Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
  1. #1
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás NL10 KQs FD+ 2 over

    Hand Information
    , 0.1 BB (3 handed).
    Hand History converter courtesy of Hand History Converter - Poker Hand Replays

    Table Information
    Seat: 3 Hero ($9.55) Small Blind
    Seat: 8 sinister6 ($10.1) Big Blind
    Seat: 10 kvy21 ($17.94) Dealer
    Dealt to Hero
    **

    Preflop (Pot:0.15)
    FOLD kvy21
    RAISE Hero$0.3
    CALL sinister6 $0.2

    Flop(Pot: $0.65)
    ***

    BET Hero$0.4
    RAISE sinister6 $1.1
    CALL Hero$0.7

    Turn(Pot: $2.85)
    ****

    CHECK Hero
    BET sinister6 $1.8
    RAISE Hero$3.8
    RAISE sinister6 $6.3
    RAISE Hero$8.15
    CALL sinister6 $1.85

    River(Pot: $24.75)
    *****

    ShowDown:
    SHOWS sinister6
    **
    MUCKS Hero

    sziasztok. A kérdésem az lenne hogy itt floppon egyértelműen megvan az oddson a callra, de jobb lenne itt visszaemelni? ha igen mennyit? vagy hoygan kéne megjátszani....köszönöm a választ....
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  2. #2
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Flop 3bet all in.
    Utoljára módosítva: andree által: 2009. 06. 23. 19:37

  3. #3
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    andree+1

  4. #4
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop 3bet all in.
    De miért szeretnénk itt visszaemelni? gondolom kb overpp+néhány fd a range, nem hiszem hogy nl10-en vissza fognak játszani egy ilyen boardon. Sztem érdemes elgondolkozni, a flop callon, mert jó eséllyel kap egy overlapot a tur-on, ami lelassítja, és így ingyen nézünk rivert, és csak akkor kerül be több pénz a potba, ha feltétleezhetően jobbak vagyunk. Ha viszont nem jön figurás lap, akkor is játszhat potkontrolt, de ha mégis barellezik, akkor is van kb 0 EV a callra.
    Mit szóltok?

    Ja, és plasztikman, ha már úgyis konvertálod a hh-t akkor megtehetnéd azt egy normális darabbal, pl flopturnriver
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  5. #5
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Sztem itt inkább van rev implied odds. Duplázódott boardon sok a visszajátszás, lehet nála rosszabb fd, OESD. Sok lapot el kell dobálnia. (gyenge overpárok pl) Ha csak callolunk nem fog kifizetni se gyenge overpár se más, talán csak a rosszabb fd, néha egy 5x, és ilyesmik. Amúgy csak full ellen kerül be a stack, ha jön az fd, és 5x ellen ha jön K/Q. Szerintem a jelentős fe-vel jó move a 3bet allé, és ugye egy 66-JJ overpár ellen van vagy 52%-unk. Nekem nem annyira jön be a call, de nem is rossz azért. Pl ki is blöffölhetjük a range egy jó részét később.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet ZoDo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De miért szeretnénk itt visszaemelni? gondolom kb overpp+néhány fd a range, nem hiszem hogy nl10-en vissza fognak játszani egy ilyen boardon.
    Azért ennél lényegesen szélesebb a range. Any pp, any Ax, fd, 34, de egy csomó microstakes játékos minraisel bármivel páros flopon, (mert nekik mindig van olyan lapjuk ) így simán lehet nála J9, amit egy leeső Q-re el fog dobni a turnön. Azért is jobb a reraise mert ha végigdöcögünk javulás nélkül, a riveren könnyen mutat vmi Ax-et, vagy talál valahol egy kis párt, és nagyobb semmivel viszi a potot. Szóval flop bet/3bet és bármilyen turnön rátolni a maradékot.

  7. #7
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    kösz a hozzászólásokat. erősen gondlkodtam a floppon a visszaemelésen, nem tudom miért nem tettem...
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  8. #8
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ZoDo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De miért szeretnénk itt visszaemelni? gondolom kb overpp+néhány fd a range, nem hiszem hogy nl10-en vissza fognak játszani egy ilyen boardon. Sztem érdemes elgondolkozni, a flop callon, mert jó eséllyel kap egy overlapot a tur-on, ami lelassítja, és így ingyen nézünk rivert, és csak akkor kerül be több pénz a potba, ha feltétleezhetően jobbak vagyunk. Ha viszont nem jön figurás lap, akkor is játszhat potkontrolt, de ha mégis barellezik, akkor is van kb 0 EV a callra.
    Mit szóltok?

    Ja, és plasztikman, ha már úgyis konvertálod a hh-t akkor megtehetnéd azt egy normális darabbal, pl flopturnriver
    ha optimisták vagyunk, van 15 outunk, azaz előnyben vagyunk. ha flopon nem kerül be a stack nagy része és a turn nem segít, az ellen meg powerkedik, mit csinálsz?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #9
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha optimisták vagyunk, van 15 outunk, azaz előnyben vagyunk. ha flopon nem kerül be a stack nagy része és a turn nem segít, az ellen meg powerkedik, mit csinálsz?
    Call. imp odds miatt

    Én alapvetően azért gondoltam erre a megjátszásra, mert nl10en nem aggreszívak az emberek, drawkal, meg ilyenekkel csak callon vannak 90%ban, szóval kb overpp ellen fogunk splitelni.
    Viszont egy nl10-es tagból simán kinézem, hogy ha lejön a flush, vagy az overlap, akkor még betesz egy bet-et, vagy c/c-t játszik.
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  10. #10
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ZoDo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Call. imp odds miatt

    Én alapvetően azért gondoltam erre a megjátszásra, mert nl10en nem aggreszívak az emberek, drawkal, meg ilyenekkel csak callon vannak 90%ban, szóval kb overpp ellen fogunk splitelni.
    Viszont egy nl10-es tagból simán kinézem, hogy ha lejön a flush, vagy az overlap, akkor még betesz egy bet-et, vagy c/c-t játszik.
    na amit turnon becallolnál, azt berakod flopon
    ellen meg jóeséllyel elcsekkeli a turnt, ha nem mentek allin flopon.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •