Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás NL20 SH AKo 3bet pot oop

    Hand#1884011549001617 - Calgary (6-Max) 11549 -- $0,10/$0,20 NL Hold'em -- 2009.06.03 - 00:13:05
    Seat 5: Czer*** ($20 in chips)
    Seat 6: Hero ($25,90 in chips)
    Seat 7: plag*** ($21,10 in chips)
    Seat 9: SoBa*** ($37,20 in chips)
    Seat 10: Good*** ($20 in chips)
    SoBa***: posts small blind $0,10
    Good***: posts big blind $0,20
    Dealt to Hero [,]
    Czer***: folds
    Hero: raises to $0,80
    plag***: raises to $2,50
    SoBa***: folds
    Good***: folds
    Hero: calls $1,70
    *** FLOP *** [,,]
    Hero: checks
    plag***: bets $5,30
    Hero: calls $5,30
    *** TURN *** []
    Hero: checks
    plag***: is all in 13.3000
    Hero ???


    (PF 4betet mostanában hanyagolom AK-val,elég sz*r szériában vagyok és probálok biztosabbra menni mint flip.)

    Szal, ez egy elég scary flop,és nem is tudtam vele mit kezdeni oop,ezért a ch/c,majd turn újraértkelés. Amint megint kapjuk a potbetet. Eléggé eltaláhatta villain 3bet ranget TT+ AQ+ és az egyetlen lap amit verünk ebből az a KK és TT amikkel enmhiszem hogy izmozna. Vagy vki esetleg máshogy látja?

    Stack off or hero fold?
    Stack the donk!

  2. #2
    ckb
    ckb nem elérhető
    Idegen ckb avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    Kunhegyes
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Szerintem fold, még akkor is csak éppen lenne meg az equity-nk, ha tudnánk az ellenfélről, hogy hiperaggro, aki KK-val is rádtolja.

    Jobb a pf 4bet

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Preflop 4bet/fold read alapján. De nagyon nitnek kellene lennie az ellenfélnek, hogy eldobhasd az AK-t preflop.
    Call a legrosszabb opció szerintem.

    Ezen a flopon tényleg nagyon rossz az AK, max splitelünk egy másik AK ellen, minden más lappal ver.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    AK-val oop a 3bet call szerintem sem a legszerencsésesbb lépés, de talán NL20-on még nem annyira megy ez a 3betes adok kapok, így bevállalható a call.

    Gyakorlatilag nem sok mindent versz, bár az ellenfél megjátszása elég agrónak tűnik, de inkább csak védi a top 2 párját, esetleg szetét, így már csak ezért is fold..

  5. #5
    Őstag Agitator avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    1.234

    Alapbeállítás

    Pf 4beteltem volna vele, de olvasva hogy miért nem tetted, megértem a call-t. Szvsz dobható.
    ReggieHammond: Hogy a f.szba tudtál megadni egy allint 5-3o-val??
    Agitator: Ez a levelling!

    www.agitatorcoaching.com - Another way to (bankroll) die

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 14.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop 4bet/fold read alapján. De nagyon nitnek kellene lennie az ellenfélnek, hogy eldobhasd az AK-t preflop.
    Call a legrosszabb opció szerintem.
    .
    4bet/fold-ot még gyengébbnek érzem mint a call 3bet-et. Viszont a 4bet/call meg -EV szerintem. legalábbis én még sose láttam AQ-t vagy rosszabbat ilyen helyzetben. Max flippelünk vagy split, de leginkább QQ+ lesz, TT-JJ is elvétve lesz náluk ( tudok kb 3 embert a limitről aki ezt megjátsza ) Ui: Milyen range-el kell ránktolnia, hogy megérje az 5bet call ? Nekem nagyon tág lett, valamit elszámoltam szerintem.



    A handhez: Flop call, turn fold. De ha normálisan végig tudom gondolni ott rögtön, flopon is el lehet engedni. 3bet-elt potokban, ha pot bet-elnek szinte mindig stack-ért akarnak menni, azt meg ugye nem akarjuk.
    Utoljára módosítva: Deni által: 2009. 06. 03. 09:23

  7. #7
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Köszi a kommenteket,turn fold lett.
    Játszottunk már villainnel,elég laza,jó játékosnak jelöltem és nem láttam még potbetekkel operálni, legszívesebben már floppon dobtam volna de az olyan weak
    Stack the donk!

  8. #8
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Preflop 4bet/fold read alapján.
    4Bet/fold AK-val az nagyon nem jó dolog. Sőt, semmivel se.
    Én ha már valamiért 4Betelek, /light vagy sem/ akkor tartom az ollét is 100 deepen.

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    nem jól írtam akkor, így értettem: 4bet allin, vagy simán fold. A pf call rossz opció.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 07.
    Hely
    gnhiwgb
    Hozzászólások
    165

    Alapbeállítás

    pf katasztrófális, 4bet/call vagy fold ha nagyon nit.
    ha scared money vagy menj lejjebb egy szinttel, minthogy nem optimalis lineokkal operalj. ezt abszolut nem bantasbol mondom, ne vedd annak, hanem tenyleg nem tudsz optimalisan jatszani, ha nem mered betenni a pénzed mert félsz hogy elveszted és ez most az a helyzet. Nincs semmi szégyen abban , hogy lejjebb lépsz egy-két szintet. Játsz ott, ahol függetleniteni tudsz 1-1 döntést attól hogy éppen bad runod van. Rengeteget használ. GL.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •