Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás NL100 SH - turn két pár, riveren enemy c/r

    BossMedia Game #1642124559: Table Table TH 159 - €0.50/€1.00 - No Limit Hold'em
    Seat 2: klets13 (€92.91)
    Seat 3: HERO (€110.57)
    Seat 5: mrandom (€190.37) 30/22/1.75 (2.25; 1.5; 1.38) wtsd:23, fold bb steal: 64, hand:722
    Seat 1: DahakaTT (€189.45)
    Seat 4: funzo (€52.20)
    mrandom posts the big blind of €1.00
    funzo posts the small blind of €0.50
    HERO is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to HERO []
    DahakaTT folds
    klets13 folds
    HERO raises €3.00
    funzo folds
    mrandom calls €3.00
    *** FLOP *** [ ]
    mrandom checks
    HERO bets €4.25
    mrandom calls €4.25
    *** TURN *** []
    mrandom checks
    HERO bets €9.42
    mrandom calls €9.42
    *** RIVER *** []
    mrandom checks
    HERO bets €23.79
    mrandom raises €55.00
    HERO ???

  2. #2
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    huha,nah ez nehéz. ellenfél azért annyira nem szeret dobni BB ből,szóval egy rakat lap lehet nála, amit reálisan versz az az A,2s , A,5s, amivel oop nem hiszem h callolna, még ő sem. Amivel itt oop callol az mindenféle pp, ugye 5,5 a legvalószínűbb ebben az esetben. Ennyiből már látszik,hogy nálam ez itt fold.
    Bosson river check raise óriási erő. nl100 as mezőnyről nem tudok nyilatkozni,de lejjebb általában lejött húzóval csinálják. szerintem nála valami, 10,js-10,ks, lehet,amivel floppon talált egy második párt, turnon meg fdt, mivel nem agresszív, ezért turnon nem fogja agresszívan játszani a húzóját. az 5,5 öt kizárnám, a slowplay riverig jó lenne vele, de riveren semmiképp se játszana c/r re vele szerintem. busted draw nem nagyon van lennt, szóval ez semmiképp sem blöff. nálam ez itt easy fold

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Gyakorlatilag minraiselt. De félek, hogy hiába a jó odds, nem fogsz 5ből 1szer nyerni. Nem túl reális, hogy egy ász magas boardon - miután végighívtad a partit - a riveren rosszabb lappal megpróbáljon minraise kiflöffölni. Nálam crying fold.

    River c/r mindig nagy erő, mert ha valaki blöffölni akar a riveren oop, akkor többnyire simán hív, különben lemaradhat a blöfflehetőségről és vége a partinak. Ergó, ha c/r-t játszik, akkor lapja van... persze kivéve, amikor mégse.

  4. #4
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    A srác 70%-ban dobál a turn cBetre, tehát ha itt A-os boardon nem tette akkor annak jó oka kell legyen. C/R-t még nem láttam tőle, elhinném neki a jobb zsugát. Kár, hogy én cs vagyok, így ennyiért becalloznám hátha gyengébb 2 párja van

  5. #5
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A srác 70%-ban dobál a turn cBetre, tehát ha itt A-os boardon nem tette akkor annak jó oka kell legyen. C/R-t még nem láttam tőle, elhinném neki a jobb zsugát. Kár, hogy én cs vagyok, így ennyiért becalloznám hátha gyengébb 2 párja van
    De sztem az emberkék nem szoktak ilyen erős line után c-r-t játszani gyenge 2 párral. Azzal simán megadnak és mutatnak. Persze van amikor bekattannak, és blöffbe fordítják a lapjukat, mert épp olyan kedük van.

    w2p-al értek egyet.
    Meg egyébként sincs nagyon busted draw amit blöffölhetne. Nem mintha valószínű lenne, hogy így megteszi azt.
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  6. #6
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Lapja volt neki, de én is cs vagyok és be kellett callolnom.

    Settet én kizártam a rangeből. Szerintem azt máshogy játszotta volna.

    Tori nagyon szépen megfejtetted a lapját, nice fold
    mutatott.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •