Oldal: 234 / 240 ElsőElső ... 134184224232233234235236 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.331 - 2.340 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #2331
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Az nem megoldas, ha siman masik mappat allitasz be, hogy hova mentse?
    Wild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild HungarianWild Hungarian

  2. #2332
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    nekem win7 van fent, de kíváncsiságból megnéztem, és a HH mappa tulajdonságainál itt is "read-only" van. ennek ellenére gond nélkül menti a hh-kat. nem lehet, hogy mással lesz a probléma?

  3. #2333
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    1.029

    Alapbeállítás

    Idézet abc123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem win7 van fent, de kíváncsiságból megnéztem, és a HH mappa tulajdonságainál itt is "read-only" van. ennek ellenére gond nélkül menti a hh-kat. nem lehet, hogy mással lesz a probléma?
    Úgy néz ki megoldodótt a probléma, rendszergazdaként kell índítani a starst!

  4. #2334
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Költözöm és az új helyen nem lesz még 2-3 napig net. Hogyan oldanátok meg a net kérdését? Amit néztem mobilnetes csomagok 12 vagy 24 hónapos szerződéssel futnak.

    https://www.telenor.hu/internet/hipernet-praktikum
    Ezt találtam, de ez mobilra van.
    Mi a teendő?

  5. #2335
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    dominó kártyás mobilnet? lopni wifit (vidéken nehezebb), vagy megegyezni valamelyik szomszéddal hogy adjon jelszót?

  6. #2336
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    az a telenoros is jó lehet, de kell a notiba simkártya slot, vagy mobilnetes stick, vagy iphone és társai akik tudnak wifit megosztani

  7. #2337
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    volt még a vodafonnak mobilnetes megoldása, ahhoz sok kólát kellett inni (1 doboz kóla - 50 mega), adtak ingyen sim kártyát is, nem tudom van-e még

  8. #2338
    Fanatikus tag benyo87h avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 08.
    Hely
    helvécia
    Hozzászólások
    209

    Alapbeállítás

    Üdv. Régóta gondot okoz h2n használat közben hogy az asztalon folyton villanás szerű jelenség megy vége mielött az ellenfél cselekedne, mint ha frissiteném az asztalt pc n pl. Nagyon zavaró,és sehogy sem tudom megszüntetni.Egy ideig működött az hogy a pc megjelenítésein állitottam,visszább vettem,de most megint csinálja! Ha valaki tudja a megoldást rá vagy találkozott már ezzel kérem irja meg!!! H2n ps, és helper fut egyszerre.

  9. #2339
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    A laptopomon pár másodperc után leáll az akku töltése,ha kihúzom a tápkábelt majd visszadugom megint beindul de le is áll ismét.
    Maga a töltő jó lehet,mert az akku teljesen le van merülve mégis működik a gép.
    Mi lehet a gond?

  10. #2340
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    gondolom mehet a kukába az aksi, nekem ezt egy 3 éves aksival csinálta, ha új az aksid, akkor passz.
    ivanesz likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •