Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás nl 50 54s 3bet speciális ellenféllel

    Everest No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($106.60)
    Button ($129.50) 19/14/3,7 foldto 3bet 74% és fold to cbet in 3bet pots 100%(!) 4k hand alapján
    SB ($38.88)
    Hero (BB) ($49.35)

    Preflop: Hero is BB with 4, 5
    1 fold, Button bets $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.50, Button calls $3.75

    Flop: ($11.25) 3, 4, 7 (2 players)
    Hero bets $7.50, Button calls $7.50

    Turn: ($26.25) 2 (2 players)
    Hero ?

    no ez egy jó kérdés, normális esetben ez shove turn, mert a pot alatti hivással nagyon kevés pénzem marad. A probléma az hogy az ellen nem dobott a 3betre pedig szokott, és ami mégdurvább hogy 3bet kasszában a flop cbetre eddig 100%ban dobta (4k hand alatt), most nem. Van esély rá hogy eldobja a 99/TT/JJ-t a kedvünkért?
    mondjuk ezekkel, ha nincs nála szín akkor majdnem flippen vagyunk a turnön.

  2. #2
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Hátrányba vagy ez nem kétséges, legrosszabbul akkor ha szettje van vagy Ah Ax mert akkor fogaj az outokat... A stat ismeretében öszinte 3betlet partyba, ismeretlen ellenfél ellen szerintem ez push all in, de így lehet check/fold

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hátrányba vagy ez nem kétséges, legrosszabbul akkor ha szettje van vagy Ah Ax mert akkor fogaj az outokat... A stat ismeretében öszinte 3betlet partyba, ismeretlen ellenfél ellen szerintem ez push all in, de így lehet check/fold
    Milyen AA, milyen set? Milyen check/fold?? Te melyik partit nézed???

    mrj: én rátolnám, mert mindig van esély, h eldobja
    Ő milyennek lát téged?
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    AA nem valószinű, azzal valszeg 4bet lett volna.

    TT+ ellen 42%od van.
    Annyi fold equityd meg van, hogy a push +EV legyen.

    Ettől függetlenül én ott a party "hevében" valszeg check/call-t játszanék, ami lehet elég rossz.
    Utoljára módosítva: WaterMaker által: 2009. 04. 30. 18:03

  5. #5
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milyen AA, milyen set? Milyen check/fold?? Te melyik partit nézed???

    mrj: én rátolnám, mert mindig van esély, h eldobja
    Ő milyennek lát téged?
    AA, KK kizárom, mert azzal nem callol pf, ezért ilyen magas a fold to cbet 3bet potban. Megnéztem az ember játékát, csak nagyon határeset callol 3betet, és a flopon is óvatos.

    engem 19-16/2,6 3bet pf 5.5-nek lát kb.

    rátoltam, megadja JJvel, nem votl nála szín, és kitartott, de nem ez a kérdés. hanem hogy ennyire beton read esetén van-e értelme a pushnak. Úgy értem elvileg, ha tudjuk hogy ez a lapja és nem fogja eldobni.
    Talán a JJ-t nem de TT/99-et nagyon valószínű hogy elcsekkeli a turnon, és ha nem overből jön a szín, vagy kiegészül a sorunk egy vbetet még kifizet.

    vélemény?

  6. #6
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van-e értelme a pushnak?
    Szerintem van, mert ha szín jön inkább nem fizet, mint igen + nála is lehet FD, amit turnön képes lehet dobni. Over ellen meg kb flip, de akár attól is szabadulhat.

  7. #7
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    A C/C baja az, hogy benntartja a jobb fd-ket, és implied oddsunk sincs, ráadásul blöfföt indukál draw-al, ami nem túl egészséges. Mindenképpen beletenném a range-ébe a jobb FD-ket. Mivel szinte minden ellen remek equity-d van, úgy gondolom a bet jobb megoldás, hiszen a range-e ellen van annyi fe, hogy kárpótolja az esetleges hátrányodat. Szükségttelen rátolni. Én blöffből és vaule-ből is csak 55-70%-al hívom meg a turnöket 3bet potokban. Mivel az ellenfél reg, ezért maradnék ennél.

    Update: Sokáig írtam, így kb tentaculata +1 lett

  8. #8
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AA, KK kizárom, mert azzal nem callol pf, ezért ilyen magas a fold to cbet 3bet potban. Megnéztem az ember játékát, csak nagyon határeset callol 3betet, és a flopon is óvatos.

    engem 19-16/2,6 3bet pf 5.5-nek lát kb.

    rátoltam, megadja JJvel, nem votl nála szín, és kitartott, de nem ez a kérdés. hanem hogy ennyire beton read esetén van-e értelme a pushnak. Úgy értem elvileg, ha tudjuk hogy ez a lapja és nem fogja eldobni.
    Talán a JJ-t nem de TT/99-et nagyon valószínű hogy elcsekkeli a turnon, és ha nem overből jön a szín, vagy kiegészül a sorunk egy vbetet még kifizet.

    vélemény?
    Sztem ez egy nagyon határeset call volt a részéről, szinte kizártnak tartom, h 88-TT-vel ezt megcsinálja, így meg többször lesz ez jó move, mint sem.
    Azért szavaztam a pushra, ami sztem is jó kell legyen FE-vel számolva + még van outunk is persze dögivel. Ha nagyon óvatos akkor valóban ki lehet kérni a freecardot, de ahol én játszom ott ez nem jellemző, c/r-re pedig nincs már FE a turn betje után. Én tolnám a 2nd barrel allint, elég sok lapot el kell dobnia amiket nem védett flopon.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    ennél a csavonal tuti, hogy PP van, ugyhogy a rengeteg out es a benn levo penzt + FE, ez easy push nálam a turnön. s sztem +EV.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •