Oldal: 158 / 159 ElsőElső ... 58108148156157158159 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.571 - 1.580 (1589) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Minden ami monitor

  1. #1571
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    https://forums.geforce.com/default/t...port-4k-hdmi-/
    https://www.geforce.com/hardware/not...specifications

    sajnos nem támogatja a 4k-t elvileg

    én régebben rengeteget szívtam laptopos több monitoros rendszerrel, én szerintem 4k monitorhoz, vagy több monitorhoz mindenképp displayportos gép kell, de ha egy mód van rá jobban jársz asztali PC-vel
    daniboy and kacsa1st like this.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  2. #1572
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    @sztalin:

    chivasr911-nek köszönhetően kiderült, hogy a laposod max 2k-s monitort tud kezelni. Egyetértek vele h ha komolyabb setupot akarsz akkor jobban jársz ha PC-ben gondolkodsz. (Aztán vannak akik mindenáron a laptopot favorizálják, az ő bajuk )

    Nem tudom mire akarod használni a nagy felbontású/méretű monitort, de mielőtt bevásárolsz jobb ha utánajársz, hogy ami progit futtatni akarsz 4k-ban az támogatja-e egyáltalán. Én anno ezzel beszoptam Több proginak nem tetszett a nagy felbontás. Lehet azóta már változott a helyzet (és pl win10 lehet jobban kezeli mint a win7), de számíthatsz bonyodalmakra azt garantálom

    Ha nem elengedhetetlenül fontos a 4k, akkor a helyedben a 2560x1440-et favorizálnám az is igen szép!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  3. #1573
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet kacsa1st eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @sztalin:

    chivasr911-nek köszönhetően kiderült, hogy a laposod max 2k-s monitort tud kezelni. Egyetértek vele h ha komolyabb setupot akarsz akkor jobban jársz ha PC-ben gondolkodsz. (Aztán vannak akik mindenáron a laptopot favorizálják, az ő bajuk )

    Nem tudom mire akarod használni a nagy felbontású/méretű monitort, de mielőtt bevásárolsz jobb ha utánajársz, hogy ami progit futtatni akarsz 4k-ban az támogatja-e egyáltalán. Én anno ezzel beszoptam Több proginak nem tetszett a nagy felbontás. Lehet azóta már változott a helyzet (és pl win10 lehet jobban kezeli mint a win7), de számíthatsz bonyodalmakra azt garantálom

    Ha nem elengedhetetlenül fontos a 4k, akkor a helyedben a 2560x1440-et favorizálnám az is igen szép!
    Fura amiket írsz, azt hinném hogy az ablakozó megold mindent, több ablak fér el UHD-n, esetleg még filmek, amit a médialeejátszó szintén megold; nem így lenne?

    A laptopot munkahelyről sikerült megmentenem és tök jó gép, egyébként az asztalit preferálom; mindenesetre örülök neki hogy van és nem akarom lecserélni egyelőre. Ezek szerint nem lesz UHD.

  4. #1574
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Böngészők, médialejátszók stb.. jól működtek. HM-el és valamelyik poker klienssel volt gondom. Már nem emléxem mi de vmi szivatott
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

  5. #1575
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    4Kmoncsin lököm, win10 mindenféle póker progi és egy gamer laptop(2 helyen is dolgozom nem tudnám megcsinálni asztali pc-vel), full stabil rendszer semmi gondom vele soha de az biztos ha az embernek van választása akkor inkább asztali config

  6. #1576
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Másodlagos monitort vennék ahová 4-5 lobbyt is meg tudok nyitni takarás nélkül és esetleg az asztalokat. Most egy 24-es van, ami kevés így. Nem akarok filmet nézni vagy játszani rajta, csak legyenek jó felbontásúak az asztalok és át lehessen látni könnyedén.
    Mit ajánlotok?

  7. #1577
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Én mindenképp 4k monitorban gondolkoznék. Egy 27-28 colos monitoron elég kényelmesen el lehet férni 6-8 asztal meg 4 lobby szerintem egész biztosan. De ez ad további variációs lehetőségeket is a már meglevő monitorral kombinálva.

  8. #1578
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Van olyan, aki UltraWide monitort használ pokerezésre? Tudtok róla vmi véleményt mondani?
    Köszönöm

  9. #1579
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    ívelt monitort használ valaki? mintha régebben olvastam volna olyasmit hogy valaki nem bírja megszokni, fejfájást okoz stb...

    https://www.arukereso.hu/monitor-c31...#termek-leiras duplaQHD monitoron gondolkozok két darab kiváltása miatt

  10. #1580
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Én is pont egy ívelt monitor váráslásán gondolkozom engem is érdekelne mik a vélemények pókeres felhasználásra.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •