Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (39) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás Full Ring NL10 - Kezdeti lépések (bojanika tanít)

    bojanika: Hogyan induljunk, mire kell/érdemes odafigyelni FR mikrolimiten.

  2. #2
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    A mester!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  3. #3
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Remek videó, nekem személy szerint nagyon tetszett, és rengeteg ötletet adott. Ja és az a runner-runner sor fenn a bal felső sarokban 43:21-44:55-nél, amikor elkezdtél az ivásról beszélni... az nagyon komoly.

    Az AQ fold szép a végén... szerintem QQ volt az ellennél. A line-ja nekem ezt mondja. De kössetek belém, ha nem így gondoljátok.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  4. #4
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Jó videó volt. Köszi és várom az újabbakat is.

    Kezdőlapnak utg, utg+1-ben kicsit erőslöm az sc-ket. Általában oop leszünk és amíg nem megy rendesen az asztal és board kiértékelés addig legalábbis semmiképp.

    AQ a végén elég necces lap az egy EP emelő ellen, ráadásul elég normális statjai voltak. Én floppon a cbetre reraiseltem volna egyet, hogy mégis mizu.

  5. #5
    Fanatikus tag poofee avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 16.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Nagyon jó a videó. Jó pár új dolgot tanultam belőle. Remélem majd lesz következő rész, ami inkább a leosztásokra, kényesebb szituációkra megy rá.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Jól megcsináltad, biztos hasznos lesz azoknak, akiket megcéloztál. A másik videóban a steal-resteal témáról ill. a 3betelt kasszákról beszélhetnél még. Bár valószínűleg ezeket NL10-en direkt nem akartad...

  7. #7
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Örülök a pozitív fogadtatásnak. Van még rengeteg dolog, amiről érdemes lenne beszélni, sajnos egy-két dolgot most kihagytam, amire pedig szerettem volna kitérni - sebaj, majd a következőben.

    A korai pozícióból játszott sc-k tekintetében jogos az észrevétel, ahogy visszanéztem a videót megállapítottam, hogy én magam is dobáltam őket.
    Ugyanakkor nem gondolom, hogy a limpelés hiba lenne - ha olcsón tudunk floppot nézni, akkor érdemes vele játszani.

    A 3betelés, steal - resteal téma sztem nl50-es videóban lesz - terv szerint.

    Arra kérnék benneteket, hogy ne kíméljetek, ha valamit hiányoltok, akkor akár ide is megírhatjátok, vagy küldhettek privit is.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  8. #8
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Ebben a vidiben az volt a legkirályabb, hogy a játékhoz szükséges alap dolgokra (indulókezek, setmining, stb) nagy hangsúlyt fektettél. Elméletben mindenképp, mert túl sok akció sajna nem volt.
    Következőre még mindig micro limitre jó lenne egy olyan szerintem amiben csak akciókkal foglalkozol. Hasonlóképp gondolom ahogy az mtt-s videóknál szokták a srácok. Valami replayerrel asztalonként és akkor át lehet ugrálni a sok dobálást. Előtte meg játszhatsz egy csomó asztalon, úgy biztos akad majd akció.
    Ééééééés az akciókat ugye magyarázhatnád mondjuk pl a HUD statokkal összefüggésben is, hisz sok kezdőnek ez is gond, hogy van HUD az ok, csak mit is jelent az a stat? mennyi a normális érték? mire utal hogy nagyobb ennek a fishnek? ilyenek. (steal, fold to steal, cbet, fold cbet to raise, 3bet, fold to 3bet..... ezek hasznosak lehetnek a kezdőknek)
    Ha gondolkodsz ilyenben talán még párezer hh-val is meg tudának támogatni az akadémiások, hogy ne 40-60 hh legyen egy ellenfélről.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Épp töltöm a videót, nagyon nagyon örülök a kezdeményezésnek! Idáig egyetlen problémám a pókerakadémia oldalával, hogy (szerintem) kezdőknek nem nyújt elég segítséget. Legtöbben full ring cash gamen kezdenék pályafutásukat, de erre itt nem találni se kezdőlapos stratégiát, se játékstratégiát. Van egy klassz indulási tábla 6max-hoz, ami nagyon jó, de melyik kezdő kezd 6maxon játszani? Oké, a bátor.

    Szóval grat, a többi béna nevében, és tessék minket okítani!!


    (ha valahova felkerült időközben egy részletes indulási és egyéb stratégia full ringre, akkor most égni fogok :-D)
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #10
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Vagy egy full ring topic, csak lassan 1 éve nem írt oda senki.

    http://www.pokerakademia.com/vBullet...rategia-7.html

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •