Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Pablo

  1. #1
    Tag Pablopro19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 12.
    Hely
    Sarkad
    Hozzászólások
    173

    Kacsint Pablo

    Üdvözlök mindenkit!
    Széll Ernőnek hívnak vagy online PabloPro19 másfél éve pókerezem nagy sikereim még nem nagyon voltak az egyik "nagyobb" sikerem egy 2. hely egy élő MTT-n ahol elég csekély mindössze 2500Ft sikerült nyernem legtöbbször a barátokkal szoktunk összeülni 500/1000Ft-ba SnG-t játszani vagy Cash gamet! Hát igazából mindegyikbe rossz vagyok! LoL
    Online több sikerem volt pl 1$+0,10$ volt a Buy-in amihez a PS 5000$ garantáltan hozzáadott itt igen szép játékkal a 24. helyre sikerült beérnem azt hiszem olyan 30$ körül nyertem hát röviden ennyit a sikerekről!
    Legnagyobb Bead Beatem AA-val volt Board: A KK 7 5 én Show: AA (Full Hause) másik mutat (K,K)
    Röviden, ez vagyok még írni fogok sok hozzászólást és blogot de ha megkérhetlek benneteket akkor könyveket ajánlanátok? Elsősorban olyanok érdekelnének ami a Testbeszéddel, és az SnG/Mtt-vel foglalkozik! Előre is mindent köszi és GL!

    Pablo

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    mttkhez először harringtonokat, aztán ha az megvan már gyakorlatban is, akkor tovább lehet fejleszteni phil gordon kis színes könyveivel, de inkább gus hansen - every hand revealed. de azt alkalmazni jóval nehezebb, és nagyobb tapasztalatot igényel.

    testbeszéddel kapcsolatban mike caro-nak van könyve asszem, meg van ez a phil hellmuthos - olvasd le, foszd ki!. én ezeknek nem tulajdonítok túl nagy jelentőséget, mivel most már nagyon onlineizálódik a póker és sokkal több jó game-et lehet találni a neten, mint élőben. meg szerintem élőben is, azért a nagyon nyilvánvaló tellekről nem kell olvasni, ezeket érzi az ember, de amúgy inkább a betting patternből szoktam élőben is következtetni az ellenfelem handjének erősségére.... hajrá sok sikert...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •