Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (30) összesen
  1. #1
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás Polacheck vs 9man (turbo sng-k)

    Sziasztok,

    Egy ideje szemezgetek a turbo sngk-kel a starson (amelyek nem donok) és játszottam is néhányat a 16 dollárosokból elég vegyes eredménnyel. Úgy érzem, hogy az elején van edgem a játékosokon, a későbbi vakszinteken azonban bármivel képesek ollét callolni, ezért itt egyelőre nem találom a megoldást.

    A terv az, hogy a topikba konkrét sessionoket töltök majd fel, amelyeket remélem néhányan kommentálni is fogtok és remélem kialakul egy remek sng csapat is itt az akadémián a sok cash player mellett.
    less qq more pewpew!

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    van pár sng videóm DC-ről, ha érdekel szólj.

  3. #3
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Az első adag:

    Polacheck s1
    : Itt buborék lettem. Érdekes kérdés, hogy az A9-es push jó-e a végén és, hogy hagytam-e ki korábban olyan szitut amit nem kellett volna.

    Polacheck s2
    : Ezt megnyertem, de kíváncsi vagyok az esetleges véleményekre

    Polacheck s3: Szintén buborék.

    Polacheck s4: Itt nagyon hamar kiestem, elböfföltem a stackem egy részét egy elég fish partiban.

    Általánosságokra is kíváncsi lennék a játékommal kapcsolatban, hol legyek agresszívebb, hol nitebb, ilyesmi.
    less qq more pewpew!

  4. #4
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van pár sng videóm DC-ről, ha érdekel szólj.
    Persze, hogy érdekel. Feltöltöd valahová, vagy a köv cg-n elhozod egy lemezen?
    less qq more pewpew!

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    V.Peti

    Ha lehetséges és nem tolakodás én is szivesen megnéznék néhány sng videot. Ha közkincsé tennéd azt nagyon megköszönném.

    Én is DoN-ozok..és egy határon túl vagy a normál sng vagy a hu sng-ben látom a potenciált..jó lenne kitalálni mi legyen mire odaérek.

  6. #6
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    én is most SNGre mentem rá nagyon.... Polacheck mondok szivesen véleményt a megjátszásokról ha nem zarar egy $1os SNgző véleménye... : azok a videók holléteinek mivolta engem is érdekelnének... irni is akartam amúgy a blogodba hogy szerintem több potenciál van a sima 9fős SNGben mint a DONokban... $1os SNgken többet tudnál állítom összeszedni mint a DON $10osokon....

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Nem fogok DC videókat feltenni a netre az tuti, sajnálom. Ezeket élő talikon szoktuk egymásnak odaadni, most is erre lesz példa. Tessék jönni!

  8. #8
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    szerintem jobb lenne ha videot keszitenel v konkret handeket tennel fel mert ezeket a session reviewokat nagyon sok ideig tart vegignezni foleg ezzel a lassu replayerrel. en amugy 13$ sh turbo jatszom, egyelore 7% roi-val 1500jatek utan, bar ebbol iden csak 250et jatszottam 12%al. szerintem 16$ 9maxon a tethez kepest rendkivul eros a mezony koszonhetoen a rengeteg jo massmultitablernek akik itt jatszanak az alacsony rake + folyamatosan jatek miatt. ahogy en eszrevettem fenyevekkel erosebb a mezony 11$ 9max normalnal, de megkockaztatom hogy nagyobb profitot lehet hozni a 22-33$os normalon is, szoval 16ost sztem csak 12+ asztalon erdemes jatszani.

  9. #9
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Ha nem baj belepofázok én is.

    1. Volt egy TT amit pusholtál 15BB-vel utg, azt szerintem emelhetted volna inkább. Utána vakharcban A4o-al emelsz a bubble-ben a ss-re, azt ott inkább push. Q6s push a ss-re vakharcban. 55 push 8BB-vel.

    2. Az elején JT limp a gombról felesleges, mint a Q9o izmozás is. J5 minraise vakharcban nem jó, akkor már inkább push, de az is kérdéses. A2 push ennyi emberbe nem hiszem, hogy jó. Akkor inkább vakokról vagy gombról any two. 72 emelés nem kéne. A6 fold emelés után, first in push.

    3. Húúú az a 89 akciózás nagyon csúnya. 42-t eldobnám ss all in-re is. JKs vakharcban easypush! Rögtön utána KT is nagyon közel lehet. 8T-el nem emelnék. Q5 is elég közel lehet.

    4. 58 fold. T8 push. AJo utg push lehet kicsit laza lenne, de talán bevágnám.

    Szerintem hanyagold ezeket a fancy move-okat, figyeld a stack-ed (és azokét is akikre rátolod) és 10-12BB körül már ne nagyon emelgess, hanem push-olj. Gombról és SB-ből legyél lazább. Remélem mondtam valami értelmeset is. Sok sikert!!!
    Utoljára módosítva: mrweg által: 2009. 05. 20. 21:30

  10. #10
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    irni is akartam amúgy a blogodba hogy szerintem több potenciál van a sima 9fős SNGben mint a DONokban...
    Miért is?

    Pola: Nem tudnál esetleg videókat csinálni, azokon szerintem jobb követni a játékot.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •