Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
  1. #1
    Őstag Epiman avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 03.
    Hely
    Itt-ott
    Hozzászólások
    1.576

    Alapbeállítás NL50 5max AKs deepen

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    4 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    CO HOgann555 ($36.79)
    BTN Quads_83 ($131.29) 27/16/fold to 3bet: 36, fold to cbet in 3bet pot: 0% Agg%:34, Turn A%: 42 (382 Hand)
    SB PaulWro ($37.04)
    BB Hero ($88.29)

    Pre-flop: ($0.75, 4 players) Hero is BB
    1 fold, Quads_83 raises to $1.75, PaulWro calls $1.50, Hero raises to $7, Quads_83 calls $5.25, PaulWro calls $5.25

    Flop: ($21, 3 players)
    PaulWro checks, Hero bets $13, Quads_83 calls $13, PaulWro folds

    Turn: ($47, 2 players)

    Mi a legjobb játék turnon?
    Utoljára módosítva: Epiman által: 2009. 06. 02. 22:53
    You 're an apple

  2. #2
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    szerintem 2nd barrel mindenképp a helyes turn játék, pushra fold, call esetén ha river nem talál el, c/f
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  3. #3
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    ááááá. Ki ctr+V-ztem 1 oldalnyi írást
    bet 26$ Szerintem gyakran fog floatolni, és egy betpot igen kellemetlen lenne, ha C/C a tervünk. A C/R sem igazán tetszik, mert nagy a pot és odds miatt túl sok mindennel kell callolnia, ha nagyot nyit bele. A betre szerintem nem dobja az fd-ket, így szép implied oddsunk van, ráadásul kvázi vaulebetelünk. Ellenben dobhat midpárt, és JT tipusú lapokat. Ha mégse dobja, akkor lehet implied oddsunk az A/K-ra is. Bár érdekes hand. Nem vagyok benne biztos, hogy a bet az egyetlen jó megoldás.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szerintem nagyon ritkán fog floatolni 3way. A rangének nagy része valamilyen J. Mivel keveset dob 3betre, JT+. Rangeben lehet még TT-88, QXs fd. Én nagyot hívnék, 3/4 pot körül, comittálva magam, hátha eldobja a nem AJ, KJ-s J kombókat. A nem J-ket meg mindenképp dobnia kell.

  5. #5
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet Tecca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nagyon ritkán fog floatolni 3way. A rangének nagy része valamilyen J. Mivel keveset dob 3betre, JT+. Rangeben lehet még TT-88, QXs fd. Én nagyot hívnék, 3/4 pot körül, comittálva magam, hátha eldobja a nem AJ, KJ-s J kombókat. A nem J-ket meg mindenképp dobnia kell.
    Közben gondolkoztam, ezen és eszembe jutott valami, ami talán egy kicsit túlbonyolítása a dolognak, de azért leírom.
    Szóval az 55%-os bettel, egy ilyen agro játékos esetében talán indukálhatunk blöfföt/félblöfföt, ami miatt a 2x% pot oddsal is commitedek vagyunk. Ha 2/3-ad potot emelünk, akkor fe nélkül tolja ránk, ami felétételez egy nagyon erős range-et, ami ellen csak az FD tiszta pot oddsa miatt (crying)callolunk. Szóval a bettel, minden képpen commitedek vagyunk, de talán jobb az oddsunk, ha pushol az ellen, azon range-e ellen, ami fe-vel tolja be, a rosszabb tiszta pot odds ellenére is. Ez szerintem kárpótol azért, hogy erre nem mindig fog Jx-et vagy midpárt dobni. Ezek ellen viszon talán van io. Csak egy ötlet.

  6. #6
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Közben gondolkoztam, ezen és eszembe jutott valami, ami talán egy kicsit túlbonyolítása a dolognak, de azért leírom.
    Szóval az 55%-os bettel, egy ilyen agro játékos esetében talán indukálhatunk blöfföt/félblöfföt, ami miatt a 2x% pot oddsal is commitedek vagyunk. Ha 2/3-ad potot emelünk, akkor fe nélkül tolja ránk, ami felétételez egy nagyon erős range-et, ami ellen csak az FD tiszta pot oddsa miatt (crying)callolunk. Szóval a bettel, minden képpen commitedek vagyunk, de talán jobb az oddsunk, ha pushol az ellen, azon range-e ellen, ami fe-vel tolja be, a rosszabb tiszta pot odds ellenére is. Ez szerintem kárpótol azért, hogy erre nem mindig fog Jx-et vagy midpárt dobni. Ezek ellen viszon talán van io. Csak egy ötlet.
    Én is ezen gondolkoztam, főleg h sztem Jx-et itt nem nagyon fogunk tudni dobatni("ha már megadtam PF nehogymá toppárt dobjak elgondolás miatt")
    Viszont mi a terv riverre ha mögénk checkel és nem jön semmi. Check-fold?
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #7
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezen gondolkoztam, főleg h sztem Jx-et itt nem nagyon fogunk tudni dobatni("ha már megadtam PF nehogymá toppárt dobjak elgondolás miatt")
    Viszont mi a terv riverre ha mögénk checkel és nem jön semmi. Check-fold?
    Betsizeingra gondoltam. Ha fél pot körül betelünk, érezhet fe-t. Mondjuk a C/R mellett is vannak érvek, de nem akarom ellőni más gonolatmeneteit. Én még a bet félpot mellett vagyok. Ha callol, akkor river C/F, mert a 2x odds rá is érvényes lesz riveren, nem csak ránk turnön, és nem hiszem, hogy a 3barrel itt jó megoldás lenne. Ha nem sqz+3way pot lenne, akkor a river shove teljesen jó lenne, mert még QQ-t is dobhat(nagyon ritkán), midpárt Jx-et pedig 10/9* el kell engednie, ha odáig jó volt a pot managementünk.

  8. #8
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Betsizeingra gondoltam. Ha fél pot körül betelünk, érezhet fe-t. Mondjuk a C/R mellett is vannak érvek, de nem akarom ellőni más gonolatmeneteit. Én még a bet félpot mellett vagyok. Ha callol, akkor river C/F, mert a 2x odds rá is érvényes lesz riveren, nem csak ránk turnön, és nem hiszem, hogy a 3barrel itt jó megoldás lenne. Ha nem sqz+3way pot lenne, akkor a river shove teljesen jó lenne, mert még QQ-t is dobhat(nagyon ritkán), midpárt Jx-et pedig 10/9* el kell engednie, ha odáig jó volt a pot managementünk.
    Bocsi, nem értettem, hogy a betmérettel akarsz csak variálni...


    Gyakorlatban szvsz nincs jelentősége h fél pot v. 3/4, mert 3-bet potban 2nd barrel után nem fog FE-vel számolni egy átlag játékos NL50-en, így csak akkor tolja rád ha tényleg lapja van.
    Viszont ebből kiindulva mit szólnátok egy 1/3 pot($12) körüli(alatti) blocking bethez(tudom fishmove, de lehet itt működne). Ezzel szvsz indukálni is lehetne másrészt lehet nagyon olcsón jutnánk riverig, persze hátránynak ott van, hogy semmit nem dobatunk a kész lapjai közül....
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    De miért neki akarsz FE-t kreálni? Miért nem magunknak?
    Soha, de soha nem fog reblöffölni. Indukálni csak akkor lehet, ha nincs lapja. Márpedig itt van. És ha FE-t se számol, annyit néz, ho mennyit kell megadnia. Ha meg JT-vel bepakkol 160BB-t, az szép teljesítmény.

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, nem értettem, hogy a betmérettel akarsz csak variálni...


    Gyakorlatban szvsz nincs jelentősége h fél pot v. 3/4, mert 3-bet potban 2nd barrel után nem fog FE-vel számolni egy átlag játékos NL50-en, így csak akkor tolja rád ha tényleg lapja van.
    Viszont ebből kiindulva mit szólnátok egy 1/3 pot($12) körüli(alatti) blocking bethez(tudom fishmove, de lehet itt működne). Ezzel szvsz indukálni is lehetne másrészt lehet nagyon olcsón jutnánk riverig, persze hátránynak ott van, hogy semmit nem dobatunk a kész lapjai közül....
    szerintem egy ilyen kis blocking betre büntetne (rr) bármilyen lappal, ha gondolkodó játékos.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •