Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder Boletus avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    Smaragdváros
    Hozzászólások
    753

    Alapbeállítás NL50SH, TPTK 3way potban

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (SB) ($55.55)
    BB ($45.78)
    UTG ($13.05) 68/11/2
    MP ($77.84)
    Button ($49.75) (29/13/3, flop AqF = 16%, fold to flop cbet 62%, raise 5% - 15 k hand alapján)

    Preflop: Hero is SB with J, A
    UTG (poster) checks, MP bets $1, Button calls $1, Hero calls $0.75, BB calls $0.50, UTG (poster) calls $0.50

    Flop: ($5) 3, J, 6 (5 players)
    Hero checks, BB checks, UTG bets $5, 1 fold, Button raises $13

    Hero???

    Pf azért csak call, mert az elmúlt két kör alatt kb. 4x 3betetem Co nyitását (64/34/12 - enyhén maniac).
    A flopon C/R-t terveztem játszani, lévén hogy az eredeti emelő AqF-je 58%.
    "...A másik, amikor mégcsak nem is random, hanem annál is rosszabb handdel megadnak allint.." (by playerke)

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pf azért csak call, mert az elmúlt két kör alatt kb. 4x 3betetem Co nyitását (64/34/12 - enyhén maniac).
    pont ezért 3betelném valueból + a cold caller btn miatt, meg azért hogy a további limpfesztiválnak elejét vegyem. tökéletes spot egy squeezre.

    btn visszaemelésére dobnám, a pre cold call, a flop af, és a multiway izmozás miatt. ez a játékos nem teszi be KJ, QJ-vel, draw nem lehet nála. persze lehet kérdezni hogy szettel miért emelne vissza ilyen száraz flopon, de szerintem hiba feltételezni hogy gondolkodnak...

  3. #3
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    ha játszani akarok vele akkor sqeeze, de ha ennyire aggro voltam mostanában akkor simán el lehet dobni, floppolok egy tp-t és sokat vesztek ha nagy lesz a kassza.

    flop nálam instafold erre az action-re.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  4. #4
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Flop instafold nálam. 5way pot, raise-reraise volt, dry flop -> TPTK legtöbbször kevés lesz.

    Azt viszont nem tudom, hogy flopon a check jó vagy a donk. Pre nemigen sqz-elném, az a baj, tehát ugyanebbe a helyzetbe kerülnék. De mivel úúútálom a sokway potokat, jobb itt sqz-elni, és 1 vagy 0 ember ellen játszani.
    Utoljára módosítva: zsjozsef által: 2009. 09. 19. 09:00
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Ezzel az előzménnyel nálam ez PF fold OOP. Multiway nem jól játszható lap.

    Ha már itt vagyunk, ezen a flopon multiway donkb/f-ot játszottam volna. A c/r a legrosszabb gondolat multiway potban TPTK-el.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder ervino avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    734

    Alapbeállítás

    Egy donkkal itt szerintem több infot kaphatunk, mert egy 5way potba belenyitva ez eléggé erőt statuál. Ha erre is izmozni kezdenek, easy fold. Sőt, szerintem egy $3 körüli nyitás akár elég is itt, kb. akkora lehet az üzenete, mint egy $4 körülinek...
    Azt hittem blöffölök, erre a végén kiderül, hogy valuebet.

  7. #7
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás

    Idézet Boletus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pf azért csak call, mert az elmúlt két kör alatt kb. 4x 3betetem Co nyitását (64/34/12 - enyhén maniac).
    Akkor is jobb a sqz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •