Oldal: 236 / 240 ElsőElső ... 136186226234235236237238 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.351 - 2.360 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #2351
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 12. 30.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Nekem még nem

  2. #2352
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 11. 23.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Tudtok olyan gaming laptopot ajánlani max 400 ezerig, amire rátudnék kötni két 24colos full hd dell monitort is?

    Köszönöm szépen előre is!

  3. #2353
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet 1LaszloBujtas1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Tudtok olyan gaming laptopot ajánlani max 400 ezerig, amire rátudnék kötni két 24colos full hd dell monitort is?

    Köszönöm szépen előre is!
    prohardver "milyen laptopot vegyek"-el jobban jársz

  4. #2354
    Va
    Va nem elérhető
    Tag Va avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Bekescsaba
    Hozzászólások
    182

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Egy mp4 formátumú fájlt szeretnék wmv-be konvertálni. Amilyen programokat eddig próbáltam, azok vagy vízjeleztek, vagy az eredeti 140MB-ból 1GB feletti fájlt csináltak (minőségromlással!).
    Tudnátok ajánlani valamilyen ingyenes megoldást?

  5. #2355
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam is Avira fut már évek óta, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
    kapcsold ki a Windows Defendert, nem futhat egyszerre két vírusirtó, hátha csak ennyi a gond.
    Felrak az Avira csomó sz.rt ha hagyod, van egy "system speedup" nevű izé például, meg böngészőbe beépülő tartalomszűrő, kutyagumi, tedd fel csak a vírusírtót.. Ha már feltetted services.msc -vel simán át tudod billenteni hogy ne induljon el. Ez egy vindóz utility, csak írd be a keresőbe.

  6. #2356
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Windows 10 alatt futnia kellene a HM2-nek? Postgresql-t nem érzékeli és így a telepítést sem indítja el.Mit lehet tenni vele?

  7. #2357
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet hardy79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Windows 10 alatt futnia kellene a HM2-nek? Postgresql-t nem érzékeli és így a telepítést sem indítja el.Mit lehet tenni vele?
    Kellene futnia. Ezt találtam a HM2 fórumán:

    "Make sure you perform these actions on that main folder:

    Please see this FAQ to alleviate any security bottlenecks - Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software :: Set Correct Permissions on files and folders HM2 use

    Make sure windows is fully updated until 'No New Important Updates are Found' (this may require multiple restarts and multiple 'check for updates'), including Internet Explorer (even if you use a different web browser).

    Which Operating System, Firewall, and Anti-Virus are you using? Many of those free Norton, Mcaffee, Comodo, Zonealarm, Avira, Avast, AVG, Bitdefender, etc, 'internet security' bundles can cause communication issues between Holdem Manager and PostgreSQL.

    Please do the following steps, so we can get your computer to a state that we know will work with Holdem Manager and we can rule out it being a security software issue:

    1) Uninstall any 3rd party security software bundles completely. Disabling them never fully disables them and they will continue to prevent communication in the background.
    2) Reboot your computer
    3) Enable Windows Firewall's recommended settings through your Control Panel, turn off Windows Defender, and add firewall exceptions for HM and SQL - Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software :: Windows Firewall / Defender Problems
    4) Enable Windows Firewall's recommended settings through your Control Panel, turn off Windows Defender (unless you are using Windows 10, in which case it should be enabled), and add firewall exceptions for HM and SQL - Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software :: Software Security Problems (Firewall)
    5) Install Microsoft Security Essentials (unless you are using Windows 10) for antivirus/malware protection and update it - https://support.microsoft.com/en-us/help/14210

    Please see the following guides for postgres related issues if you have further issues after installing.

    When installing, you may encounter an error referring to the database initialization. If so follow this part of the FAQ below:
    Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software :: Can not Connect / Failed to Start PostgreSQL

    For other security software see here:
    Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software :: Software Security Problems (Firewall)"


    Ha ez nem segített, vagy nem releváns:

    "install it as administrator

    Uninstall PostgreSQL & try the following steps:

    1) Run cmd.exe as Admin (Start > Search 'cmd' > Right-Click > Run As Admin)
    2) in CMD window run (type the code then hit Enter key) following command:
    net user postgres /del
    3) Reboot PC
    4) after reboot open cmd.exe again & run following commands:
    Code:
    net user postgres postgrespass /add
    net localgroup Administrators postgres /add
    net localgroup Users postgres /delete
    runas /userostgres cmd.exe
    When it asks about password please input postgrespass & don`t worry if you don`t see any new symbols\inputs in cmd window. If you did all steps right then you should get new cmd window for postgres user.

    5) Download PostgreSQL installer (http://get.enterprisedb.com/postgres...-1-windows.exe) & move (copy/paste) it from the \Downloads folder to C:\
    6) in new cmd window for postgres user run following commands:
    cd c:\
    start postgresql-8.4.22-1-windows.exe"</i>

  8. #2358
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok iphone-ról internetet varázsolni PC-re? (Akkor kéne, ha pl elmegy a szélessávú netem)

    Mi a legegyszerűbb módja? (Próbálkoztam meg keresgéltem, de nem igazán találtam kielégítő választ)

  9. #2359
    Fanatikus tag djeleven avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    476

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok iphone-ról internetet varázsolni PC-re? (Akkor kéne, ha pl elmegy a szélessávú netem)

    Mi a legegyszerűbb módja? (Próbálkoztam meg keresgéltem, de nem igazán találtam kielégítő választ)
    Lehet hülyeség, de nem lehet Wifi hotspotként megosztanod, mint bármely telóról?
    A fish aki fejlődni akar

  10. #2360
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello! Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudok iphone-ról internetet varázsolni PC-re? (Akkor kéne, ha pl elmegy a szélessávú netem)

    Mi a legegyszerűbb módja? (Próbálkoztam meg keresgéltem, de nem igazán találtam kielégítő választ)
    Az újabbaknál 3 mód is van: wifi hotspot bekapcs (settingben ott van felül), bluetooth-on keresztül (szintén settingsben felül lehet bekapcsolni) illetve tud a töltő kábelen keresztül is netet adni elvileg, ezt nem tudom hogy működik. Ha asztali pc-d van jó eséllyel kell egy wifi kártya mert se wifit se bluetooth-t nem tesznek beléjük.
    iKeksz likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •