Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen

Téma: Sziasztok !

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás Sziasztok !

    Krisztián vagyok.
    Be kell valljam, hogy eredetileg csak az Everest-freeroll jelszó miatt regisztráltam, de nagyon kellemeset csalódtam, és örülök, hogy így tettem.
    Ez az oldal első napi olvasatra a pokeresek Mekkajanak tűnik, nagyon tetszenek a leírások és a videoelemzések, nagyon bízom benne, hogy sokat fogok közöttetek fejlődni a közel, s távoli jövőben egyaránt.
    Többször áttanulmányoztam a Harrington-féle vesenystratégia trilógiát, és olvastam Sklanskytol A poker elmélete c. könyvet, és többé kevésbé sikerült azonosulnom egy alapjában konzervatív stítussal, de a helyzet függvényében jól érzem magam más stílusban is.
    Hansen Nyílt lapokkal könyve után azonban 2 szék közé ültem, a gyakorlatban nem tudtam ötvözni a kettőt, és azóta nagyon sok butasagot csinálok az asztalon, de remélem a segítségetekkel rendet tehetek a házam táján.
    Élő versenyeken kevés tapasztalatom van, kb 2 éve próbálom megfejni a kis helyi klub tagjait, de az a helyzet, hogy egyetlen racionális gondolatuk sincs, és sok lúd diszót győz alapon eléggé ellehetetlenítenek.
    Nagyon remélem, hogy veletek kinőhetem hibáimat, és jobb játékossá válhatok !
    Utoljára módosítva: Bajzi által: 2009. 05. 04. 20:20

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Üdv az oldalon!

    Ajánlom figyelmedbe a cikkeket,videókat, és természetesen a fórumot!

    Sok sikert!
    Utoljára módosítva: technoinside által: 2009. 05. 04. 20:59

  3. #3
    Lelkes újonc Audiotrack avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 26.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    reméljük hogy itt sokat fejlődsz és nagyon gratulálok az "ellehetetlenítenek" szó begépeléséhez nekem soha nem sikerül csak ctlrc+ctrlv.

  4. #4
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Üdv, sok sikert
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  5. #5
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Üdv, és minden jót!
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Koszonom a kedves fogadtatast.
    Remenyeim szerint ma egy uj fejezet indult az eletemben azzal, hogy klienst valtottam.
    Mivel cash gameben tapasztalatlan vagyok, szinte kizarolag MTT-ket jatszottam az Everesten, viszont megelegeltem a vontatott jatekmenetet.
    A keves koronkenti leosztasok miatt szerintem tul keves a mozgaster, hogy az ember konstans hozza melto helyezeseket erjen el.
    Szoval ma megtettem elso szarnyprobalgatasaimat a PS-en, es nagyon tetszik, hogy itt joval deepebb a versenyek tobbsege.
    Kiprobaltam magam mikrolimit CG-ben is, es egyuttal tanulgattam a Poker Tracker hasznalatat.
    Szeretnek is egy screenshotot postolni a statjaimrol, bar ez a 6xx hand nem egy nagy minta, szivesen vennek eszreveteleket, jotanacsokat.
    Es most egy kicsit szegyenkezve vallom be, hogy meglehetosen analfabeta vagyok a szamitogephez, es nem tudom hogyan keszitsek kepet. ( a printscreen billentyure gondoltam, de nem talalom elmentve a kepfajlt)

  7. #7
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom a kedves fogadtatast.
    Remenyeim szerint ma egy uj fejezet indult az eletemben azzal, hogy klienst valtottam.
    Mivel cash gameben tapasztalatlan vagyok, szinte kizarolag MTT-ket jatszottam az Everesten, viszont megelegeltem a vontatott jatekmenetet.
    A keves koronkenti leosztasok miatt szerintem tul keves a mozgaster, hogy az ember konstans hozza melto helyezeseket erjen el.
    Szoval ma megtettem elso szarnyprobalgatasaimat a PS-en, es nagyon tetszik, hogy itt joval deepebb a versenyek tobbsege.
    Kiprobaltam magam mikrolimit CG-ben is, es egyuttal tanulgattam a Poker Tracker hasznalatat.
    Szeretnek is egy screenshotot postolni a statjaimrol, bar ez a 6xx hand nem egy nagy minta, szivesen vennek eszreveteleket, jotanacsokat.
    Es most egy kicsit szegyenkezve vallom be, hogy meglehetosen analfabeta vagyok a szamitogephez, es nem tudom hogyan keszitsek kepet. ( a printscreen billentyure gondoltam, de nem talalom elmentve a kepfajlt)
    alt+prt scr.
    paintbe ctrl v és JPG. formátumba mentsd.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Alapbeállítás

    Idézet Bajzi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiprobaltam magam mikrolimit CG-ben is, es egyuttal tanulgattam a Poker Tracker hasznalatat.
    Szeretnek is egy screenshotot postolni a statjaimrol, bar ez a 6xx hand nem egy nagy minta, szivesen vennek eszreveteleket, jotanacsokat.
    Shortstack probalkoztam, es bar a vpip es a preflop-raise jobban is kozelithetne egymashoz, en valahogy szeretek bizonyos lapokkal limpelni is.
    Egyebkent nagyjabol rendben van ez igy?


  9. #9
    Lelkes újonc Storm avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 08.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Üdv és gl.

    Szerintem első célkitűzésnek jó is lenne a shortstack-ről való váltás full beülőre.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 04.
    Hozzászólások
    263

    Mosoly

    Nem is olyan rossz dolog ez a cashgame, azt hiszem komolyan belevetem magam az alazatos tanulasba.
    Legtobbeteknek ezek nyilvan csak fillerek, de engem komolyan belelkesitett az elso nap sikerelmenye, es ennek oromere ugy dontottem, hogy ide postolgatom majd a statokat 1k handenkent.
    Eszereveteleket, jotanacsokat tovabbra is varok.


Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •