Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (78) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL2/5/10 full deepen - HardRock - LasVegas

  1. #1
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás NL2/5/10 full deepen - HardRock - LasVegas

    Helyszín: HardRock kaszinó Las Vegas
    Játék: NL2/5, kötelező HardRock straddle $10-$100
    HardRock straddle: Button kötelező jelleggel betesz $10-$100 közötti straddlet, preflop CO után az SB, BB következik, majd utoljára lép a button.
    Buyin: $400-$3000

    Az asztal: 9 játékos, shortstack nincs, legtöbb játékos előtt $1500+ A játék közepesen agresszív 3 nagyon deep agresszív játékosnak köszönhetően.

    Leosztás:

    Hero: super tight imidzs lapmutatás eddig minimális, előző 1-2 órában teljes laphalott, de korábbi akcióknak köszönhetően kb. $1000 nyerőben
    EP - agresszív, jó játékot mutatott, kis-közepes potokat gyakran játszik, nagy potokban jó lapokat mutatott, elfogott nagy blöffje nem volt, Hero ellen nem volt jelentős leosztása
    CO - új játékos az asztalnál, semmi read

    HardRock straddle: $30

    EP limp $30 - stack $6000
    Hero MP raise $150 - stack $4000
    CO call $150 - stack $1600
    EP call $120

    pot: $480

    flop:

    EP check, Hero bet $240, CO minraise $480-ig, EP call

    Hero?

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    én csak megadnék itt , bár nem vagyok híve a slowplayelnek de ez jó szitu szerintem rá és megvárnám hogy valakinek a drawja megérkezzen

    ami lap túlhúzhat minket annak 2 outja van, ennyi rizikót bevállalnék egy ennyire deep kassza megnyerési lehetőségéért

    supertight imagel itt 55, ön kívül nem sokat tudsz reprezentálni mert ha gondolkodnak tudják hogy 44 en kívül nincs semmi 4x az emelő rangedbe

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    Egész jo flop A kérdés csak az hogy huzzuk ki a legtöbb pénzt az ellenfelünktől.
    Én ritkán szoktam slowolni, de ez talán 1 olyan szitu ahol megéri csak megadni, majd turnön c/r -t jáccani, ha mégis checkelnek akkor river bet, ezt tenném az esetek 90% -ban.
    A maradék 10% és a reraise melett az szól, hogy deepek vagyunk és EP -nél könnyen lehet 66,77 szerű lap amivel lejavulhat és nagyot bukhatunk, de ugy érzem hogy ebben a szituációban ez simán bevállalható hisz könnyen lehet nála draw is és ha kiegészül akkor még tudunk tőle nyerni vmennyit.

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    epnél nemhiszem hogy 66 szerüség lenne, szerintem inkább conál van valami mini overpair és ep-t tenném drawra , 4x-re

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    raise 1280

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    1100-1200-ig visszaemelnék, ha fd van valamelyiknél úgy is callolja és ha a co-nál 4 van akkor akár vissza is tolhatja

  7. #7
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Én is csak megadnék itt. A 3bet nagyon sok erőt mutatna, és jó eséllyel dobatunk mindent. A call után egy balnk turnön nem C/R-t játszanék, hanem betelnék, ha EP checkel. Ezt azért tenném, hogy draw itt fizessen és pot odds miatt calloljon, ráadásul 4x/overpár ránk is tolhatja a maradékot gondolván draw-al félblöffölünk. 1800 körül lesz a pot. Co-nál akinél a 4x-et sejtjük lesz még 1k körül, Ep ugye coverol. Elég határaeset stackek. Co ellen bekerül úgy is, ha 4x-e van, de úgy gondolom Ep draw-al itt már nem fog callolni potot, de fél potot igen(pláne ha Co callol, lesz csábító a pot odds), ráadásul még akár lehetnek fordítva is a lapok. Szerintem ettől még bet-el kell nyernünk vaule-t, mert nem akarjuk, hogy missed draw mögénk checkeljen, és riveren is C/F-ot játszon. Bet 1000 turnön. Ha ep csak call, akkor river vaulebet. EP Okoskodhat úgy hogy draw-nk volt és busted draw bet, és egy jobb sd értékű kézzel becallolhat.(Persze ez olyan nagyon gyakran nem fog megtörténni)
    Utoljára módosítva: andree által: 2009. 06. 18. 11:35

  8. #8
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Lehet én becsülöm alul az élő játékosok hülyeségét, de itt fd biztosan callol 3betet duplázódott boardon? Mert ha nem, akkor csak coolertől nyernünk itt flop 3bettel. Persze az én line-omra is lehet mondani, hogy átlátszó, és egy jobb játékos levágja.

  9. #9
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    az a baj, hogy az iszonyat tight kép miatt egy flop openraise multiway potban majd minraise call, elégé leszűkíti ugyanúgy a laptartományunkat, viszont ha egy kisebb rerézt mi is elsütünk sokkal inkább jelzi azt, hogy 4- van nálunk mint full ezért ha valamelyiknél fd van a későbbi utcákon elkezdhet move-olgatni és amúgy ha a co lecallolja a rerézünk akkor az EP-t beszippantja a pot ha fd sd van nála

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet én becsülöm alul az élő játékosok hülyeségét, de itt fd biztosan callol 3betet duplázódott boardon? Mert ha nem, akkor csak coolertől nyernünk itt flop 3bettel. Persze az én line-omra is lehet mondani, hogy átlátszó, és egy jobb játékos levágja.
    az a 3bet egy minréz ezt ne feledjük, és ez a c/c azt mutatja, hogy kontroll alatt akarja tartani a potot nem tudom elképzelni mi lehet az a lap egy fd sd-n kívűl egy agro játékosnál amivel alacsonyan akarná tartani a potot

Oldal: 1 / 8 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •