Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Internet külföldön - megoldasok

    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy milyen tapasztalatitok vannak. konkretan pl. horvatorszagba mennék7-8 napra, s azert ha egy mod van rá, kinnt is szeretnek egy kicsit pokerezni.

    Mik a legjobb/legolcsobb megoldasok? Az ingyenes spotok után

    Ha jol tudom, itthonrol 3000 HUF/24 ora -50 MB-ig a vodafone, ez azert borsos picit.

    Ha valakinek van ötlete, vagy tapasztalata, netan infoja azt megoszthatna
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #2
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hát sztem a hazai mobilszolgáltatók külföldi áraitól kb. sokkot kapnál (mármint, hoyg kiviszed az itthoni mobilnetedet és majd azt használod, ha menne egyáltalán)

    nyugaton azért elég sok helyen van free wifi, horvátoknál mondjuk nem hiszem, hogy alap lenne.

    7-8 nap alatt, elharmadolod az időt, 2szer beülsz netkávézőba 1-1 órára azt' ennyi ne kockuljál (mondjuk gondolom tengerpart lesz, ott azér pár lokál arctól nem árt megkérdezni, hogy mi merre hogyan én 2 éve budvában láttam óránként 15 evráér is )
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #4
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás Portok használata külföldön....

    Sziasztok!!!

    Olyan gondom van, hogy a halál****án a kazakhszatani sivatag kellős közepén dolgozom. Internetem van de csak egy bizonyos 8080 portot használ a hálózatunk. ami azt eredményezi hogy egyetlen egy kliens sem éri el a jaték szervereket.

    Így nemtudok jáccani.

    Valaki aki tud vagy tudja hogy milyen port beállításával tudok kapcsolodni azt megköszönném. Melyik portot hasznaljak a kliensek.

    Minden oldalt elérek de a szervereket nem.


    Üdv.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  5. #5
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!!!

    Olyan gondom van, hogy a halál****án a kazakhszatani sivatag kellős közepén dolgozom. Internetem van de csak egy bizonyos 8080 portot használ a hálózatunk. ami azt eredményezi hogy egyetlen egy kliens sem éri el a jaték szervereket.

    Így nemtudok jáccani.

    Valaki aki tud vagy tudja hogy milyen port beállításával tudok kapcsolodni azt megköszönném. Melyik portot hasznaljak a kliensek.

    Minden oldalt elérek de a szervereket nem.


    Üdv.
    pl. az ongame megy weben is

  6. #6
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pl. az ongame megy weben is

    Az a gondom hogy ha webes felületen akarok jáccani akkor meg azt írja ki a böngészöm nem támogatja a futtatást .

    Már mindenféle hülyeséget felraktam flash player ....stb. de semmi.

    Valaki segítsen.Please!!!!


    Üdv.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  7. #7
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a gondom hogy ha webes felületen akarok jáccani akkor meg azt írja ki a böngészöm nem támogatja a futtatást .

    Már mindenféle hülyeséget felraktam flash player ....stb. de semmi.
    Tegyél fel hozzá a Java-t, mert anélkül nem fog menni!

  8. #8
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegyél fel hozzá a Java-t, mert anélkül nem fog menni!
    Minden fel van rakva. Ahol idáig dolgoztam Atyrau a kaszpi tenger felső csücskénél kb 500 000 lakosú város ott nem volt semmi gond az egésszel. Minden müködött. Most átkerültem egy másik helyre ahol viszont nem müködik a stars, microgaming stb.

    De most itt már 9:00 van feltettem az Everestet és az meg müxik. Sajna Everesten most nincs bonuszom ha minden szakad legalabb ha nem is bonuszért de tudok majd jáccani.


    Üdv.
    Utoljára módosítva: apcso által: 2009. 07. 19. 05:06
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  9. #9
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden fel van rakva. Ahol idáig dolgoztam Atyrau a kaszpi tenger felső csücskénél kb 500 000 lakosú város ott nem volt semmi gond az egésszel. Minden müködött. Most átkerültem egy másik helyre ahol viszont nem müködik a stars, microgaming stb.

    De most itt már 9:00 van feltettem az Everestet és az meg müxik. Sajna Everesten most nincs bonuszom ha minden szakad legalabb ha nem is bonuszért de tudok majd jáccani.
    Ez valószínűleg port probléma. Nincs engedélyezve a tűzfalon valamelyik olyan port, amelyiknek nyitva kellene lennie.

    A Java-t az Ongame-es webes klienshez kell feltenni, anélkül nem megy.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •