Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen
  1. #1
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás Élő verseny, osztott 88, mit rontottam el?

    Sziasztok. Még nagyon új vagyok, és talán nem is jó helyre írom,ha tényleg így van, akkor bocsánat. Itthon szoktunk rendezni kisebb versenyt és egy (egyben számomra végső) leosztásról kérném a véleményeteket,hogy mit rontottam el, illetve mit kellett volna másként csinálni:
    vakok 100-200, CO vagyok, 4000 körüli zsetonnal,kezemben 88-al. Két limpelő,én emelek 600-ig,amit mindkettő megad.
    Flop:2káró, Jpikk,5káró.
    UTG check, UTG+2 emel 1000ig, én raise all in,a maradék zsetonnal.UTG dob, UTG+2 megad és mutat K4kárót. Turn Qkáró,river treff3. Preflop nagyobb emelés, vagy flop FOLD? Bár ha azt az emelést megadta azzal a szeméttel,akkor szerintem nagyobb raise-t is ad. Nem jól játszottam, vagy csak egyszerüen eszement?
    Köszi előre is a véleményt.

  2. #2
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Még nagyon új vagyok, és talán nem is jó helyre írom,ha tényleg így van, akkor bocsánat. Itthon szoktunk rendezni kisebb versenyt és egy (egyben számomra végső) leosztásról kérném a véleményeteket,hogy mit rontottam el, illetve mit kellett volna másként csinálni:
    vakok 100-200, CO vagyok, 4000 körüli zsetonnal,kezemben 88-al. Két limpelő,én emelek 600-ig,amit mindkettő megad.
    Flop:2káró, Jpikk,5káró.
    UTG check, UTG+2 emel 1000ig, én raise all in,a maradék zsetonnal.UTG dob, UTG+2 megad és mutat K4kárót. Turn Qkáró,river treff3. Preflop nagyobb emelés, vagy flop FOLD? Bár ha azt az emelést megadta azzal a szeméttel,akkor szerintem nagyobb raise-t is ad. Nem jól játszottam, vagy csak egyszerüen eszement?
    Köszi előre is a véleményt.
    nincs ezzel semmi baj szerintem.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    nem itt ronthattad el, hanem már korábban, ugyanis az a 4 ezer zsetonod, ami maradt, nagyon kevés preflop amúgy nyugodtan lehetett volna all in menni.

  4. #4
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    Hányan voltatok összesen az asztalnál? Különben a 2 limpelő miatt már akkorát kéne emelj, hogy a stackednek túl nagy hányada lenne(900ig kb), úgyhogy inkább preflop told be az egészet.

  5. #5
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    gondolhattad hogy lazajátékosok ellen játszol, pl hogy K4sel limpel majd megad... a 3100es potra hívsz ~3400at egy ilyen hívást egy ilyen laza játékos lyuksorral is megfog adni, a szinhúzót meg egyszerűen képtelenek eldobni... Ilyen körülmények között szerintem ne emelj 8as párral preflop mert hatástalan velük szembe, beleszeretnek egy lapba és képtelenek eldobni ha már limpeltek...inkább csak monster lapokkal emelj ellenük, de akkor nagyott 4-5BB úgyis megadják aztán ha van valamid lehet tolni....egyébként csak limp...

  6. #6
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolhattad hogy lazajátékosok ellen játszol, pl hogy K4sel limpel majd megad... a 3100es potra hívsz ~3400at egy ilyen hívást egy ilyen laza játékos lyuksorral is megfog adni, a szinhúzót meg egyszerűen képtelenek eldobni... Ilyen körülmények között szerintem ne emelj 8as párral preflop mert hatástalan velük szembe, beleszeretnek egy lapba és képtelenek eldobni ha már limpeltek...inkább csak monster lapokkal emelj ellenük, de akkor nagyott 4-5BB úgyis megadják aztán ha van valamid lehet tolni....egyébként csak limp...
    20vakból lehetőleg ne limpelgessen, preflop betolja eldobják a k4s-t...

  7. #7
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    a limp gyenge játék, a mai agresszív pókerben kb semmi értelme. valóban a pf shove a legjobb, és ha azt callolja, egészségére, de te +EV-s döntést hoztál.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a limp gyenge játék, a mai agresszív pókerben kb semmi értelme. valóban a pf shove a legjobb, és ha azt callolja, egészségére, de te +EV-s döntést hoztál.
    Melyik utcában hozott +EV döntést? a flop pusha?

  9. #9
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik utcában hozott +EV döntést? a flop pusha?
    mondom ha pf shove...az a +EV, mit nem lehet ezen érteni? ("valóban a pf shove a legjobb")
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  10. #10
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a limp gyenge játék, a mai agresszív pókerben kb semmi értelme. valóban a pf shove a legjobb, és ha azt callolja, egészségére, de te +EV-s döntést hoztál.
    Szerinted milyen a szinvonal ha K4sel beszállnak? Nekik magyaráhatod a +EV-t... Megkérdezik majd miylen nyelven beszélsz...Meg az agresszív pókert....Emelsz és kapsz majd egy kör call-t J9 83 K3 as lapokkal

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •