Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (15) összesen
  1. #1
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás NL20 SH QQ oop river?

    ***** Hand History for Game 1892011566000833 ***** (Cake Poker)
    $2000.00 USD NL Texas Hold'em - Wednesday, June 10, 12:13:50 ET 2009
    Table - Calgary (6-Max) 11566 (Real Money)
    Seat 4 is the button
    Seat 2: CakeSeat2 ( $26.45 USD )
    Seat 3: CakeSeat3 ( $12.90 USD )
    Seat 4: CakeSeat4 ( $36.80 USD )
    Seat 5: CakeSeat5 ( $4.00 USD )
    Seat 6: Hero ( $19.45 USD )
    Seat 7: CakeSeat7 ( $4.05 USD )
    Hero posts small blind [$0.10 USD].
    CakeSeat7 posts big blind [$0.20 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ ]
    CakeSeat2 folds
    CakeSeat3 folds
    CakeSeat4 raises [$0.70 USD]
    CakeSeat5 folds
    Hero raises [$2.10 USD] <- véletlen benéztem a pozícióm,azért ilyen kicsi a 3bet
    CakeSeat7 folds
    CakeSeat4 calls [$1.50 USD]

    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    Hero bets [$3.00 USD]
    CakeSeat4 calls [$3.00 USD]

    ** Dealing Turn ** [ ]
    Hero checks <- c/r-re készültem
    CakeSeat4 checks

    ** Dealing River ** [ ]
    Hero bets [$6.00 USD]
    CakeSeat4 raises [$31.60 USD] <- wtf?
    Hero ???

    Igen igen,ha c/r-t akartm turnön akkor mi a kérdés,de vhogy rossz érzésem támadt itt. Ellen eléggé agro,de ezt airrel biztos nem csinálja,szóval verjük e azt a range-t amivel raisel minket riveren?
    Stack the donk!

  2. #2
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Én sem értem hogy miért nem betelte a pp-ket turnon. Slowplay? Akkor tényleg AA-KK lenne a logikus. De ez egy agro ellenfél ellen dobhatatlan, tekintheti a JJ-t itt nutsnak, a turn c miatt; meg egyéb random lapok...
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  3. #3
    Újonc lavota avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 03.
    Hely
    debrecen
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    sztem crying fold
    nemhinném hogy verjük

    [illetve az allin blöfföt csak a maniac arcok erőltetik, q-nál kisebb pockettal megcsinálja-e ezt vajon? -ez meg read kérdése]
    Utoljára módosítva: lavota által: 2009. 06. 10. 23:41

  4. #4
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Hát, ezt jól eltoltad, báttya! Régen én is trükköztem így. Értelmetlen. 3betelted, páros flop, nem kell itt trükközni, végig kell betelni 1/2 - 2/3 potokkal. Ha turn-ön kapnék AI-t, akkor se dobnék. Ha már így jártál=blöfföt indukáltál nagy valószínűséggel, akkor meg persze call. Pre 3bet szerintem elég.
    Utoljára módosítva: zsjozsef által: 2009. 06. 10. 23:58
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  5. #5
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Agro ellenfél lévén azt reméltem hogy belenyit turnön és ollé teszem,ehelyett check behindolt. Mintha csak meg akart volna blöfföltetni riveren. Még várok egy két véleményt és beírom végét.
    Stack the donk!

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Nekem ez az ellenfélről való jellemzés, hogy agró, nem mond túl sokat. Hol és mit agresszorkodik!? Egyáltalán mi lehet a preflop 4bet / 3 bet call range?! Láttál már tőle riveren agresszorkodást pl.: atomsemmivel?!

    Ha abból indulok ki, hogy a kezdeti $19.40-ból már beraktál $11.10-t már csak ezért is adnám. A riveren van kb 1:4-es oddszod ($10-$40) és szerencsére, vagy éppen szerencsétlenségedre sikerült a turn csekkel annyi erőtlenséget felmutatni, hogy simán túl értékelhetett riveren egy közepes pp-t is akár. De inkább a két szélső esetet valószínűsíteném, mégpedig vagy nagyon agyon vagy verve (bemákolt full - 5-össel, vagy 8-assal), vagy nagyon semmilyen sincs (akár A high), de összességében ezt ilyen ellenfél ellen 4-ből 1-szer legalább meg fogod nyerni, ezért adnám!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Mindenképpen beraknám, szerintem közepes pár van nála, de nem lepödnék meg egy AK, AJ mutatáson sem töle (AQ talán kisebb eséllyel a lapod miatt), ugyanis ha téged nem tett párra, akkor bizhatott talán abban, hogy a flop és a törn nem segitett neked, riveren meg csak megprobálod elvinni a potot a gyenge turn check után,és egy Ax-el max kifeleztek, de eséllyel dobod is.
    Nem nagyon tudok elképzelni olyan lapot neki amivel megver és preflop emelt volna vele,de turnon elfogadja az ingyenlapot. 88-al esetleg, de az ritka. A8-al meg kisebb esélyü a preflop emelése.

  8. #8
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Szerintem a turn check-je a Hero-nak nagyon sok lapot felértékelhetett az ellenfél szempontjából a kezében. Igy sokkal több féle lappal tolhatja be szerintem.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 27.
    Hely
    zalaegerszeg
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    wtf?ha itt se rakod be akkor milyen boardon?

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    olyan sematikusan állunk hozzá néha a dolgokhoz. és néha a nyilvánvalót nem vesszük észre. nem értem, hogy miért kellene kizárni a 8x-et a range-éből? mára már annyira fellazult a mezőny, mindenki szuper LAG akar lenni, nem értem, hogy egy LAG agresszor miért ne emelhetne mondjuk A8s-el, vagy akár 89s-el, nyilván ti mit csináltok vele? limpeltek? ha már játszotok, akkor persze hogy open the pot, akkor meg egy ilyen kis 3betre miért dobnánk el? és a turn check behind is inkább ezt jelzi. csak valahogy rögtön az a hozzáállás, hogy ezt, meg ezt csinálta a lapjával, akkor szűkítsük már le minden szarra, amit verünk, aztán magyarázzuk szépen meg magunknak, hogy ez "cooler"... nemtetszik. könnyen lehet nála 78s, 89s, A8s. legalábbis magamból kiindulva, én biztos, hogy 7személyes asztalon nyitnék ezekkel a lapokkal. mit csinálnék, dobjam el? ez az én laza indulási stratégiám, de limpelni nyilván nem fogok, és ilyen álom oddsokat kapva a kis 3bet miatt...
    a megjátszásról meg már korábban írtam, hogy kedvelem a flop akcó - turn pauza - river megőrülés line-t, pont emiatt, mert aztán vakarhatja az ellen a fejét, hogy most meg mi a fene van. én egy 8-ast pontosan így játszottam volna meg, kivétel hogy floppon biztos, hogy visszaemeltem volna.

    na mindegy. szerintem agyon lettél verve, de ez a személyes véleményem, amúgy meg mint ahogy korábban is írták, turn checkre semmi szükség nincs, nem az a board, meg nem az a szitu, ahol trükközni kell, folyamatosan bet bet bet, aztán ha riveren kapsz egy ollét, akkor elgondolkozunk. de így olyan helyzetbe sodortad magad, hogy fogalmunk sincs, hogy mi a helyzet, eggyel kevesebb utcát adtunk magunknak arra, hogy kiderítsük mi van.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •