Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás Google Books - pókeres könyvek

    Hátha valakinek hasznos lesz:

    Google books magyar pókeres szegmense: itt

    Nem teljesek az elölnézetek, de egy-egy könyvbe bele lehet olvasni elég sokat és ez alapján mindenki eldöntheti, hogy megveszi-e az adott könyvet.
    less qq more pewpew!

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Olyan kérdésem lenne, hogy lehet kérek majd egy könyvet karácsonyra, vagy veszek magamnak. Van olyan Online CashGame-s könyv, ami hasznos kehet, és megéri megrendelni?
    Ha van, akkor valaki linkelhetne hogy honnan lehet rendelni! Előre is köszi

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    persze utána tudnék nézni ezek között is, amit Pola linkelt Google sett, de talán hasznosabb ha valaki aki tud mondani valami konkrétat, ami bevált és hasznos.
    Az is lehet hogy nem ide kéne ezt a kérdést írni, akkor sorry

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 06. 05.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    749

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olyan kérdésem lenne, hogy lehet kérek majd egy könyvet karácsonyra, vagy veszek magamnak. Van olyan Online CashGame-s könyv, ami hasznos kehet, és megéri megrendelni?
    Ha van, akkor valaki linkelhetne hogy honnan lehet rendelni! Előre is köszi
    A legegyszerűbb bemenni egy könyvesboltba, elolvasni mindegyiket hogy miről szól és eldönteni hogy neked melyik felel meg a legjobban jelenlegi tudásod és a céljaid alapján. (Maradi vagyok ezzel a könyvesboltos témával? Én ott szoktam könyvet venni...)
    Ed Miller: Bevezetés a Hold'em pokerbe c, könyve az alapokat rakja le.
    David Sklansky: A Póker Elmélete - ez már komolyabb könyv és nem a Hold'emről szól, hanem a pokeres elméletekről általánosságban, gyakorlatilag az összes játékfajtán át példázva a leírtakat.
    Nekem konkrét cash game könyvem ez a kettő van, de az idén jelentek meg már újabbak is amiket nem ismerek.
    Harrington versenykönyvei kiválóak, a cash köteteket még nem olcastam, de biztos hogy az is nagyon jó.
    Utoljára módosítva: Bodza18 által: 2009. 12. 01. 19:29

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Beszélő

    Idézet Bodza18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legegyszerűbb bemenni egy könyvesboltba, elolvasni mindegyiket hogy miről szól és eldönteni hogy neked melyik felel meg a legjobban jelenlegi tudásod és a céljaid alapján. (Maradi vagyok ezzel a könyvesboltos témával? Én ott szoktam könyvet venni...)
    Ed Miller: Bevezetés a Hold'em pokerbe c, könyve az alapokat rakja le.
    David Sklansky: A Póker Elmélete - ez már komolyabb könyv és nem a Hold'emről szól, hanem a pokeres elméletekről általánosságban, gyakorlatilag az összes játékfajtán át példázva a leírtakat.
    Nekem konkrét cash game könyvem ez a kettő van, de az idén jelentek meg már újabbak is amiket nem ismerek.
    Harrington versenykönyvei kiválóak, a cash köteteket még nem olcastam, de biztos hogy az is nagyon jó.
    Köszi a választ, bár nem minden könyvesboltba van sok féle Pokeres könyv. talán neten több a választék, nem? Harrington Holdem versenystratégia első kötet van meg, meg valami alapkönyv, de az elég gagyi

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Bár most jut eszembe, hogy nem is lenne érdemes. Ugye neten is lehet találni ezt-azt, egyre többet is, és van 3 részes Word dokumentum, egy másik oldalról leszedett Silver-gold-platina fokozatú részek,nagyon sok oldal, aki adta, aztmondta ha elolvasom és megértem akkor tuti nyerő leszek magasabb szinteken is Mondom akkor jóvan. Bár elég fárasztó és leterhelő így olvasni gépről, nyomtatóm most nincs, majd valahogy megoldom

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    1.486

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár most jut eszembe, hogy nem is lenne érdemes. Ugye neten is lehet találni ezt-azt, egyre többet is, és van 3 részes Word dokumentum, egy másik oldalról leszedett Silver-gold-platina fokozatú részek,nagyon sok oldal, aki adta, aztmondta ha elolvasom és megértem akkor tuti nyerő leszek magasabb szinteken is Mondom akkor jóvan. Bár elég fárasztó és leterhelő így olvasni gépről, nyomtatóm most nincs, majd valahogy megoldom
    Geri , tudnál abban segíteni hogy megtaláljam azt a word doksit amiről írtál!Akár privátban is jó lenne! Előre is köszi!

    Gyrv84

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Ezt nem fogod megtalálni neten. Egyik ismerősöm dolgozta ki Word dokumentumba az egészet, és kedvezményes áron vettem tőle. A silver státusz pl 250 oldalas.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem fogod megtalálni neten. Egyik ismerősöm dolgozta ki Word dokumentumba az egészet, és kedvezményes áron vettem tőle.
    Mit jelent a kedvezményes ár?

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Írj privát üzenetet inkább, ott megbeszélhetjük. És írd bele az msn címed ha gondolod, az a legjobb szerintem.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •