Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás NL100 AJo resteal 3betetlt pot

    42 stealem van, btn 48, ilyen lappal boldogan játszom a pf agro fish ellen...nem akartam pf játszani, postflop edgem van rajta...a flop cbet call alap ilyen flopon, az egész resteal rangevel cbetel itt

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($103.25) (40/25/1.3 BB 3bet 11, összes 3bet 12, cbet 72, turn cbet 50 AF: 1.5/1/1.4) 420 hand
    UTG ($110.20)
    MP ($100.90)
    Hero (Button) ($201.80)
    SB ($100.50)

    Preflop: Hero is Button with J, A
    2 folds, Hero bets $3, 1 fold, BB raises $10, Hero calls $8

    Flop: ($22.50) 6, 2, 2 (2 players)
    BB bets $19, Hero calls $19

    Turn: ($60.50) Q (2 players)
    BB checks, Hero bets/checks

    Ha bets mennyit?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Gondolom azért kezdted floatolni, hogy ha gyengeséget mutat ráemelj. Ha most nem emelsz, akkor nem értem a flop játékot.
    Ez a Q meg nem is rosz lap neked, mert így egész hihető a story-d. Volt egy KQ, JQ, AQ szerű lapod, nem is lopni akartál, hanem value bet volt. Két fölélappal persze, hogy adtad az emelést. Most meg megkaptad amire vártál.
    30-35 elég lesz emelésnek, ha nincs semmije nem tudja addni. Ha visszatolja meg dobós.

  3. #3
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Nekem pont hogy gyanús hogy az 50%os 2nd barrelel itt nem betel,mikor jött egy figurás lap amivel simán repelhet AQ,KQ,QJ lapokat. Sztem ha betelünk nagy %-ban kapjuk a raiset.
    De pont az Unconventional Wisdom-ban láttam hogy itt 1/3ad potot betelnek,majd riveren is folytatják.
    Tehát elméleti síkon turn bet 20 ha raisel feladjuk ha adja akkor any river bet 1/2 pot. Egyedül egy K river lehet ilyesztő.
    Remélem nem beszélek nagy hülyeségeket
    Stack the donk!

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    az az igazság, hogy valóban floatoltunk és lehetne is most emelni, viszont én inkább a checkre szavazok, hiszen azon lapkok közül amiket nem verünk csak az AK-t fogja dobni, a többivel vagy callol amivel commitálja magát vagy allin megy, ezért én egy checket jobb megoldásnak tartom és river call vagy bet ha nem emelt, így ha lapja van így is úgy is kifizetjük viszont ha nincs nála semmi akkor riveren gondolhatja úgy, hogy esetleg kiblöfföl minket

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Yombie: kevés a hand ehhez, mert kb. két/három minta lehet róla 3bet potban való turn játékról.

  6. #6
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem pont hogy gyanús hogy az 50%os 2nd barrelel itt nem betel,mikor jött egy figurás lap amivel simán repelhet AQ,KQ,QJ lapokat. Sztem ha betelünk nagy %-ban kapjuk a raiset.
    De pont az Unconventional Wisdom-ban láttam hogy itt 1/3ad potot betelnek,majd riveren is folytatják.
    Tehát elméleti síkon turn bet 20 ha raisel feladjuk ha adja akkor any river bet 1/2 pot. Egyedül egy K river lehet ilyesztő.
    Remélem nem beszélek nagy hülyeségeket
    hmm.
    mivel elcsekkelte, félsz hogy slowplayel?
    amugy ha betelne, az inkább jelentene itt szerinted gyengeséget?
    ez most nem kötekedés, csak kérdezem.

    amugy ha betelünk, szerintem rengeteg midpocketet check/callra fog játszani turnön, szóval akkor mennie kell a river shovenak is.

    bár én inkább fish ellen checkbehindolnék kétszer, hátha megnyerem így is a showdownt. blöffbe is fordíthatom a kezem, reg ellen azt is tenném, de így nem biztos, hogy megéri, hiszen túl sok FE-nk nincsen (? ki tudja?).
    szóval úgy gondolkozom, hogy a bet előnye, hogy eldobathatunk (ha folytatjuk a következő utcán is) talán! egy midpocketet. nem ez a legideálisabb helyzet, az biztos.
    a félreértett szupermarketkalóz.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    A FE itt azt jelenti neked, hogy bet 20-24 és river shove eldobna-e egy közepes párt? Mert bármilyen turn bettel a stackje fele benn van és úgy egy over miatt lehet becallolja...

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amugy ha betelünk, szerintem rengeteg midpocketet check/callra fog játszani turnön, szóval akkor mennie kell a river shovenak is.
    A river shove nem nagyon jó terv, mert már egy 30 USD után is komittálod, szóval ha nem dobja be a middle pocketet most, akkor már adni fogja (esetleg ha egy K jön nem, de ez sem valószínű). Ha shove akkor most menjen.

  9. #9
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A FE itt azt jelenti neked, hogy bet 20-24 és river shove eldobna-e egy közepes párt? Mert bármilyen turn bettel a stackje fele benn van és úgy egy over miatt lehet becallolja...
    az FE itt gondolom, hogy vagy turn betre vagy river shovera eldobja a közepes PP-t. ha ez szerintetek esélytelen (én is így látom), akkor checkback x2, hiszen minek fordítjuk úgy blöffbe a lapunkat, hogy semmi jobbat nem dobatunk?
    a félreértett szupermarketkalóz.

  10. #10
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Unconventional Wishdom 1. részében foglalkoznak pont ilyen helyzetekkel, ott 2 line közül választottak általában. flop shove, v. flop call, turn check behind, és ha riveren is checkel bet 2/3pot.
    Úgy vettem észre a regek mostanában már nagyon gyakran játszanak turn CR-re 3-bet potokban, én nem szeretnék az arcomba egy all-int kapni, szóval a check behind river bet line-ra szavazok.
    Persze kérdés, hogy riveren meg nem callol -e be any pockettel....jó lenne ha jönne valami scarecard is
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •