Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Cotton Poker Club

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Club Crazy Second Chance

    2009.05.06. 19 óra

    5+1 (1 R+ 1 A)
    Kezdő stack: 20000 zseton
    Rebuy: 30000 zseton (5K)
    Add on: 40000 zseton (5K)
    Vakszint: 25 perc
    Rebuy a 4. vakszintig
    22.00-tól Crazy 100/200

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Cotton Turbo

    2009.05.07. 19 óra

    3+1 Turbo Freezout
    Kezdő stack: 30000 zseton
    Vakszint: 15 perc
    22.00-től Texas Hold'em 100/200

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Lucky Friday Tournament

    2009.05.08. 19 óra

    3+1 (2 R+ 1 A)
    Kezdő stack: 15000 zseton
    Rebuy: 15000 zseton (3K)
    Add on: 30000 zseton (3K)
    Vakszint: 20 perc
    Rebuy a 4. vakszintig
    100/100 Dealers Choice

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Cotton Friendly Tournament

    május 20. 20.00 óra

    60.000 GTD*

    0 + 0,5 unltd
    Rebuy: 1000 zseton (0,5K)
    Add on: 3000 zseton (1K)
    Rebuy a 5. vakszintig, 4. és az 5. vakszinten dupla rebuy lehetőség.

    50/100 Texas Hold'em, 100/100 Crazy

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Cotton Turbo

    2009. majus 21. 20:00

    3+1 Turbo Freezout
    Kezdő stack: 30000 zseton
    Vakszint: 15 perc

    22.00-től Texas Hold'em 100/200

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás Cotton Easy Money

    2009. majus 22. 20:00

    60.000 GTD*

    0 + 0,5 unltd
    Rebuy: 1000 zseton (0,5K)
    Add on: 2000 zseton (1K)
    Rebuy a 5. vakszintig, a 4. és az 5. vakszintnél dupla rebuy lehetőség.

    50/100 Texas Hold'em 100/100 Crazy

  8. #8
    Fanatikus tag mcmcmc avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 18.
    Hely
    Szolnok / Budapest
    Hozzászólások
    323

    Alapbeállítás

    Sikerült letévednünk egy ismerőssel a közeli Cotton Poker Clubba. Egy Freezoutos 30k garantált nyereményes eseményt néztünk ki.

    11 fővel kezdtük a versenyt, ami azt jelentette, hogy az első két hely ér pénzt.
    A mezőny korra tekintettel vegyes felvágott volt, közös vonásuk hogy mindenki ismert mindenkit. Kb 20 perc alatt sikerült dupláznom és kiejtenem egy embert, amire a srác unott arccal válaszolta, hogy akkor ő ribájol. WTF? Mint kiderült, a hely szervezői garantált freezout alatt azt értik, hogy 30 stacket elindítanak a versenyen és oda be lehet ülni a sit-out helyére. Magyarán simán ribájolhatsz addig amíg van ilyen.. Mondanom sem kell, én nem ezt vártam és nem is így álltam a versenyhez. Sikerült 12 ribájt összeszedni a versenyhez, amikor történt a következő szituáció, turnön eldobattam az ellenfelem kártyáját, majd az általa ismert osztóhoz fordulva leosztatta a rivert. WTF? Minimum megkérdez, hogy lehet-e.. Később a következő kellemetlen szituáció adódott, a mellettem ülő hölgy telefonált az asztalnál, majd amikor rákerült a sor egy 500-as zsetont dobott be, én a kettes páromat foldoltam, mikor a szemben ülő nem játszó arc: Nagyvak voltál miért dobod el? Mondom mert a hölgy emelt. Mint kiderült nem emelt. Hát.. szakadjak meg ha hallottam hogy call.., vagy egészítek vagy valami. Nekem jobban kell figyelnem, és inkább kérdezni, nekik meg nem kéne játék közben engedni a telefonálást. Mondanom sem kell, hogy floppolt fullom jött volna. A játék vége felé én kihullottam ám a keveset pókerező barátom bent maradt. Egy másik dealer odaült az asztalhoz, és elkezdett észt osztani, de olyan hangnemben ami egy amatőr játékost aki először van a helyen, nem kicsit bánt. A barátom felé elhangzott a következő kérdése: Te élvezed így a játékot? Hát b+, betéved két ismeretlen a klubba, fizetnek azért hogy jól érezzék magukat és azt kapjuk, hogy a helyen dolgozó arc fikáz? A srác bejutott a heads-up-ba, az ellenfele egy hangoskodó nagyobb dumás srác volt. Ő is rákezdett a srác stílusának fikázásra (kevés és jó lappal nyomta).
    Vége lett a versenynek, a barátom a 2. helyet szerezte meg és ezzel élete 3. versenyén fizetős helyen távozott. Közben még kiderült, hogy a győztes srác is osztó a helyen.

    Összességében úgy mentünk le, hogy azt hittük tudjuk mire megyünk, ehhez képest mást kaptunk, és bevallom igencsak negatív hangulatban távoztunk a helyszínről.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 03. 16.
    Hozzászólások
    1

    Kacsint éles

    gyerekek a hétfői 5000es verseny... először mondom lemegyek egy jót játszok ... aztán mikor beértem a klubba láttam full ház az igen mondom akkor pénzt is keresünk ma.. folyamatosan nyiltak az asztalok de 8 asztalnál se éreztem azt mint mondjuk a lurdyba hogy nemhallok semmit ordit a zene a zsetoncsörömpölések miatt a dealert se hallom .. hanem megmaradt a club jelleg ez nagyon tetszett.. és jövőhéten visszamegyünk és már a haverokat is viszem

  10. #10
    Idegen mancika avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet mcmcmc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Később a következő kellemetlen szituáció adódott, a mellettem ülő hölgy telefonált az asztalnál, majd amikor rákerült a sor egy 500-as zsetont dobott be, én a kettes páromat foldoltam, mikor a szemben ülő nem játszó arc: Nagyvak voltál miért dobod el? Mondom mert a hölgy emelt. Mint kiderült nem emelt. Hát.. szakadjak meg ha hallottam hogy call.., vagy egészítek vagy valami. Nekem jobban kell figyelnem, és inkább kérdezni, nekik meg nem kéne játék közben engedni a telefonálást.

    Tipikus hazai amit leirtál, ebben az egyben viszont te tévedtél: ha a játékos csak bedob egy zsetont és nem mond semmit akkor az csak callnak számit - ez a szabály mindenhol. (Btw: Bécsben például nem engedik hogy telefonálj játék közben, egyből behúzzák a lapokat.)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •