Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL5 FR QJs vs. A3s

    Hand elemzős fórum topic-okat eddig még nem indítottam, inkább csak másokét olvastam, mert hát nagyon újonc halacska vagyok még, aki csak NL5-ön játszik, de mostantól igyekszem ezeket is beiktatni. Terveim szerint csak olyanokat rakok be, ahol nagyot buktam (értsd: sok BB-t), mert ugye tanulni szeretnék belőle.

    Álljon itt akkor az első: weaktight | Hand | QJs - $0.01/$0.02 No Limit Holdem

    A sc-kat, ha megjátszom, szeretek csak limpelni velük, hogy minél inkább multiway pot legyen, illetve hogy minél nagyobb feltételes esélyt kapjak. Amikor pedig erős kezem jön vele össze, és sokan vannak játékban (3 vagy több), akkor nagyokat hívok vele (általában 3/4-ed pot és pot közötti).

    A kérdés itt arra vonatkozik, hogy összességében jól játszottam-e meg, illetve amikor turn-ön reraise allint kaptam, lehetett volna-e dobni (szerintem nem)?

    Az világos, hogy ez inkább cooler kategória, tehát a kérdés arra vonatkozik, hogy ilyenkor egyértelmű-e, hogy az ellenfélnél ott a magasabb flush, vagy ezt egyszerűen kötelező bevállalni.

    Mindenkinek köszi, aki időt szán rá!

  2. #2
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Ebben a szituban természetesen nehéz dobni - én talán csak egyszer dobtam flösst (6-os magas volt, az igaz): nl100-on két elméletileg nem teljesen hülye játékos allinje után - persze rosszul tettem, hiszen kétpár és szet ellen mentem volna.
    NL2-ön de még feljebb sem nagyon dobnék egy ilyen lapot - egyrészt a második legjobb lapod van, másrészt van még két out-od a szuper nuts-ra.
    Ugyanakkor! Én pontosan emiatt nem javaslom, hogy alacsonyabb téteken - nl50-ig, sokat erőlködjünk ilyen lapokkal. Ezen szinteken (de láttam már nl200-on is J4s-el 3bet megadást) ugyanis imádnak játszani az egyszínű lapokkal, teljesen mindegy, hogy az K2 vagy Q3... egyszínű ászos lapokat meg ugye alapból nem dobnak. Tehát javaslom az ilyen limpelések után élni a gyanúval, hogy ellenfeled - pláne, ha négyen néztek turn-t - biza a nuts-ot markolássza kaján vigyorral.
    Amúgy ez cooler.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Igen, mindig ez van, hogy szinte biztos vagyok benne, a másiknál ott a nut flush, de a végére kell járnom

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 12.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Azt tapasztaltam, hogy itt igen őszinte a turn és river all in , de ezt ekkora potméret miatt szerintem meg kellett adnod.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •