Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen

Téma: Mobilnet

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás Mobilnet

    Sziasztok!

    Mostanában sokat utazom, és azon töprengtem, hogy be kéne feccolni valami mobilnet szerüségbe.

    A kérdésem az lenne, hogy ugye az ilyen cuccok kb 2-3GB-al rendelkeznek, a poker kliensek milyen adatforgalommal bírnak?

    Előre is thanks!

  2. #2
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet pilot36 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Mostanában sokat utazom, és azon töprengtem, hogy be kéne feccolni valami mobilnet szerüségbe.

    A kérdésem az lenne, hogy ugye az ilyen cuccok kb 2-3GB-al rendelkeznek, a poker kliensek milyen adatforgalommal bírnak?

    Előre is thanks!
    Van már egy mobilinternetes topik, mingyá' megpróbálom előkereseni. Ott eléggé jól ki van vesézve az előnye/hátránya, ki mit ajánl, stb.
    A pókerezéshez amúgy tökéletesen megfelel akár egy 1GB-os adatforgalmat magában foglaló csomag, hiszen egy kb 1200 hand-es session során az adatforgalom nem szokott több lenni, mint 15-20 mega.

    Hátránya természetesen, hogy azért nem teljesen stabil, hálózatterheléstől, valamint időjárási körülményektől (!!!) függően csökkenhet a teljesítménye, vagy megszakadhat a kapcsolat. Ettől függetlenül kiegészítő megoldásnak tökéletes.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  3. #3
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Íme, itt az ígért topik, ahol esetleg egyéb felmerülő kérdéseidre is választ kaphatsz.

    Valamint admin bácsiéknak javaslom, hogy eme topikot töröljék és/vagy másolják amoda.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Nagyon kösz!!!

  5. #5
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    1 max 2 hónap használtra kéne laptopra mobilnet, usb adapteres.

    Pesten belül, így gondolom jó mind a három szolgáltató.?

    Még csak kis ideje böngészem a szolgáltatókat, de sajna még nem láttam át az egészet. Feltöltős lenne a legjobb, de a t-mobil nál az pl kva drága ahogy számolom.
    Olyan havi 4-5K huf között jó lenne az egészet megúszni és miután már nem kell bármikor lemondható legyen.

  6. #6
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 max 2 hónap használtra kéne laptopra mobilnet, usb adapteres.

    Pesten belül, így gondolom jó mind a három szolgáltató.?

    Még csak kis ideje böngészem a szolgáltatókat, de sajna még nem láttam át az egészet. Feltöltős lenne a legjobb, de a t-mobil nál az pl kva drága ahogy számolom.
    Olyan havi 4-5K huf között jó lenne az egészet megúszni és miután már nem kell bármikor lemondható legyen.
    ha csak 1-2 hónapra kell lehet úgy jársz a legjobbna, ha próbálsz kölcsönkérni valakitől, mert sztem az általad vázolt feltételeknek megfelelőt nem nagyon fogsz találni (bár az aktuális kínálattal nem vagyok tisztában) vagy esetleg telóra veszel mobilnetet (1K/hó v ilyesmi) és hotspotként használod, ha tud oylat a telód.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #7
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha csak 1-2 hónapra kell lehet úgy jársz a legjobbna, ha próbálsz kölcsönkérni valakitől, mert sztem az általad vázolt feltételeknek megfelelőt nem nagyon fogsz találni (bár az aktuális kínálattal nem vagyok tisztában) vagy esetleg telóra veszel mobilnetet (1K/hó v ilyesmi) és hotspotként használod, ha tud oylat a telód.
    Elvileg tud hotspotot SonyEricsson Xperia mini - Telefonguru - leírás, tapasztalatok

    csak egy bajom van vele, lehet telóba is titkosítani? mert kórházba lenne sajnos használva és ha más is megtalálná a hálózatot akkor elég gyorsan kimerülne a felhasználható adatforgalom.

    Eddig még talán ez a legjobb amit találtam
    Netjegy - Vodafone.hu - Internet számítógépen

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    En asszem HTC/vel csinaltunk ilyen hotspotot, s annal meglehetett adni jelszot emlekeim szerint.

    Ha van sticked, vagy tudsz kolcsonkerni, en ezt hasznalom jelenleg, ugyanezert, hogy barmikor le lehessen mondani:

    Telenor Hipernet tarifák

    sot, ahogy nezem, most 1 honap mulva vissza is veszik, ha netrol rendeled meg el lehet ezt jatszani 2x is

    Ha elered az adatforgalom korlatot, akkor csak csokkentik a sebesseget.

    En a 3k-sat rendeltem.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  9. #9
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elvileg tud hotspotot SonyEricsson Xperia mini - Telefonguru - leírás, tapasztalatok

    csak egy bajom van vele, lehet telóba is titkosítani? mert kórházba lenne sajnos használva és ha más is megtalálná a hálózatot akkor elég gyorsan kimerülne a felhasználható adatforgalom.

    Eddig még talán ez a legjobb amit találtam
    Netjegy - Vodafone.hu - Internet számítógépen
    hm hát ha ki se próbálod, úgy nehéz rájönni, de miért ne lehetne lejelszavazni? másrészt amit egy teló szétoszt az tuti nem visz el annyit, hogy olyan nagyon messziről rácsatlakozzanak. harmadrészt emg ha ezt választod, arra figyelj,m hogy sanszos, hogy gyorsan leszívja a teló akksiját, szóval jobb ha töltőre rakod alapból
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Diginél nincs hűség.
    1G 2095FT
    2G 2415FT
    4G 4445FT
    9G 6350FT
    15G 8765FT

    modem ára 8000FT. Nincs hűség.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •