja van csak.

    riveren potot hív. Mi legyen?

    a többi street-tel kapcsolatban is lehet kritizálni szabadon.

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    flop ch
    turn bet/fold
    Utoljára módosítva: technoinside által: 2009. 04. 16. 07:04

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hozzászólások
    568

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    nálam ez pre 3bet
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Littlemage +1!

    Ekkor az esetek többségében BB már nem szál be, maximum az eredeti emelő tarthat. Ha tartott, akkor 1/2 pot-2/3 pot közötti hívással máris magadévá teheted a kasszát!

  6. #6
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam ez pre 3bet
    akkor lehet érdemes lenne egy pre 3bet topikot nyitni és ott beszélgetni a rangekről, lag/tag/fish ellen, ill steal szituban.

    amúgy megadtam és elég volt. a J-t nem csekkeli el a flopon, a tizest talán. Ha tizese van akkor így járás, egyébként meg alacsonyabb pár vagy blöff.

    River: ($9.50) 4 (2 players)
    MP bets $9.50, Hero calls $9.50

    Total pot: $28.50 | Rake: $1.40

    Results:
    MP had 6, A (high card, Ace).
    Hero had 9, 9 (one pair, nines).
    Outcome: Hero won $27.10
    Utoljára módosítva: mrj által: 2009. 04. 16. 00:32

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    nekem nincs különösebb bajom a játékkal, óvatos passzív postflop játék blöff indukáláshoz és olcsó terítéshez. Hol is olvastam, hogy a kézbe párok egyik bevételi forrása a blöffök elcsípése?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Amugy en is megadtam volna. 1.2-es aggresszioval nem nyit bele a flopon. max leeshetett neki egy 2-es vagy 4-es set, vagy A5, de ezeket meg kifizetem. Amugy satukan szerint jatszottam volna.

    3betelés, ez eléggé stilus dolga, de manapsag ez eléggé alap dolog lett., ha jó lapod van azért, ha nincs, azert . több tényezőt is érdemes nézni. Honnan emelnek, mennyire feszes a jatekos, fold to 3bet, ilyenek.

    Annak a kornak vege van, hogy QQ+, AK a 3bet range. ez komoly pozicios fegyvertár lett, s aki megmarad ennél, s kb 1-2 között van a 3bet-e, az max a fishektől nyer monsterrel.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem nincs különösebb bajom a játékkal, óvatos passzív postflop játék blöff indukáláshoz és olcsó terítéshez. Hol is olvastam, hogy a kézbe párok egyik bevételi forrása a blöffök elcsípése?
    De így beszall az 55 VPIP-s nagyvak is, s 2-ejüknél már barmi lehet, s bajban lehetünk, ha feljön 1-2 magasabb lap. Persze ebben is nagy igazsag van, amit Te írsz, meg kell talani a arany kozeputat az ellenfelek figyelembevételével.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Mivel pozícióban vagyok, én inkább hajlanék a közepes párokkal a megadásra, mint a 3betre, pont az ilyen szituációk miatt, amit most látunk. Könnyebb blöfföt fogni, könnyebb kifizettetni, stb. magyarul több tétet ki lehet hozni talán ezzel, mint a 3bettel, ahol többnyire visszük a kis preflop kasszát.
    De mindkét játék teljesen jó. Ahogy Harrington mondaná: ránézünk az óránkra, és ha 0-30 között van a másodpercmutató akkor call, különben meg 3bet
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •