Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás NL2/5 3-as set - Bellagio - Las Vegas

    Hero UTG limp - tight agresszív - $480 stack
    UTG+1 limp - loose agresszív (preflop 20% raise, 50% limp-call, 30% fold), postflop jól játszik - $800 stack
    MP raise $20 - loose agresszív, postflop jó, sokat blöfföl - $700 stack
    Button call - loose agresszív, postflop jó - $600 stack
    SB call
    Hero call
    UTG+1 call


    Pot $105

    Read:
    MP túl kicsit emelt preflop, AK, AQ, magas pár kizárt nála, legvalószínűbb az sc vagy közepes kézbepár
    UTG+1 és button lapja szinte random, bármi amiben fantáziát látnak

    Flop:

    SB check, Hero check, UTG+1 bet $90, MP (rövid gondolkozás után) call, button insta all-in $580, SB fold

    Hero ?

  2. #2
    Fanatikus tag cnut01 avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    223

    Alapbeállítás

    Push. Szvsz lehet nála a sokféle draw, vagy akár overpár. Ha meg épp valamelyiküknél overset, akkor lesz egy reload.

  3. #3
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Nyilván csípőből mindenki azt mondja h push, setet nem dobunk....de azért itt eléggé elgondolkodtató.
    UTG+1 limp-callol, majd belenyit 4 emberbe, úgy hogy postflop jól játszik, ez nálam set v. combodraw, persze lehet nála gyengébb lap is amivel úgy gondolja megnézi hol áll...
    Erre button, aki szintén csak callol PF all-in van, én nála leginább valami combodraw-t sejtek, amivel így akarja maximalizálni az FE-t.
    Ráadásul UTG még utánunk cselekszik, és még szinte nem tettünk pénzt a potba....

    Crying foldra szavazok, de sztem "élesben" nem bírnám bedobni...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Tiszavasvári
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván csípőből mindenki azt mondja h push, setet nem dobunk....de azért itt eléggé elgondolkodtató.
    UTG+1 limp-callol, majd belenyit 4 emberbe, úgy hogy postflop jól játszik, ez nálam set v. combodraw, persze lehet nála gyengébb lap is amivel úgy gondolja megnézi hol áll...
    Erre button, aki szintén csak callol PF all-in van, én nála leginább valami combodraw-t sejtek, amivel így akarja maximalizálni az FE-t.
    Ráadásul UTG még utánunk cselekszik, és még szinte nem tettünk pénzt a potba....

    Crying foldra szavazok, de sztem "élesben" nem bírnám bedobni...
    +1, jól összefoglaltad a lényeget
    utg1 limp/call majd belenyit 4 emberbe, én kapásból kizárnám hogy ez egy próbahívás, vagy egy betpottal nézné meg 4 ember ellen hogy hol áll, egy ilyen boardon? így átgondolva fold, de a játék hevében...

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Nagyon nagyon erős indok kell ahhoz, hogy setet dobj. Az instaallin sokszor draw. Még 100 bb-d is alig van. Ha setet dobsz rosszul, az sokkal drágább, mintha kifzetnéd nagy ritkán az overseteket.

  6. #6
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Idézet Tecca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nagyon erős indok kell ahhoz, hogy setet dobj. Az instaallin sokszor draw. Még 100 bb-d is alig van. Ha setet dobsz rosszul, az sokkal drágább, mintha kifzetnéd nagy ritkán az overseteket.
    Itt most 20$al vagyunk bent és eléggé necces a téma,sztem olcsóbb a dobás,és kisrapi +1!
    Stack the donk!

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    fu de utálnám eldobni a szettemet.
    szerintem itt flop sorral gurít valaki, illetve kombódraw is lehet kint. gondolok itt 4dXd vagy 7d8d stb. over szett is gyanus, az ellen gyakorlatilag drawing deadek vagyunk. mivel csak 20$-ral vagyunk bent, meg se szólaltunk de már két ember is erőt mutatott, ezért dobható a lap.

    viszont kérdés még az is hogy mennyi beülőnk van a limitre, kényelmes-e ez nekünk stb. illetve a push mellett szól, hogy 100 bb-nél is kevesebbünk van.

    élőbe lehetne dönteni tellek alapján, én mindenképp ez alapján döntenék.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  8. #8
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    ezek reális rangek nem? (élő játékhoz)


    Board: 3s 5d 6d
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 29.221% 28.83% 00.39% 390761 5298.00 { 3c3h }
    Hand 1: 22.595% 19.13% 03.46% 259299 46950.00 { JJ+, 7c7d, 7d7h, 7d7s, 66-55, AdKd, AdQd, AdJd, AdTd, Ad4d, 8d7d, 8d4d, 74s, 4d3d, 74o }
    Hand 2: 48.185% 44.72% 03.46% 606139 46956.00 { 7c7d, 7d7h, 7d7s, 66-55, AdKd, AdQd, Ad4d, 8d7d, 8d4d, 74s, 4d3d, 74o }

    pár overpár bennevan az egyikben, pár FD, 7d7x, kombodrawk, setek mindkettőben.
    gondolom borzalmasan nagyot nem tévedtem, vannak még plusz mínusz random lapok, próbáltam kompenzálni, úgy hogy még kijöjjön callra.
    amúgy szerintem tökmindegy. fold ugye 0EV definíció szerint, call minimális plusz vagy mínusz - nem számít.
    Utoljára módosítva: peterpanic által: 2009. 06. 09. 18:18
    a félreértett szupermarketkalóz.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 31.
    Hely
    2 sör között
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Yomb1e eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt most 20$al vagyunk bent és eléggé necces a téma,sztem olcsóbb a dobás,és kisrapi +1!
    Az, hogy mennyivel vagyunk benn tök mind1.
    Én sh játékos vagyok, és idén még flopon nem dobtam szetet. Erről szólna a fr, hogy belemagyarázzuk az oversetet?

  10. #10
    Fanatikus tag cnut01 avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 25.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    223

    Alapbeállítás

    Idézet Tecca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy mennyivel vagyunk benn tök mind1.
    Én sh játékos vagyok, és idén még flopon nem dobtam szetet. Erről szólna a fr, hogy belemagyarázzuk az oversetet?
    Pontosan erről. De nem itt.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •