Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
  1. #1
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás NL2 SH overpair turn kérdés

    Mi lenne itt a helyes megjátszás?


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP ($0.98)
    CO ($4.11)
    Hero (Button) ($4.81)
    SB ($4.98)
    BB ($4.87)
    UTG ($2)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    UTG bets $0.08, 1 fold, CO calls $0.08, Hero raises to $0.30, 1 fold, BB calls $0.28, UTG calls $0.22, CO calls $0.22

    Flop: ($1.21) 2, 7, 3 (4 players)
    BB checks, UTG checks, CO bets $0.04, Hero raises to $0.80, 2 folds, CO calls $0.76

    Turn: ($2.81) K (2 players)
    CO bets $1.12, Hero ???
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    kall

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hero ???
    Ha tudnánk, h barrelezi a rivert is, akkor oké a call, de sztem ne menjünk ennyire bele, valueallé, a callal úgy is commitedek vagyunk, dobni gondolom nem szeretnél. Set esetén reload és note, h donkolgat vele végig.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Hinnye... itt sajnos szerintem altalaban verve leszel... vmi read, stat, history jol jonne, mivel jatszik ilyen ossze-vissza... De latszik h comittalni akarja magat/teged... Raadasul deepek vagytok..
    Flopon kicsit emeltel vissza. Vagy nagyobbat emelek, es akkor mar dobhatatlan, vagy ha ekkorat... akkor lehet el tudnam engedni

  5. #5
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    én megadnám, river meg ha checkel és blank jön akkor bet... ha jobb nálad ez van... erre való a BR, vagy nem?

    amúgy nem biztos hogy jó 250 deepen játszani NL2-n, pont ezért
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  6. #6
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Sajnos nincs HUD-om, nem rég töltöttem fel 50$-t, bankrollt építek, majd ha lesz rá keret,beszerzek egyet Ellenről az eddigi játéka alapján meg tudom állapítani,hogy nem túl képzett. Flopon ekkorát hív a potba...hm, gyenge, vagy valamit nagyon slowplayel, de inkább gyengeség. Turn ekkorát hív a flop bet után, megint csak elgondolkoztam, mi lehet nála. Megfordult a fejemben,hogy talán KK, de azt kifizetem így is úgy is, de talán pre nem így játsza. Báááár ki tudja, ezekből az embertípusokból minden kitelik Beteszem a végét:

    Turn: ($2.81) K (2 players)
    CO bets $1.12, Hero raises to $3.71 (All-In), CO calls $1.89 (All-In)

    River: ($8.83) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $8.83 | Rake: $0.40

    Visszatoltam, úgy gondoltam,hogy megteszi minden K-al, K10-től kiindulva, jobbnak éreztem magam, és persze fájt a szívem eldobni
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  7. #7
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Így teljes:
    Turn: ($2.81) K (2 players)
    CO bets $1.12, Hero raises to $3.71 (All-In), CO calls $1.89 (All-In)

    River: ($8.83) 8 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $8.83 | Rake: $0.40
    Main pot: $8.83 between CO and Hero, won by CO

    Results:
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    CO had 7, K (two pair, Kings and sevens).
    Outcome: CO won $8.43
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  8. #8
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én megadnám, river meg ha checkel és blank jön akkor bet... ha jobb nálad ez van... erre való a BR, vagy nem?

    amúgy nem biztos hogy jó 250 deepen játszani NL2-n, pont ezért
    Kommitáltam magam és már itt be akartam tenni az egészet. Amikor megláttam a két párt majdnem hátast vágtam,hogy hogy lehet így játszani egy kezet. Ismét egy mentalistával állok szemben 250 deepen vagyok az igaz, 3$-al szoktam beülni és a mezőny ugyebár nem túl erős,általában találok egy két fisht aki kifizeti a nutsomat, viszont NL5-re, nincs még meg a bankrollom. Ha ezt behúzom,akkor még egy két óra és meg van a 100$, amivel már felmerészkedtem volna De így még fent kell lennem egy kicsit.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  9. #9
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kommitáltam magam és már itt be akartam tenni az egészet. Amikor megláttam a két párt majdnem hátast vágtam,hogy hogy lehet így játszani egy kezet. Ismét egy mentalistával állok szemben 250 deepen vagyok az igaz, 3$-al szoktam beülni és a mezőny ugyebár nem túl erős,általában találok egy két fisht aki kifizeti a nutsomat, viszont NL5-re, nincs még meg a bankrollom. Ha ezt behúzom,akkor még egy két óra és meg van a 100$, amivel már felmerészkedtem volna De így még fent kell lennem egy kicsit.
    hova merészkedél volna? remélem az emeletes ágyra, nem NL5re
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  10. #10
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hova merészkedél volna? remélem az emeletes ágyra, nem NL5re

    Igen oda 100$-nál akarok váltani abba a "magasságba", most 80$ körül mozgok.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •