Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás HU sng Videók

    Sziasztok

    HU sng Videókat szeretnék összeszedni.

    Mivel egy idő múlva veszélyben látom a DoN-os bankroll építésem, ezért áttérnék majd HU-ra. Ehhez szeretnék előtte minél több infot magamba szívni.

    Tudtok valami linket ahol sok ilyen jellegű video található? Esetleg van valakinek saját "gyüjteménye"?

    Amit feltudok ajánlani cserébe az kb. 60 giga pokeres video és rengeteg ebook.
    Utoljára módosítva: MarbleGuy által: 2009. 05. 22. 12:30

  2. #2
    Tag hgt1 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 11.
    Hely
    sadfgh
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    HUSNG.COM

    remelem nem baj h belinkeltem, nem lattam affiliatet az oldalon

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    tanulj a mestertől YouTube - Heads Up SNG Winning Strategy #4

    amúgy engem is érdekel a HU téma, elég bizonytalan vagyok benne.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Cg-re van pokertrikz-en, az kezdésnek jó és ingyenes.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #5
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    holdemforaliving felejtős, borzalmas tanár az a fickó, semmit nem magyaráz el normálisan.
    csak ennyit tudok sajnos.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  6. #6
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    ma HUztam kicsit, borzasztó. felboríthatnékom volt azt asztalt. rossz is vagyok benne, meg kész az egész. hogy minden körbe rá kell játszani ugyanarra az ellenfélre. és amikor már 5ödször emel bele bármilyen potba és mindennel callol ha vissza emelek kikészít... bocs hogy ez most így beirtam ide, de kikívánkozott... buktam is .... soha ne mond az hogy soha, de nem akarok pénzbe játszani HU-t többé, csak ha versenyen vagy SNgn odaérek... de akkor már úgyis akkor a vak hogy rövid...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  7. #7
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ma HUztam kicsit, borzasztó. felboríthatnékom volt azt asztalt. rossz is vagyok benne, meg kész az egész. hogy minden körbe rá kell játszani ugyanarra az ellenfélre. és amikor már 5ödször emel bele bármilyen potba és mindennel callol ha vissza emelek kikészít... bocs hogy ez most így beirtam ide, de kikívánkozott... buktam is .... soha ne mond az hogy soha, de nem akarok pénzbe játszani HU-t többé, csak ha versenyen vagy SNgn odaérek... de akkor már úgyis akkor a vak hogy rövid...

    Isten Hozott az SNG HU Világban! Sok ilyen van.... Itt nem lehet várni mindig a tuti lapra. Valószínűleg nem voltál elég bátor....

  8. #8
    Tag Smithy avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 23.
    Hozzászólások
    129

    Alapbeállítás

    Sztem bármilyen HU alapjában különbözik minden mástól... Egyébként szvsz a játékstílus amit leírtál a tipikus fish SnGHU-ban. "mindenen callol ha vissza emelek (sic!) kikészít". Dobni kell PF sokat. Ha csak callol pozícióból ingyen nézel floppot, ah meg rendes lapod van emelsz.

  9. #9
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet hgt1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    HUSNG.COM

    remelem nem baj h belinkeltem, nem lattam affiliatet az oldalon
    Elég jó nevek az oktatók, van itt vkinek ide tagsága?
    Elég drága a havidíj egy HU SNG kezdőnek, 5 videó viszont beleférne, ha tudnám mi az, amit érdemes...

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet Powerotti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég jó nevek az oktatók, van itt vkinek ide tagsága?
    Elég drága a havidíj egy HU SNG kezdőnek, 5 videó viszont beleférne, ha tudnám mi az, amit érdemes...
    Van egy jó meg egy rossz hírem. A jó az, hogy nem kell gondolkoznod az 5 videon...a rossz, hogy azért mert ők jelölik ki. Legalábbis nekem ez jött le abból amit írtak erről az opcióról.

    Viszont akár össze is lehetne dobni ezt a 65 dolcsit..letölteni az összes videot..aztán egymásnak átmásolgatni.

    (Én bennelennék egy ilyen megoldásban.)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •