Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (38) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás Pókeres szakdolgozat

    Páran tudjátok, hogy jövőre ötödéves leszek az egyetemen és szakdolgozatot kell írnom. A szakom "gazdálkodási", azaz alapvetően közgazdász, főszakirányom a logisztika, a mellék a HR, a szakszemináriumom pedig a Teljesítményértékelés.

    Tegnap sikerült lebeszélnem a szakszem tanárommal, hogy írhatok a pókerről. Kicsit bővebben a témám: Az online póker, mint üzletág és a játékosok, valamint az online termek teljesítménymérése és az eszközei. Persze ez még változhat és bővíthető.

    Még csak vázlat, de érinteni szeretném etikai, döntéselméleti, játékelméleti szinten a pókert...a nyáron ezekben a témákban próbálok anyagokat szerezni.

    Ebben a topicba szeretném betenni a kérdőíveket, vázlatokat, piszkozatokat amiben rátok számítok! Akinek van kedve, ideje segítsen nekem kitölteni a kérdőíveket, véleményezni az írományokat... köszi

  2. #2
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Én szívesen.

  3. #3
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Természetesen, rám is számíthatsz. Nekem is benne volt az idei szakdolgozatomban az online póker, de csak abban az aspektusában, hogy a mostani válságidőszakban sokan fordulnak az online szerencsejátékokhoz, mint pl. a póker, a gyors meggazdagodás reményében.

    Hjajj, holnap államvizsga... vagyis jön a River!

    All-in!

    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  4. #4
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    +1 szívesen

  5. #5
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Természetesen, rám is számíthatsz. Nekem is benne volt az idei szakdolgozatomban az online póker, de csak abban az aspektusában, hogy a mostani válságidőszakban sokan fordulnak az online szerencsejátékokhoz, mint pl. a póker, a gyors meggazdagodás reményében.

    Hjajj, holnap államvizsga... vagyis jön a River!

    All-in!

    ha már témánál vagyunk kitehetnéd valahova
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #6
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha már témánál vagyunk kitehetnéd valahova
    Mármint a szakdolgozatot? Alapvetően nem a pókerrel foglalkozott, hanem az elektronikus kereskedelemmel. Csak ennyit érintette a pókert. De ha módszertani segítséget tudok esetleg adni, akkor szívesen.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #7
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek van kedve, ideje segítsen nekem kitölteni a kérdőíveket, véleményezni az írományokat... köszi
    Basszus, Nekem is pont a múlt héten jutott eszembe, hogy szólhatna a szakdolgozatom a pókerről. Épp akartam egy topikot nyitni, hogy a fórumozók szerint mennyire jó ötlet, de úgy látom akkor nem vagyok egyedül ezzel az elgondolással.

    Természetesen én is segítek, ha tudok, illetve - ha lehet ilyet - akkor kíváncsi lennék az eredményekre is. (Megéri-e foglalkozni vele?)
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Énis szívesen segítek!

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    én is
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #10
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Erdekes tema, en is probalok majd aktivan reszt venni a segitsegben. Ha talasz az eddigi cikkeimben barmi -a szakdolgozathoz- hasznalhatot, nyugodtan hasznald

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •