Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás QQ SB-bol : kisvak nagyvan csataban eloben

    Emlekezetbol irom igy nincs hendlista.
    Nem nagyon tudtam mire tenni a helyzetet, kivancsi vagyok masok velemenyere, mit tennenek ebben a helyzetben. 120BB deepen vagyunk eloben. En kb 20/15/3 agr 2, jo? regular aggro jatekoskent szamon tartva, jo bloffjeim vannak a read miatt.

    A ellenfel jatekos kb 40/15/4 agr 2 statokkal jatszik. Nagyon agressziv, pl juksort siman pot emelessel jatszik meg a FE miatt. A preflop jateka agressziv, az agresszioja alapjaba meg tobb lehetne a nagy emelesek miatt, de a tulertekelt emelsek lekallolgatasabol fakadoan esik vissza.

    Hand:
    SB-ben laza passziv asztalon kapunk egy QQ-t.
    Kor limp utan,
    egy 7BB (kb ezaz a magassag ahol ketten maradasnak nagy az eselye) emelessel nyitok,
    majd a BB ramemel egy 2.5X -st. Mindenki dob (ez mar jo lapot jelent alltalaban az asztalon).
    En itt megadok :
    - mar ez is kerdeses, (gondolom elrontottam) valuet akartam az agressiojabol kihozni...
    ha visszaemelek egy minraist is akar, azzal egyertemuen kiderul (szerintem) mi van nala, mert eldobja az light lapokat es marad a AA KK allinbe, esetleg AK a minrais miatt es az eldobhatosag miatt kb. Viszont itt valuet nem latom hogy hozna, max hogy meguszom az QQ val az allint. Ez online persze elkepzelhetetlen elo jatek az mas ugye

    Flop, TJ5 rainbow.

    Mivel nagyon szeret bloffolni benne van parmi AK AQ magassal az emeles eselyen es, ha en emelek akkor mar kommitalva vagyok, c/r valasztottam. O emelt is , en allin. Ha emelek eldobalja az airjait. Viszont itt allin mentem a bizonytalan % elonybe.

    Mutatott egy KK-t persze, hogy oruljek de ez lenyegtelen

    A statok amik kb erzesre mefelelnek a helyzetnek :
    Board: Tc Jc 5h
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 58.234% 57.18% 01.06% 186792 3459.00 { QQ }
    Hand 1: 41.766% 40.71% 01.06% 132990 3459.00 { JJ+, 88-77, AJs+, AQo+ }

    Velemeny?

  2. #2
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A statok amik kb erzesre mefelelnek a helyzetnek :
    Board: Tc Jc 5h
    Dead:

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 58.234% 57.18% 01.06% 186792 3459.00 { QQ }
    Hand 1: 41.766% 40.71% 01.06% 132990 3459.00 { JJ+, 88-77, AJs+, AQo+ }

    Velemeny?
    Sztem ez élőben még egy aggronak sem jó range. Egy kisvakon 7bb-ig emelőt ennek a negyedével fog 3betelni sztem. Még egy loose maniac is észreveszi, h oop emelsz 4-5-6 emberbe és callolni fog inkább nagyon sok mindennel, h esetleg ip lejátszon és mert flopot akar nézni. Ha nem akar, akkor monstere van, sztem nem azért emelnek ilyenkor mert izolálni akarnak. Ez az emelés ebben a szituban azt jelenti amit. Ettől függetlenül viszont nehéz szitu. Flopon már még rosszabb a helyzet, mert TT-JJ is agyonver, itt egyedül az AK-t verjük, nem jó a crai.
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2009. 09. 10. 12:20
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Igen, ezzel egyer ertek en is.
    Pont ez ami miatt engem is osszezavar a dolog. Ha nem lenne a read es az exreem stilus, ezt a hendet max setvadaszatnak hasznalnam a 3 betje utan , mivel nem eri meg betenni ilyen kis EV -ert, mikor akar el is dobhatom pf (ami azert ultra week meg ram sem jellemzo), de flop utan is akar, ha ingyen nem kerulunk sd-be.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •