Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás NL25 - learn to fold and learn to bet

    Hello,

    mégsem akarok blogot írni egy handelemzés miatt, de most valójában egy kifejtős témáról, ill. szerintem lehetséges leakemről van szó.

    1. El lehet-e dobni az ehhez hasonló handeket?
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Végül is elég egyértelmű volt, hogy max. egy splitre vagyok jó. Csak én nem bírom eldobni az ilyesmit? Srácról info: 1039h

    2. Ráadásul itt van a párja, amikor viszont én nem fizettetem ki a monsteremet...
    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Azért megpróbálom megvédeni magam. 521h az infom. Pre nem emelek vissza, mert 89% a fold to 3betje. (megj. UTG emelés miatt mehetett volna a 3bet...) Postflop nem fenyeget a draw, sőt, csak segít. Tehát marad a call. Na és a river a legérdekesebb. Nekem is érdemes lenne meglepnem, egy ravasz húzással - mint Jimmy a vendégeket - a csávót, és all-int tolni?

    Érzitek a kontrasztot? Én kifizetek, viszont nem kifizettetek! Lehet ez a leak? (Amúgy van fogalmam a játékról, mert 3BB/100 környékén járok )

  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Nagyon durván weak a játékod.

    Első game, pre reraise..flopon checkre raise vagy raisere reraise (bár ez határeset), de a flop call biztos, hogy rossz játék. Ha így játszod akkor mondhatnánk coolernek a river utáni megadást.

    Második game, pre reraise vagy legkésőbb flopon reraise..

    gyakorlatilag egyik partyban sem nézed meg hol állsz..

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    gyakorlatilag egyik partyban sem nézed meg hol állsz..
    Bocs, de ezen a dumán besírok. Nem ettől weak a játéka.

    tesla: elsőben preflop 3bet, flopon ha donkol ráemelünk, ha callol akkor turnön betesszük, reméljük overpár vagy set ellen megyünk.

    Második ha már pre nem emelsz (de kéne), akkor flopon riréz, mikor tervezted a potot növelni? Nutsunk van, bet, bet,bet.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs, de ezen a dumán besírok. Nem ettől weak a játéka.
    Én meg ezen a dumán sírok be!

    Hol látod, hogy azt írom, hogy ettől weak a játéka..nem ettől weak, ez egy másik hiba.

    kákán a csómot tipikus esete vagy..nc

  5. #5
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg ezen a dumán sírok be!

    Hol látod, hogy azt írom, hogy ettől weak a játéka..nem ettől weak, ez egy másik hiba.

    kákán a csómot tipikus esete vagy..nc
    "Zehy kritikus figura, de hát Istenem..."
    less qq more pewpew!

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én meg ezen a dumán sírok be!

    Hol látod, hogy azt írom, hogy ettől weak a játéka..nem ettől weak, ez egy másik hiba.

    kákán a csómot tipikus esete vagy..nc
    Ja értem. Te meg a hülye tanácsok esete vagy. A két handben melyik volt az a pont ahol meg kell néznünk hol állunk? Az egyiknél A magassal vajon hol állunk? A másikban AA-val nut fd-vel vajon hol állunk? Ez a nc.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 13.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    Idézet MarbleGuy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    gyakorlatilag egyik partyban sem nézed meg hol állsz..
    infoért emelni ---> - $$$$

    1. handhez: preflop 3bet, vagy flop reraise, vagy turn call ( tök felesleges visszaemelni value-ért, egyértelmű hogy A vagy 6 van nálad, ha adja split-elsz, de inkább 6 van nála ), river call/fold ( bet mérettől, playa-tól függően )

    2. pre 3bet, de ha nem az se gáz szerintem, viszont ilyen flopon tolni kell neki, egy rakat lap kifizet, ami később nem megijedhet/túlhúz.

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    1. kéne fold to 3bet, de a pf call nem hiba, kéne megint több info az agresszor játékától h call/raise a flop cbet, turn CALL, nem 2betelnék, ahogy játszottad inkább a river fold felé hajlok, splitre callolni nem szeretek, inkább ai megyek ha tudom, hogy lightan betel split szituban

    2. ne már! nem akarsz nyerni is a lapoddal?

    pf 3bet
    flop raise
    mindenhol raise
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2009. 09. 22. 12:27

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder tesla79 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás Ne veszekedjetek!

    Srácok!

    Köszönöm az összes hozzászólást!

    Az 1, igazából egy float akart lenni, csak rosszul sikerült. Most már belátom, hogy ez a kártya elég erőss lett volna egy 2bet-re.

    2, Azt hiszem tényleg átestem a ló túloldalára. Régen folyton mondtátok, hogy milyen agro vagyok 51 AFq. Ez egyébként mit sem változott... Nem értem...

    Ami a legfontosabb: nyugodjatok meg! Mindenkinek köszönöm a hozzászólását. Higgyétek el, tudom, hogy kinek a véleményére kell nagyon adnom.

    Köszi, Tesla79

  10. #10
    Fanatikus tag csel-s avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 18.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    229

    Alapbeállítás

    deni vpeti +1

    ha már így játszottad az 1. szitut akkor tényleg teljesen felesleges a raise turnön, mert a megadórange alja A, amivel spliten vagy, csak 6osok ellen ugye verve vagy ígyhát kár pazarolni a pént ilyen -EV szitura


    2. meg omgwtf? mint vmi halál passzív fish
    megérdemelted vna h KQ legyen nála

    érdemes márcsak azért is 3betelni hogy preflop szűkítsd a range-ét
    flopon kb nutod van, és tényleg kér slowplayezni mert sok scare-card jöhet ami teljesen action killer lesz, és játszhatsz a 3$-os potért, miközben az ellenfél már rég beikszelte a fold to any bet gombot
    Tanulok, mert a tanulásba fektetett energia meghozza a gyümölcsét... és mint tudjuk: a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •