Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás Melyik hálózatban van jelenleg a legtöbb fish?

    A trendek változnak, a Cake napközben tele van sziklákkal, ám az Everest-et lepik el az idióták. Mit gondoltok, jelenleg melyik hálózatban van a legtöbb fish? (Magas flopnézési százalék, magas átlag potméret azért árulkodók lehetnek!?)

  2. #2
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Nem tudom hogy a legtöbb, de nagyon sok van a Lucy ace poker teremben.
    nl25 átlagpot sokszor 10-12 dollár, nl50-en 20-23 dollár

  3. #3
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet laca8787 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy a legtöbb, de nagyon sok van a Lucy ace poker teremben.
    nl25 átlagpot sokszor 10-12 dollár, nl50-en 20-23 dollár
    Ezt meg tudom erősíteni, csak egy hónapot játszottam ott de magasan ott volt a legtöbb agyhalott, pedig jónéhány termet próbáltam már. Végülis a fos szoftver mellett a fisheket sem bírtam idegekkel, de akinek jók az idegei annak egy aranybánya lehet!

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    london
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    atlagos regek ellen talan meg nyeresegesebben is lehet jatszani mint fishek ellen

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet baxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    atlagos regek ellen talan meg nyeresegesebben is lehet jatszani mint fishek ellen
    Ebben nem értünk egyet. Legfeljebb a fluktuáció és a rövid távú ingadozás lehet kisebb mértékű, a profitráta kevésbé.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder spirited avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    792

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben nem értünk egyet. Legfeljebb a fluktuáció és a rövid távú ingadozás lehet kisebb mértékű, a profitráta kevésbé.
    Legjobb a regular fishek ellen játszani

    Amúgy jellemzően ott a leggyengébbek, ahol kevés vagy szinte nincs is rakeback és a szoftver is rossz, (nem hud kompatibilis).

    Ahol jó dealek vannak és/vagy a szoftver jó, ott játszik a legtöbb reguár, ilyen pl. ipoker, entraction, pokerstars.

    Szerintem most a legjobb termek: everest, boss, cake, bodog, luckyace (max 4 asztal).


  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    Amúgy jellemzően ott a leggyengébbek, ahol kevés vagy szinte nincs is rakeback és a szoftver is rossz, (nem hud kompatibilis).

    Ahol jó dealek vannak és/vagy a szoftver jó, ott játszik a legtöbb reguár, ilyen pl. ipoker, entraction, pokerstars.

    Szerintem most a legjobb termek: everest, boss, cake, bodog, luckyace (max 4 asztal).[/QUOTE]



    sorry, de egy sztárszon v b2b-n mitől jó a bónusz??? 20-25K/hó handdel. (utóbbinak meg szoftvere is zavaró a létező leglassabb animáció miatt).
    én caken és bosson játszok, és mindkét deallel meg vagyok elégedve.
    A többi említett helyet kevéssé- vagy nem ismerem, de előbbi kettőt megerősíthetem, h akadnak bőven kellemes ellenfelek!

    (off: cake szoftver egyik legjobb sztem, 1 dolog, h segédprogit senkinek nem enged)

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    B2B-n az elmult 3-4 honapban, kifejezetten a Noiq teremben a piacon a lehető legjobb ajanlata volt egy NL50-100-as jatekosnak. de még NL25-öt is ide vehetjük. 100% környéki RB-el. Mondjuk nem 25k havi jatekkal szamolva.
    s emiatt szerintem elég erős is lett a mezőny. Én otthagytam. s van még 2-3 olyan jatekos, aki szerintem elég jó innen az akademiarol, s ők se maradtak ott. Perzse ha lecseng ez a dolog, lehet, hogy ujra higul a mezony, de megmerem kockaztatni, hogy az ev első negyedeben a legtöbb jó játékos a B2B-n volt.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #9
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    ha supernova elite vagy akkor már jó a bónusz egyébként számszerűsítve starson van a legtőbb fish nagy számok törvénye miatt

    de egyetértek spiri meglátásával, plusz szerintem nl100-ig ongamen is meglehetősen gyenge, ja és persze PKR...

    szerintem a cake a legjobb... jó szoftver, jó állomány, oké bónusz
    mondjuk nincs hud az valakinek zavaró...
    (szal mindegyiknek van előnye-hátránya)

    B2b na ja... annak ellenére, hogy akadtak hatalmas a fishek a regulárok már nl50-en kemények voltak... a kis multitablinger weaktight játékom megalázták :P, nem tom most mi van ott, de így, hogy a szoftver sem tetszik meg az állomány se, bónuszért nem érdemes erőlködni...
    Utoljára módosítva: ThxLittleFish által: 2009. 04. 23. 11:58
    ><()))°>winner, winner, chicken dinner <°((()><

  10. #10
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Ha a Fr-et vesszük akkor szerintem egyértelműen a boss. Ennyi limp/call sehol máshol nincs szerintem

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •