Oldal: 1 / 377 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (3767) összesen
Like Tree899Likes

Téma: Filmek - Mit érdemes megnézni?

  1. #1
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás Filmek - Mit érdemes megnézni?

    Ha már a sorozatokról született egy topik, akkor gondoltam indítok egyet a filmeknek is!
    Ki mit ajánl? Mit érdemes megnézni és mit nem? Aktuálisan futó és régebbi darab egyaránt jöhet!

    Kezdem is:

    Evan Almighty

    Tudjátok, ez az a film, amikor Isten Steve Carrelre (aki mellesleg az Office US sztárja...) bízza Noé szerepét és megbizza, hogy építsen egy bárkát. Van benne pár humoros, vicces jelenet, én mégis azt mondanám, akkor nézd meg, ha semmi extrára nem vágysz...Az imdb-n 5,8-as átlagot kapott, szerintem sem ér ennél többet.
    Családosoknak, gyerekekkel viszont tökéletes lehet.

    http://www.imdb.com/title/tt0413099/

    The Bourne Ultimatum

    Ezt a filmet viszont annál inkább ajánlom! Igazi pörgös akciófilm Matt Damonnal (akinek a filmjeit egyébként is nagyon bírom...)! Aki látta a Bourne trilógia eddigi részeit, az tudja miről beszélek, mindhárom részt tessék felvenni a "kötelező darabok" listájába! Matt Damon egyfajta szuperügynököt játszik, aki teljesen elfelejtette, hogy mi történt vele és miért vált azzá, ami. A trilógiában ennek kiderítésén fáradozik.
    Imdb-n 8,6-os átlaggal, benne a top 250-ben (most épp a 65-ik). Nálam 9/10.
    http://www.imdb.com/title/tt0440963/
    Gabiru likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  2. #2
    Lelkes újonc Thomasson avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 02.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    87

    Alapbeállítás

    Én inkább sorozatos vagyok, de ami nagyon bejött nekem az a Mátrix triológia és a L'ecsó nevű film

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Mr Brooks (User Rating: 7.8/10 (9,037 votes))
    Sokan mondják, hogy Kevin Kostner legjobb filmje, ezt én is csak megerősíteni tudom.

    Fracture (User Rating: 7.1/10 (10,802 votes))
    Anthony Hopkins a főszereplő, nekem tetszett

    300 (User Rating: 8.1/10 (131,684 votes))
    Ezt sztem senkinek nem kell bemutatnom, kizárólag eredeti nyelven ajánlom mindenkinek

    Perfect Stranger (User Rating: 5.3/10 (5,554 votes))
    Egyszer nézhető számomra

    Sunshine (User Rating: 7.4/10 (20,876 votes))
    Ezt a filmet mégegyszer meg kell néznem, sztem nagyon jó az ötlet, a film kildolgozása stb...
    Utoljára módosítva: naná hogy által: 2007. 08. 24. 15:03
    Gabiru likes this.
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már a sorozatokról született egy topik, akkor gondoltam indítok egyet a filmeknek is!
    Ki mit ajánl? Mit érdemes megnézni és mit nem? Aktuálisan futó és régebbi darab egyaránt jöhet!

    Kezdem is:

    Evan Almighty

    Tudjátok, ez az a film, amikor Isten Steve Carrelre (aki mellesleg az Office US sztárja...) bízza Noé szerepét és megbizza, hogy építsen egy bárkát. Van benne pár humoros, vicces jelenet, én mégis azt mondanám, akkor nézd meg, ha semmi extrára nem vágysz...Az imdb-n 5,8-as átlagot kapott, szerintem sem ér ennél többet.
    Családosoknak, gyerekekkel viszont tökéletes lehet.

    http://www.imdb.com/title/tt0413099/

    The Bourne Ultimatum

    Ezt a filmet viszont annál inkább ajánlom! Igazi pörgös akciófilm Matt Damonnal (akinek a filmjeit egyébként is nagyon bírom...)! Aki látta a Bourne trilógia eddigi részeit, az tudja miről beszélek, mindhárom részt tessék felvenni a "kötelező darabok" listájába! Matt Damon egyfajta szuperügynököt játszik, aki teljesen elfelejtette, hogy mi történt vele és miért vált azzá, ami. A trilógiában ennek kiderítésén fáradozik.
    Imdb-n 8,6-os átlaggal, benne a top 250-ben (most épp a 65-ik). Nálam 9/10.
    http://www.imdb.com/title/tt0440963/
    A Bourne Ultimatumot már 3szor sikerült megnéznem(felirat híján angolul, akkor még nem volt), már úgy vártam mint a messiást. Nem is mertem addig könyvben elolvasni amíg meg nem néztem.
    Amit még nagyon várok a Resident Evil új részét, illetve a RAMBO-ra is kiváncsi leszek :-)
    Rambo trailer http://www.youtube.com/watch?v=SgKaAeGfOyA
    Utoljára módosítva: naná hogy által: 2007. 08. 24. 15:17
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  5. #5
    Lelkes újonc PsychoMAN avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hozzászólások
    96

    Alapbeállítás

    Rounders

    első pókeres film amit láttam(ha Terence Hill kártyatrükkjeit nem számítom)

    főszereplők: Matt Damon + Edward Norton és John Malkovich is nagyot játszik benne

    sztem megmutatja a film azt, hogyan gondolkodik egy pókeres, hogyan viselkedik, hogyan veszti el mindenét, majd hogyan áll talpra, és nagyon haszonos odafigyelni amikor a monológokat mondja Matt Damon, azok örökérvényű pókerigazságok, függetlenül hogy Las Vegas-ban tolod 1000-2000$-os cashgame-n, vagy a Party Poker-en NL25-ön

    bár gondolom a többség már látta a filmet, de aki nem az nézze meg
    (én már 3-szor néztem meg)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder naná hogy avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 11.
    Hely
    Abszurdisztán
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    Idézet PsychoMAN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rounders

    első pókeres film amit láttam(ha Terence Hill kártyatrükkjeit nem számítom)

    főszereplők: Matt Damon + Edward Norton és John Malkovich is nagyot játszik benne

    sztem megmutatja a film azt, hogyan gondolkodik egy pókeres, hogyan viselkedik, hogyan veszti el mindenét, majd hogyan áll talpra, és nagyon haszonos odafigyelni amikor a monológokat mondja Matt Damon, azok örökérvényű pókerigazságok, függetlenül hogy Las Vegas-ban tolod 1000-2000$-os cashgame-n, vagy a Party Poker-en NL25-ön

    bár gondolom a többség már látta a filmet, de aki nem az nézze meg
    (én már 3-szor néztem meg)

    Amennyiben még nem láttad volna ajánlom figyelmedbe a TILT című sorozatot, felirattal elérhető a neten.
    "Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!!"

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hozzászólások
    414

    Alapbeállítás

    Bud Spencer,Terrence Hill - És megint dühbe jövünk. Alapmű, nemcsak a poker miatt!!!
    Riddler1988 likes this.

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet naná hogy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    illetve a RAMBO-ra is kiváncsi leszek :-)
    Rambo trailer http://www.youtube.com/watch?v=SgKaAeGfOyA
    Biztos szuper lesz )

  9. #9
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet dzsairosz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bud Spencer,Terrence Hill - És megint dühbe jövünk. Alapmű, nemcsak a poker miatt!!!
    eddig kb 100szor láttam

    és hogy ON is legyek: Nálam a ravasz az agy és 2 füstölgö puskacsö, a Blöff, és a Torrente1-2-3 az alap filmek

  10. #10
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Torrente-ből már van 3-ik rész is? Ezt nem is tudtam...

    Bár a második rész lényegesen gyengébb volt, mint az első...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •