Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL5 FR KK J magas flopon

    A legutóbbi session-ben ez volt a legnagyobb bukóm: weaktight | Hand | KK - $0.01/$0.02 No Limit Holdem

    Az ellenfélnek 25/8-as stat-ja volt 65 hand alapján, fullringen. Flopolt set-re nem számítottam, inkább gondoltam, squeez-re, vagy fél blöffre szín, vagy sorhúzóval.

    Kérdés: flopon az ellenfél all-in-je után lehet-e ezt dobni? Előtte hibáztam-e valahol?

  2. #2
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Ilyen limiten egy ilyen playanak dobhatatlan. Egyébként én talán kicsit nagyobbat 3betelnék pf.
    less qq more pewpew!

  3. #3
    Tag lobonc avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 01.
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Preflop nagyobb 3bet 0,36-0,4 ig
    flop bet/all-in

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen limiten egy ilyen playanak dobhatatlan. Egyébként én talán kicsit nagyobbat 3betelnék pf.
    Pola +1, bár 0,32 sem feltétlen csavarja ki a kezéből a TT-t, sajnos.

  5. #5
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Mindig úgy méretezem az emelést, hogy függetlenül a kezem erősségétől és a pozíciómtól, standard méretű legyen, hogy ebből ne tudjanak a lapomra következtetni. Emelésnél: 3,5BB + limpelők, 3bet-nél ehhez még hozzájön az emelés mérete. Egyébként az a tapasztalatom, hogy ha valaki eldöntötte, hogy megad egy emelést NL5-ön, akkor tök mindegy mekkora a mérete (kivéve mondjuk a preflop all-in-t, mert az elég elrettentő), mindenképpen megadja.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként az a tapasztalatom, hogy ha valaki eldöntötte, hogy megad egy emelést NL5-ön, akkor tök mindegy mekkora a mérete (kivéve mondjuk a preflop all-in-t, mert az elég elrettentő), mindenképpen megadja.
    ez sajnos teljesen igaz

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A legutóbbi session-ben ez volt a legnagyobb bukóm: weaktight | Hand | KK - $0.01/$0.02 No Limit Holdem

    Az ellenfélnek 25/8-as stat-ja volt 65 hand alapján, fullringen. Flopolt set-re nem számítottam, inkább gondoltam, squeez-re, vagy fél blöffre szín, vagy sorhúzóval.

    Kérdés: flopon az ellenfél all-in-je után lehet-e ezt dobni? Előtte hibáztam-e valahol?
    Lol squeez NL2-n, ne nevettess, és soha-soha ne próbáld ki, mert akkor sem ismernék fel, ha ezüstálcán tonád eléjük citrommal a szájukban.
    NL50-en olyan játékos ellen, akit nagyon feszesnek ismerek esetleg el lehet engedni, mert nem fölépárral kell tönkremenni, de itt szerintem ez a mortal nuts.

  8. #8
    Fanatikus tag h_gerizson avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Fényeslitke
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    akár mennyit 3betelsz pf NL5ön, az életbe nem fog eldobni egy TT-t. Itt ezt a játékot vállalni kell. Cooler volt, kész. Legközelebb te jössz ki belőle plusszosan.

  9. #9
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Pont azért lehet nagyobbat emelni, mert nem fognak ilyeneket dobálni, kerüljön be minél több pénz ameddig te vagy a jobb.
    Post pedig pont a drawheavy flop miatt nem lehet eldobni. Legközelebb.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  10. #10
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig úgy méretezem az emelést, hogy függetlenül a kezem erősségétől és a pozíciómtól, standard méretű legyen, hogy ebből ne tudjanak a lapomra következtetni. Emelésnél: 3,5BB + limpelők, 3bet-nél ehhez még hozzájön az emelés mérete. Egyébként az a tapasztalatom, hogy ha valaki eldöntötte, hogy megad egy emelést NL5-ön, akkor tök mindegy mekkora a mérete (kivéve mondjuk a preflop all-in-t, mert az elég elrettentő), mindenképpen megadja.
    azt nem vetted figyelembe hogy elég deepen vagytok, 0,4-0,5 ös emelés nem túlzás A4 KQ szerű lapokat se fogják sokszor eldobni
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •